„Reinvest24“ plečiasi – atidaromas pirmasis tarptautinis padalinys Ispanijoje

Reinvest24 Miguel and Maxim

Reinvest24.com nuotr.

Neseniai atlikome pirmąją nekilnojamojo turto sutelktinio finansavimo platformų Baltijos šalyse, tokių kaip „Estateguru“, „Reinvest24“ ir „Profitus“, apžvalgą. „Reinvest24“ paskelbus apie pirmojo filialo atidarymą Ispanijoje, nusprendėme atidžiau pažvelgti į platformą ir sužinoti, kokios yra to priežastys ir kokį potencialą nekilnojamojo turto investavimo srityje jie mato.

Trumpai apie „Reinvest24“

„Reinvest24“ yra nekilnojamojo turto sutelktinio finansavimo platforma iš Estijos, teikianti 3 skirtingų tipų investicijas 4 skirtingose rinkose. Nepaisant to, jog platformai dar tik beveik 3 metai, komanda daugiau nei dešimtmetį dirba nekilnojamojo turto, finansų ir IT sektoriuje. „Reinvest24“ analitikų komanda, prieš pateikdama finansavimo galimybę platformoje, atlieka išsamų visų nuosavybių patikrinimą, atsižvelgdama į saugumą, pelningumą, būsimą potencialą ir likvidumą. Šiandien jie turi 43 projektus, iš kurių 11 sėkmingai baigti, o vidutinė metinė grąža yra 14,8%. Be to, pasibaigus projektui, jie pateikia visą projekto apžvalgą savo tinklaraščio skyriuje. Mums ypač patinka straipsnių „Užbaigti projektai“ dalis „Išmoktos pamokos“.

Akcija: Nuo 2021.02.08 iki 2021.02.22 (imtinai) „Reinvest24“ siūlo 1% pinigų grąžinimą. Bet kuris investuotojas, investavęs bent 500 eurų per šį laikotarpį į pirminę rinką, gaus 1% grąžinamąją išmoką, kuri bus įskaityta iki vasario pabaigos.

į Reinvest24.com

Dabar pažvelkime, koks yra skirtumas tarp tų 3-jų teikiamų investicijų tipų:

  1. Plėtros projektai – tokius projektus įgyvendina „Reinvest24“ komanda, o procentai mokami nuo pelno maržos, kurią sukuria projektas. Šis tipas paprastai užtikrinamas pirmos eilės užstatu, o turtas priklauso SPV, kuris yra sukurtas su vienu pagrindiniu tikslu – savarankiškai valdyti turtą ir tuo atveju, jei kiltų kokių nors problemų, neperkelti rizikos platformai ar bet kuriam kitam neįvykdytam projektui. Paprastais žodžiais tariant, yra perkamas senas nekilnojamas turtas, esantis puikioje vietoje, vėliau atnaujinamas ir parduodamas didinant kapitalą, kuris yra vienodai padalinamas kiekvienai dalyvaujančiai šaliai.
  2. Nuomos projektai. Tokiuose projektuose, surinkus reikiamą finansavimą, „Reinvest24 SPV“ perka turtą ir jį ilgam laikui išnuomoja patikimiems nuomininkams. Tokiu atveju investuotojai yra pasyvūs savininkai, kurie kas mėnesį gauna išmokas iš nuomos pajamų ir taip pat gauna naudos iš turto vertės padidėjimo, kuris bus išmokėtas kaip kapitalo augimas, kai turtas bus parduotas.
  3. Nekilnojamojo turto paskolos – šio tipo investicijoms platforma teikia finansavimą atrinktiems trečiųjų šalių nekilnojamojo turto vystytojams pagal pirmos eilės hipoteką. Priklausomai nuo rinkos – paskolos ir užstato LTV santykis gali svyruoti nuo 50% iki 80%, o trukmė yra nuo 6 mėnesių iki 36 mėnesių. Nuo šiol „Reinvest24“ dirba tik su vienu patyrusiu tarptautiniu nekilnojamo turto vystotoju – „KIRSAN“. Kūrėjas turi įspūdingų rezultatų sėkmingai įgyvendindamas gyvenamojo ir komercinio nekilnojamojo turto projektus tokiose šalyse kaip Moldova, Rumunija, Vokietija, Latvija, Ispanija ir Šveicarija. Be to, jie turi 1000 darbuotojų dirbančių visame pasaulyje. Susidaro įspūdis, kad platforma laikosi konservatyvaus požiūrio ir daugiausia dėmesio skiria darbui su keliais patikimais partneriais, užuot priėmusi bet kokius projektus.

Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Reinvest24“, skaitykite mūsų platformos apžvalgoje.

Rezultatai COVID pandemijos metu

Per praėjusius pandemijos metus „Reinvest24“ komanda parodė puikius rezultatus ir užbaigė 5 projektus. Šiuo metu nė vienas iš šių projektų neturi problemų su mokėjimų vykdymu. Be to, daugelis dalykų buvo patobulinti siekiant skaidresnės informacijos keitimosi. Pavyzdžiui, jie pristatė keletą atnaujinimų, tokių kaip „Ketvirčio apžvalga“, kur jie dalijasi naujausia informacija apie savo nuomojamus objektus. Arba „Insaiderio atnaujinimai“, kur investuotojai gali pamatyti statybų laukų nuotraukas ir sužinoti, kaip vyksta nekilnojamojo turto statybos procesas.

Investavimas į Ispanijos nekilnojamąjį turtą

„Reinvest24“ yra gerai žinoma nekilnojamojo turto nuomos Estijoje teikimo platforma. Tačiau praėjusiais metais jie pradėjo plėstis į kitas rinkas, tokias kaip Latvija, Moldova ir Ispanija. Be to, kad projektus yra teikiami Baltijos šalyse, kurie yra prieinami ir kitose platformose, mums buvo įdomu sužinoti daugiau apie Ispaniją ir netrukus taip pat apie Moldovą.

2020 m. „Reinvest24“ pradėjo nerti į Ispanijos rinką ir tirti savo turimas galimybes. Gruodžio mėnesį jie buvo pasirengę paskelbti pirmąjį Ispanijos projektą, kuris jau yra beveik finansuotas, investuotojams suteikiantis 15,8 proc. pelną. Ir dabar jie praneša apie savo pirmojo tarptautinio padalinio Ispanijoje atidarymą.

Reikalas tas, kad daugelis investuotojų stengiasi išvengti investicijų į Ispanijos nekilnojamąjį turtą dėl daugybės įvairių priežasčių. Tačiau mums buvo smalsu išgirsti, kodėl jie tai padarė ir kokį potencialą ten galėjo pamatyti. Mums toli kapstytis nereikėjo, nes jie neseniai pasidalijo išsamiu atsakymu į šį klausimą, savo apžvalgoje: Ispanijos nekilnojamojo turto rinkos apžvalga: tendencijos, kurių reikia tikėtis 2021 m.

Pagrindiniai svarstytini dalykai:

1. Praėjusiais metais Ispanija labiausiai nukentėjo nuo COVID-19 pandemijos, kuri buvo pastebėta sumažėjus BVP. Šiuo metu Ispanija yra nuosmukio stadijoje, o tai reiškia, kad nekilnojamojo turto kainos mažėja ir tai yra geriausias laikas įsigyti nekilnojamąjį turtą;

2. Nepaisant padidėjusio kai kurių žmonių skepticizmo Ispanijos rinkos atžvilgiu, ji siūlo daug įdomių galimybių. „Reinvest24“ komanda nemato didžiulio nekilnojamojo turto kainų augimo Ispanijoje, o tvaraus padidėjimo, siekiant kompensuoti infliaciją. Taip pat tvari naujų nekilnojamojo turto paklausa dabartinėje rinkoje ir kainos, kuriose nėra „oro“.

3. „Colliers Spain“ teigimu, 2021 m. „build-to-rent“ bus investicijų galimybė provincijos sostinėse ir kitose konsoliduotose paklausios miesto teritorijose.

4. Valensija šiuo metu yra nepakankamai įvertinta, palyginti su Barselona ar Madridu ir tampa vis populiaresnė, taip pat įgauna pagreitį. Netoli pajūrio vietos, stiprios tranzito ir logistikos pramonės, Valensijos bendruomenės dydis, kuris yra didesnis nei Barselona ir šiek tiek mažesnis nei Madrido, daro tai puikia vieta patekti į Ispanijos rinką.

Artimoje ateityje planuojami pokyčiai

Paklausus „Reinvest24“ komandos, kokie yra jų ateities planai, jie atsako, kad visiškai sutelks dėmesį į tolesnę plėtrą tose šalyse, kuriose šiuo metu veikia, neprarasdami jokios savo projektų kokybės ir žvelgdami į kitų Europos Sąjungos šalių kryptį. Be to, jie nori pridėti papildomų saugumo sluoksnių, tokių kaip atskirtos sąskaitos atidarymo kliento vardu, ir kitų „Fintech“ sprendimų.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jie šiais metais tampa reguliuojama platforma, kai įsigalios Europos sutelktinio finansavimo reglamentas. Todėl šie metai skirti platformos, jos produktų tobulinimui ir pasirengimui tapti reguliuojamu sutelktinio finansavimo rinkos dalyviu.

į Reinvest24.com

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo