SB lizingas

SB lizingas priklauso Šiaulių bankui. Bendrovė daugiausia specializuojasi vartojimo kredituose ir galimybėje prekes įsigyti lizingu, t. y., išsimokėtinai. Vartojimo kreditai čia teikiami iki 15 000 Eur sumoms, o maksimalus jų grąžinimo terminas siekia 84 mėn. Čia taip pat galima gauti lizingus arba SB lizingo kortelę išlaidoms iki 5000 Eur. Kortelė yra bekontaktė, išduodama nemokamai, jai netaikomi jokie sutarties tvarkymo mokesčiai. Kreditai teikiami tik tuomet, kai finansinis statusas atitinka įprastus reikalavimus ir pajamos yra pakankamos paskolai gauti.  Kredito galite negauti ir tuomet, jei esate įsiskolinęs kitoms įstaigoms, turite blogą asmeninę kredito istoriją, didelių finansinių įsipareigojimų ir pan.

Kaip tai veikia?

Kreditus galite gauti internetu, telefonu arba atvykus į Šiaulių banko lizingo padalinius.

Norint gauti kreditą internetu, jums reikia nuodyti pageidaujamą kredito sumą, terminą ir pateikti savo duomenis. Jums taip pat reikės pervesti minimalų 1 cento registracijos mokestį per elektroninės bankininkystės sistemą, kuriuo bus patvirtinama tapatybė. Paraiškos internetu įvertinamos per 15 min., jas patvirtinus, apie tolimesnius žingsnius būsite informuoti telefonu.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Pinigus grąžinti galite grynaisiais, internetu arba e. sąskaita. Jei norite kreditą grąžinti anksčiau laiko, sutartyje numatytos kredito palūkanos bus perskaičiuotos jūsų naudai – iki kredito grąžinimo dienos. Jei norite tai padaryti, susisiekite su Šiaulių banko lizingo darbuotojais telefonu. Visą reikiamą informaciją taip pat galite gauti savo savitarnos paskyroje.

Naudojimasis svetaine

SB lizingas

Svetainė nėra patogi, navigacija joje sudėtinga, esminė informacija slepiasi po vidiniais puslapiais, kuriuos pasiekti sunku. Puslapio dizainas taip pat ganėtinai pasenęs, pernelyg eklektiškas, jame trūksta vientisumo. Gerai paieškojus, galima rasti nemažai informacijos, svetainėje yra ir DUK, ir paskolų skaičiuoklės. Visgi daugelis lankytojų gali tiesiog netekti kantrybės ir dėl blogos navigacijos neprieiti prie šių dalių.

Aptarnavimas

Aptarnavimas ganėtinai kokybiškas, atsakoma į visus rūpimus klausimus. Deja, dažnai pasitaiko ir ne itin maloniai bendraujančių darbuotojų. Geriausia bendrauti telefonu, el. laiškais atsakoma ne taip išsamiai, gali tekti palaukti. Nors svetainėje rašoma, kad visos paraiškos įvertinamos per 15 min., taip yra ne visada, tačiau bendras atsakymo laikas pakankamai geras.

Darbo laikas:  I–IV 8:00–17:00 val., V – 8:00–16:00 val.

Apmokėjimo būdai

Grąžinti paskolas galima Lietuvos bankuose, pašto skyriuose, „PayPost“ skyriuose, Lietuvos spaudos ir Narvesen kioskuose, MAXIMA kasose, Perlo terminaluose. Taip pat galima atsiskaityti per internetinę bankininkystę arba užsisakyti elektroninės sąskaitos paslaugą.

Klientų atsiliepimai. Daugelis klientų džiaugiasi dėl gerų lizingų sąlygų, tačiau yra skundų dėl stringančios mokėjimų sistemos, nemaloniai bendraujančių darbuotojų. Klientai taip pat nepatenkinti, kad dėl vėluojančių grąžinimų jiems taikomi delspinigiai ar kitos priemonės, todėl reikia būti labai atidiems ir apie tai darbuotojus informuoti iš anksto.

SB lizingas rekvizitai

Laisvės al. 80, Kaunas

Telefonas 8-37 40 72 00

El. paštas info@sbl.lt

Apibendrinimas

7 Total Score
SB lizingas

SB lizingas specializuojasi vartojimo paskolose ir lizinguose. Vartojimo kreditai teikiami iki 15 000 Eur sumoms, čia taip pat galima nemokamai gauti SB lizingo kortelę išlaidoms iki 5000 Eur. Nors paraiškas kreditui galima teikti internetu, pati svetainė nepatogi, jos navigacija labai sudėtinga. Aptarnavimas pakankamai kokybiškas, atsakoma į rūpimus klausimus, tačiau nemažai klientų skundžiasi nemaloniai bendraujančiais darbuotojais, jiems taip pat kliūna kartais stringanti sistema ir tai, kad SBlizingas neteikia priminimų, jei vėluojate apmokėti grąžinimą.

7Expert Score
Naudojimasis svetaine
7
Paslaugų kokybė
7
Klientų aptarnavimas
7
2.5User's score
Naudojimasis svetaine
5.5
Paslaugų kokybė
1
Klientų aptarnavimas
1
Privalumai
 • Palankios lizingo sąlygos.
 • Daug atsiskaitymo būdų.
Trūkumai
 • Kiek sudėtinga svetainės navigacija.
 • Nemalonus aptarnaujantis personalas.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Geriausi įvertintos įmonės

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. 1.5
  Naudojimasis svetaine
  70
  Paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  Teigiate, kad Norint gauti kreditą internetu, jums reikia nuodyti pageidaujamą kredito sumą, terminą ir pateikti savo duomenis. Jums taip pat reikės pervesti minimalų 1 cento registracijos mokestį per elektroninės bankininkystės sistemą, kuriuo bus patvirtinama tapatybė. Paraiškos internetu įvertinamos per 15 min., jas patvirtinus, apie tolimesnius žingsnius būsite informuoti telefonu.”

  Internetinėje parduotubėje pirkau prekę per sb lizingą. visą dieną jokių žinių. Antrą dieną gavau pranešimą kad creditinfo peržiųūrėti duomenys. ir vėl tylu. nežinia duos neduos kreditą. Labai greiti tempai. mokilizingas per 30 minučiu viską sutvarko. gaila nebuvo pasirinkiimo. dabar vel iseigines, vel lauk. nezinioje.

  Helpful(9) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. 1
  Naudojimasis svetaine
  40
  Paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  Tik patys blogiausi atsiliepimai, sistema tragedija, konsultantė tai jau tikrai, kad etiketo reikėtų pasimokyti, baisiai įžuli. Tragiška kontora.

  + Pliusai: jokio
  - Minusai: klientų aptarnavimas baisus
  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo