Longo LT lizingas

8 Total Score
Longo LT

Longo.lt specializuojasi naudotų automobilių supirkime, pardavime ir finansavime. Tai labai patogu, jei vienoje vietoje norite ir išsirinkti automobilį, ir įsigyti jį lizingu. Čia galima teikti paraišką automobilio lizingui iki 15 tūkst. eurų, o maksimalus grąžinimo laikotarpis – 7 metai. Įmonė teigia, kad atsakymą pateikia per 30 min. Taip yra ne visuomet, bet bendrai atsakymo laikas yra pakankamai greitas. Aptarnavimas malonus, konsultantai pasiryžę suteikti visą reikiamą informaciją. Klientai yra patenkinti tiek aptarnavimo kokybe, tiek įsigytomis transporto priemonėmis. Kai kuriems kyla skundų dėl automobilių būklės juos apžiūrint, tačiau tokios situacijos susiklosto tuomet, kai klientai tikisi naujo automobilio, o ši bendrovė prekiauja naudotomis transporto priemonėmis.

Naudojimasis svetaine
7
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • Lizingas dirbantiems užsienyje ar su individualia veikla
 • Vietoje įsigysite automobilį ir gausite lizingo pasiūlymą
 • Nereikalingas užstatas
Trūkumai
 • Svetainei trūksta informatyvumo
 • Galima įsigyti tik naudotus automobilius
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Rekomenduojamos alternatyvos

1 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
2 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
8.8
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Longo.lt – tai tarptautinės kompanijos „Longo Group“ dalis. Bendrovė užsiima skaidriu ir patikimu naudotų automobilių pirkimu, pardavimu ir finansavimu. Čia galima teikti paraišką automobilio lizingui iki 15 tūkst. eurų, o maksimalus grąžinimo laikotarpis – 7 metai. Bendrovė netaiko jokio pradinio įnašo mokesčio, visi automobiliai registruoti, jiems atlikta techninė apžiūra. Lizingas teikiamas asmenims nuo 18 metų, paraiškas taip pat gali pildyti ir dirbantys užsienyje ar vykdantys individualią veiklą.

Kaip tai veikia?

 • Svetainės sistemoje pasirinkite automobilį, kuris atitinka jūsų poreikius.
 • Spauskite parinktį „Gaukite lizingo pasiūlymą“.
 • Užpildykite paraišką su savo duomenimis.
 • Su jumis susisieks Longo.lt konsultantai, kurie pateiks geriausią pasiūlymą.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • Automobilio įsigijimui.

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Dėl lizingo grąžinimo ir pratęsimo sąlygų reikia konsultuotis individualiai, su įmonės darbuotojais.

Naudojimasis svetaine

Longo LT apžvalga ir atsiliepimai

Labai patogu tai, kad įmonė ne tik suteikia finansavimą, bet ir rūpinasi transporto priemonės įsigijimu. Tai reiškia, kad vienoje vietoje galite pasirinkti jus dominantį modelį ir sužinoti jo įsigijimo lizingu sąlygas. Finansavimas yra tik dalis bendros svetainės, todėl jai nėra skiriama tiek dėmesio, kiek atskiroms paskolų svetainėms. Įkelta tik pagrindinė informacija, kaip susisiekti dėl lizingo, tačiau trūksta D.U.K. skilties ar kitų pagrindinių skilčių, kurios įprastai reikalingos tokio tipo puslapiams. Jei norite sužinoti daugiau, reikėtų kreiptis tiesiai į konsultantus, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus.

Klientų aptarnavimas

Įmonė teigia, kad atsakymą pateikia per 30 min. Taip yra ne visuomet, bet bendrai atsakymo laikas yra pakankamai greitas. Aptarnavimas malonus, konsultantai pasiryžę suteikti visą reikiamą informaciją.

Darbo laikas: I–V 8:30–19:00 val., VI – 9:00–15:00 val.

Klientų atsiliepimai

Klientai yra patenkinti tiek aptarnavimo kokybe, tiek įsigytomis transporto priemonėmis. Kai kuriems kyla skundų dėl automobilių būklės juos apžiūrint, tačiau tokios situacijos susiklosto tuomet, kai klientai tikisi naujo automobilio, o ši bendrovė prekiauja naudotomis transporto priemonėmis.

Logo.lt Rekvizitai

Longo LT, UAB

Telefonas: +37052030012

El. paštas: prekyba@longo.lt

Adresas: Parodų g. 2, Vilnius

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. 5
  Naudojimasis svetaine
  100
  Paslaugų kokybė
  100
  Klientų aptarnavimas
  100

  Viskas puikiai ir suprantamai.

  + Pliusai: Greitas, malonus aptarnavimas. Atsakymas į klausimus. Greitas lizingas.
  Helpful(2) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. 5
  Naudojimasis svetaine
  100
  Paslaugų kokybė
  100
  Klientų aptarnavimas
  100

  Labai puiki įmone be jokiu nesklandumu įsigyjau automobili. Super!

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo