Bondora atsiliepimai

7 Total Score
Bondora

„Bondora“ – seniai veikianti, viena didžiausių tarpusavio skolinimo platformų Europoje, kuri siūlo investuoti į jų įmonių grupės teikiamas paskolas Estijoje, Suomijoje ir Ispanijoje. Investuoti gali asmenys nuo 18 metų, o minimali suma – vos 1 Eur. Platforma itin patogi dėl greitos registracijos, čia nereikia jokio asmenybės tapatybės tvirtinimo, kad galėtum pradėti investuoti. „Bondora“ galima rinktis automatinį investavimą arba jų paslaugą „Go & Grow“, kuomet skolinama ne skolininkams, o pačiai platformai. Su „Go & Grow“ galima greičiau diversifikuoti paskolas ir pasitraukti, kyla mažesnė rizika. Palūkanos čia fiksuotos, tačiau gana žemos.

Naudojimasis svetaine
7
Paslaugų kokybė
7
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • greita ir patogi registracija;
 • automatinis investavimas;
 • „Go & Grow“ portfelis su fiksuotomis palūkanomis.
Trūkumai
 • ne itin nepatogi svetainė;
 • visos alternatyvios investicijos, kurių grąža didesnė, turi didelę riziką;
 • nėra grąžinimo garantijos;
 • faktinė grąža dažnai būna mažesnė, nei tikimasi investuojant į pavienes paskolas.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Patikrinti dabartines investicijas

Bondora“ yra tarpusavio skolinimo platforma, leidžianti vartotojams investuoti į paskolas, kurias suteikia įmonių grupės bendrovės Estijoje, Suomijoje ir Ispanijoje. Tai viena seniausių ir didžiausių tarpusavio skolinimo platformų, veikianti nuo 2009 metų. Per šį laikotarpį „Bondora“ suteikė paskolų už daugiau nei 250 mln. eurų. Platforma taip pat teikia paslaugą „Go & Grow“. Tai likvidus paskolų fondas, kuriame galima atgauti fiksuotą investicijų grąžą iki 6,75 %. „Go & Grow“ galima rinktis investuoti į daugiau nei 100 000 paskolų, esančių „Bondora“ portfelyje.

Kaip tai veikia?

 • Užeikite į bondora.com ir susikurkite paskyrą.
 • Perveskite pinigus į savo paskyrą.
 • Pradėkite investuoti.
 • Investuoti galima keliais būdais: investavimas pačiam kuriant strategijas ir paskirstant pinigus; automatinis investavimas, kai sistema pasiūlo, į kokias paskolas investuoti; ir „Go & Grow“ paskolų fondas, kuris garantuoja fiksuotą investicijų grąžą.
Bondora statistika

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Investuoti gali visi vyresni nei 18 metų amžiaus gyventojai, gyvenantys ES šalyse, Šveicarijoje ar Norvegijoje. Kiti vartotojai turi būti patvirtinti kaip akredituoti investuotojai.

Rizika ir uždarbis

„Bondora“ platformoje galima uždirbti palūkanas nuo 5,71 % iki 19,92 %. Minimali investicija – 1 Eur. Investavimo platforma neturi grąžinimo garantijos, todėl rizikinga investuoti į pavienes paskolas. Dėl šios priežasties daugelis vartotojų užuot patys diversifikavę investicijas, renkasi „Go & Grow“ paslaugą.

„Bondora“ taiko dvi investavimo struktūras – tiesioginę ir netiesioginę, kurios yra skirtingo rizikos lygio. Tiesioginė struktūra reiškia, kad skolinate tiesiai skolininkui ir esate priklausomi nuo jo. Jei jis bankrutuos ar negrąžins įmokų, o jūs neturėsite užstato, investuotus pinigus prarasite. Netiesiogine struktūra remiasi „Go & Grow“ sistema, kurioje skolinate ne skolininkui, o „Bondorai“ – įmonė pinigus paskirsto ir skolina pati. Tokiu atveju už riziką atsako platforma.

Naudojimasis svetaine

Bondora atsiliepimai

Bondora“ garsėja dėl animacinių personažų, per kuriuos komunikuoja. Tai puiki ir išskirtinė idėja, tapusi jų atpažįstamumo ženklu. Nepaisant to, personažai svetainėje nepalengvina naršymo. Nors prisijungimas ir investavimas yra labai greitas ir patogus – viską galima atlikti vos keliais paspaudimais – visa kita informacija pateikta pakankamai sudėtingai. Užėjus į puslapį meniu neįprastoje vietojepačioje apačioje, smulkiu šriftu, jame per daug pasirinkimų, kurie gali apsunkinti paiešką. Platformą galima pagirti už tai, kad joje statistika, taisyklės ir kiti svarbūs dokumentai pateikti pakankamai išsamiai, tačiau naviguoti ir juos rasti sunku, nėra aiškios sistemos, o tai gali varginti greitį mėgstančius žmones. Jei esate ne nauji investavime ir jums reikia tik greito prisijungimo – ši svetainė kaip tik jums. Jei norite daugiau paskaityti apie investavimą, taisykles ar savo galimybes, gali tekti šiek tiek vargti.

Aptarnavimas

Platforma veikia daug metų, todėl turi savo sistemą – aptarnavimas vyksta greitai, profesionaliai, išsamiai.

Klientų atsiliepimai

„Trustpilot“ platformoje „Bondora“ reitingas yra 4,7 žvaigždučių. Nepaisant aukšto įvertinamo, internete įmonė vertinama kontroversiškai. Vieni investuotojai giria platformą už tai, kad joje patogu ir greita prisiregistruoti bei investuoti, kiti teigia, kad ji žada daugiau, nei gali suteikti. Investuoti pagal tiesioginę struktūrą yra pakankamai rizikinga, paskaičiuotos palūkanos yra aukštos, bet jas galima atgauti tik tuo atveju, jei skolininkai yra mokūs. Taip pat gali tekti ilgai laukti investicijų grąžinimo ir atsiperkamumo, o perparduoti investicijas antrinėje rinkoje brangu, sąlygos sudėtingos. Klientai rekomenduoja rinktis saugesnį „Go & Grow“ variantą, kuris turi mažiau rizikos, tačiau tokiu atveju palūkanos taip pat bus žemesnės nei rinkoje.

Rekvizitai

Paštas: investor@bondora.com

Adresas: A.H.Tammsaare tee 47, Tallinn 11316, Estonia

Patikrinti dabartines investicijas
Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo