Šeimos kredito unija

8 Total Score
Šeimos kredito unija

Šeimos kredito unija teigia, jog yra orientuota į šeimas ir šeimoms artimomis vertybėmis besivadovaujančius žmones ir verslus. Čia galima teikti paraiškas paskoloms iki 200 000 Eur, o paslaugos apima ne tik vartojimo, bet ir būsto, automobilio, verslo paskolas. Čia taip pat teikiami kreditai gyvenantiems ne Lietuvoje. Unijos svetaine patogu naudotis, ji pakankamai modernaus dizaino, klientų aptarnavimas malonus, profesionalus. Kai kurie klientai skundžiasi, kad negavo atsakymų dėl užklausų el. paštu, todėl turint klausimų, vertėtų kreiptis telefonu.

8Expert Score
Naudojimasis svetaine
8
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
10User's score
Naudojimasis svetaine
10
Paslaugų kokybė
10
Klientų aptarnavimas
10
Privalumai
 • Paskolos gyvenantiems užsienyje.
 • Malonus aptarnavimas.
 • Geros paskolų sąlygos.
Trūkumai
 • Svetainėje pateikiama ne visa aktuali informacija.
 • Kartais susisiekti gali būti sudėtinga.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Šeimos kredito unija įsikūrė 2012 metais ir yra orientuota į šeimos vertybėms neabejingus asmenis: jaunas šeimas, tėvus, senelius ir kitus žmones ar juridinius atstovus, kuriuos vienija bendra šeimos koncepcija bei noras naudotis šeimai draugiškomis finansinėmis paslaugomis. Čia teikiamos įvairios paskolos, tarp kurių – vartojimo kreditai iki 20 000 Eur, 60 mėn. grąžinimo laikotarpiui, būsto paskolos iki 200 000 Eur ar ilgalaikės paskolos su užstatu iki 100 000 Eur. Šeimos unija teikia paskolas ir dirbantiems bei pajamas gaunantiems užsienyje, kurios priklauso nuo bendrų šeimos pajamų ir turimų finansinių įsipareigojimų.

Kaip tai veikia?

 • Užpildote paskolos skaičiuoklę, joje įvesdami pageidaujamą sumą ir grąžinimo laikotarpį.
 • Įvedate tam tikrus duomenis apie save.
 • Pateikiate užklausą.
 • Užklausą patvirtinus, tolimesnius nurodymus dėl paskolos gavimo gaunate asmeniškai paštu arba telefonu.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Dėl paskolos grąžinimo ir pratęsimo susitariama sudarant kredito teikimo sutartį, kurioje nurodomi terminai, mokėjimo sąskaitos bei grąžinimo galimybės.

Naudojimasis svetaine

šeimos kredito unija

Svetainė pakankamai moderni ir šiuolaikiška, joje patogu naršyti, čia yra ganėtinai išsamios ir aiškios paskolų skaičiuoklės, išskirtos kiekvienam kreditų tipui. Navigacija pakankamai lengva, čia aiškiai galima rasti viską, ko reikia. Tiesa, vietomis trūksta išsamumo, platesnės informacijos apie kreditų įsigijimą, mokesčius ir t. t., todėl norit gauti atsakymus į visus šiuos klausimus, reikia kreiptis į kredito unijos darbuotojus.

Aptarnavimas

Aptarnavimas operatyvus, darbuotojai pakankamai profesionalūs. Kartais trūksta išsamumo, reikia nepamiršti užduoti visus rūpimus klausimus, antraip jie nesuteiks visos reikiamos informacijos. Darbo laikas: I-V 9:00 – 17:00 val.

Klientų atsiliepimai

Klientai atsiliepia gan teigiamai, juos tenkina palūkanos, patinka malonus, greitas aptarnavimas. Visgi kai kurie klientai skundžiasi, jog į jų užklausas taip ir nebuvo atsakyta.

Šeimos kredito unija rekvizitai

Ulonų g. 5, Vilnius

Telefonas +370 5 213 8063

El. paštas info@unija.lt

Kitos paskolų įmonės

Šeimos kredito unija
Šeimos kredito unija
Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. 5
  Naudojimasis svetaine
  100
  Paslaugų kokybė
  100
  Klientų aptarnavimas
  100

  Gavau kredita labai greitai,aciu Povilui .

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. Sveiki, norėčiau sužinoti, ar Jūsų KU priima narius, norinčius investuoti . Ir ar kokius procentus galima būtų uždirbti per kokį laiką?

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo