Šiaulių bankas

7.7 Total Score
Šiaulių bankas

„Šiaulių bankas“ teikia itin platų paslaugų spektrą. Čia galite gauti ir vartojimo kreditą, ir automobilio lizingą, ir būsto paskolą ir paramą ūkiui ar kitas panašias paslaugas. Vartojimo paskolos teikiamos sumoms iki 15 000 Eur, būsto paskolos dengia iki 85 % paskolos sumos, o grąžinimo terminas siekia 30 metų. Čia taip pat galima įsigyti mokėjimo korteles su kredito limitu ir naudotis daugeliu kitų paslaugų. Bankas išsiskiria itin profesionaliu aptarnavimu, kurį vertina ir klientai. Svetainės valdymas gana patogus, tačiau kai kur trūksta geresnių dizaino sprendimų, informacijos pateikimo išpildymo. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad daugeliui paslaugų taikomi administraciniai mokesčiai, todėl skaičiuojant grąžinimo sumas reikėtų atidžiai perskaityti visas sąlygas.

Naudojimasis svetaine
7
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Platus paslaugų spektras.
 • Labai profesionalus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Svetainėje norimai informacijai rasti, gali tekti ilgai panaršyti;
 • Administraciniai mokesčiai.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Rekomenduojamos alternatyvos

1 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
9
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
2 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Šiaulių bankas − Lietuvos komercinis bankas, teikiantis finansines paslaugas verslo ir privatiems klientams nuo 1992 m. Be įprastų banko paslaugų, čia teikiami kreditai ir lizingas. Skirtingai nei specializuotose paskolų įmonėse, norint gauti būsto paskolą banke netaikomi skolinamos sumos ar grąžinimo įmokų limitai – visos sąlygos derinamos individualiai, priklausomai nuo pasirinkto kredito tipo, gaunamų pajamų, esamų turto įsipareigojimų, skolų, šeiminės padėties ir daugelio kitų kriterijų. Ilgiausias būsto paskolos grąžinimo terminas siekia 30 metų. Vartojimo kreditai banke teikiami iki 15 000 eurų sumoms, jų grąžinimo terminas – iki 84 mėn. Svarbiausia, kad bendra mėnesio įmokų, jūsų mokamų įvairioms kredito įstaigoms, suma neturėtų viršyti 40 proc. visų per mėnesį gaunamų grynųjų pajamų.

Kaip tai veikia?

Kiekvienu konkrečiu atveju taikomos skirtingos priemonės kreditui gauti, todėl išskiriame pagrindines paslaugas.

Vartojimo paskola:

 • Paraišką kreditui galima teikti atvykus į padalinį arba užpildžius „SB lizingas“ vartojimo kredito paraišką.
 • Jums reikia pasirinkti kredito sumą (iki 15 000 Eur) ir grąžinimo laikotarpį (iki 84 mėn.).
 • Tuomet jums reikės pervesti mums 1 cento registracijos mokestį naudojant savo elektroninės bankininkystės sistemą. Taip patvirtinate savo tapatybę, o bankas į šią sąskaitą sutarties pasirašymo dieną perves kredito sumą.
 • Jūsų paraiška bus įvertinta per 15 min., o apie tolesnius žingsnius būsite informuoti telefonu.

Lizingas:

 • Paraišką lizingui galima užpildyti internetu arba atvykus į bet kurį „Šiaulių banko“ padalinį.
 • Užsukite į puslapį: https://sb.lt/lt/privatiems/kreditai/lizingas ir pasirinkite jums reikiamą lizingo tipą.
 • Susipažinkite su svetainėje nurodyta informacija ir užpildykite užklausą.
 • Telefonu su jumis susisieks darbuotojai ir nurodys tolimesnę reikiamą informaciją.

Būsto paskola:

 • Dėl būsto paskolos galite kreiptis į jums patogų Šiaulių banko padalinį, prisijungę prie „SB linija“ internetinės bankininkystės, telefonu 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337) arba el. paštu kc@sb.lt.
 • Dokumentai, reikalingi kreipiantis dėl būsto kredito: jūsų sutuoktinio (-ės) asmens tapatybę patvirtinantys dokumentai, jūsų ir sutuoktinio (-ės) papildomų pajamų gavimą patvirtinantys dokumentai. Kitus reikalingus dokumentus su darbuotojais aptarsite susitikimo dėl kredito metu.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Vartojimo kreditą galite grąžinti kreditą anksčiau sutarto termino be papildomų mokesčių. Dėl kitų kreditų ir paskolų grąžinimo bei pratęsimo terminų reikėtų kreiptis individualiai į aptarnaujantį personalą.

Naudojimasis svetaine

Šiaulių bankas paskolos apžvalga ir atsiliepimai

Kreditams skirtas „Šiaulių banko“ svetainės puslapis yra gana modernus, dizaino ir vartotojo patirties prasme jis sudėliotas tvarkingai, viskas išskirstyta į blokus, todėl pagrindinis puslapis švarus ir aiškus. Visgi keliaujant į kitus vidinius puslapius trūksta patogesnio išdėstymo, vizualumo, visa informacija tekstinė, todėl apkrauna akį, ten gali pasimesti svarbios detalės. Yra daug nuorodų, kurios išveda iš pagrindinio puslapio, kas kartais gali būti nepatogu, todėl prireikia laiko, kad rastum reikiamą informaciją.

Aptarnavimas

Aptarnaujantis personalas reaguoja gan greitai, pateikia labai išsamią informaciją. Bendraujant jaučiamas darbuotojų profesionalumas, darbo etika, noras padėti rasti geriausią sprendimą.

Klientų atsiliepimai

Žmonės dėkingi aptarnaujančiam personalui ir dauguma jų palieka labai gerus atsiliepimus bei dėkoja už suteiktą pagalbą. Kai kurie skundžiasi, jog kartais padaliniuose eilėse tenka laukti gana ilgai, tačiau telefonu viskas vyksta ganėtinai operatyviai ir patogiai.

Šiaulių bankas rekvizitai

Šiaulių bankas, AB

Tilžės g. 149, LT-76348 Šiauliai

Telefonas: +370 37 301 337

El. paštas: kc@sb.lt

Geriausiai įvertintos įmonės

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

1 Comment
 1. 0.5
  Naudojimasis svetaine
  10
  Paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  Labai nemalonus personalas, kaip padalinyje, taip ir paskambinus (jeigu zinoma pavyksta prisiskambinti)

  + Pliusai: Nera
  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo