Kauno kredito unija

7 Bendras įvertinimas
Kauno kredito unija

Kauno kredito unija teikia įvairias paskolas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Tai vartojimo, būsto, verslo, žemės ūkiui skirti kreditai ir pan. Unijos išskirtinumas – galimybė paskolą pasiimti žmonėms, kurie pajamas gauna ne Lietuvoje. Nors Kauno kredito unija ir pasižymi plačiu paskolų spektru, refinansavimo galimybe ir sąlyginai nedidelėmis palūkanomis, unijos svetainė itin nepatogi, čia trūksta informacijos, o susisiekus su darbuotojais, aptarnavimas taip pat labai neaiškus, nekeliantis pasitikėjimo.

Naudojimasis svetaine
6
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
  • Didelis skirtingų paskolų pasirinkimas.
  • Paskolos gyvenantiems užsienyje.
Trūkumai
  • Labai nepatogi svetainė.
  • Prastas klientų aptarnavimas.
Palikite savo atsiliepimą

Rekomenduojamos alternatyvos

1 Moneytree.lt – “Pinigų medis”
8.8
Pavyzdys: skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
2 Finbee atsiliepimai
8.7
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
3 Vivus.lt atsiliepimai
8.6
Skolinantis 3000 €, visa palūkanų suma – 901,68 €, administravimo mokestis – 324 €, MPN – 17,95%, sutarties mokestis – 0 EUR, sutarties terminas – 36 mėnesiai; mėnesinė įmoka – 117,38 €; bendra kredito gavėjo mokama suma – 4225,68 EUR, BVKKMN – 26,6%.

Kauno kredito unija teikia įvairias paslaugas ir yra orientuota į Kauno ir Kauno rajono gyventojus. Čia platinamos „MasterCard Standart“ kreditines korteles, kurių gamyba ir išdavimas nieko nekainuoja, unija taip pat teikia paskolas. Skolinama tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Fiziniams asmenims galima teikti paraiškas vartojimo kreditams iki 15 000 Eur, maksimaliam 5 metų grąžinimo terminui ir būsto paskoloms, kuomet finansuojama iki 85% įsigyjamo turto vertės. Būsto paskolos grąžinimo laikotarpis – iki 30 metų. Verta paminėti, kad Kauno kredito unija teikia būsto paskolas ir gyvenantiems ir pajamas gaunantiems užsienio valstybėse. Paskolų sumos nuo 3000 iki 100 000 Eur, grąžinimo laikotarpis iki 30 metų.

Privatūs asmenys taip pat gali skolintis įkeisdami savo NT. Šias paskolas galima pasiimti net iki 20 metų terminui. Verslo subjektai gali skolintis iki 10% nuo metinės apyvartos. Kauno kredito unija taip pat teikia kreditus užsiimantiems žemės ūkio veikla. Žemės ūkiui skirtos paskolos gali būti investicinės arba apyvartinės, priklausomai nuo to, kokiam tikslui lėšos bus naudojamos. Suteikiama paskolos suma priklauso individualiai nuo veiklos apimties, finansinės būklės, užtikrinimo priemonių ir t.t.

Kaip tai veikia?

Norint gauti bet kokią paskolą, vertėtų kreiptis tiesiogiai į kredito unijos darbuotojus, kurie įvertins jūsų poreikius ir pasiūlys juos atitinkančias sąlygas.

į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

  • vartojimo;
  • būsto;
  • paskolos įkeičiant NT;
  • verslui;
  • žemės ūkiui.
į viršų ↑

Refinansavimas

Kauno kredito unija teikia refinansavimą tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Tai padeda prailginti paskolos terminą, sumažinti mėnesines įmokas ir lengviau susidoroti su turimais įsipareigojimais. Jei turite kelis paskolų portfelio refinansavimo pasiūlymus, Kauno kredito unija gali nemokami padėti patį geriausią.

Ši kredito unija vykdo ne tik įprastų, bet ir greitųjų kreditų refinansavimą. Kauno kredito unija siūlo klientams specialią paslaugą „Atsisakyk greituko“, skirtą Kaune ir Kauno rajone gyvenantiems žmonėms, kurie gali mokėti mažiau. Kredito unija atsiskaito su paskolų įmonėmis, kurioms esate skolingi, bei sujungia turimus kreditus, todėl įmokas mokate tik unijai, ir mažesnes nei kitose paskolų bendrovėse.

į viršų ↑

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Dėl paskolos grąžinimo ir pratęsimo susitariama sudarant kredito teikimo sutartį, kurioje nurodomi terminai, mokėjimo sąskaitos bei grąžinimo galimybės.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Kauno kredito unija

Svetainė neatnaujinta, jos dizainas gana senas, trūksta daugiau vizualaus turinio. Navigacija nepatogi, puslapyje nėra nei paskolų skaičiuoklės, nei DUK, nei išsamesnės, susistemintos informacijos apie teikiamas paslaugas.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Susisiekti su komanda pavyksta ne visada, aptarnavimas pakankamai malonus, tačiau kai kuriems darbuotojams trūksta profesionalumo. Geriau komunikuoti gyvai, susitikimo metu, arba telefonu. Į el. laiškus atsakoma vangiai, neišsamiai. Darbo laikas: I –9:00–17:00 val., II–IV – 9:00–18:00 val., V – 9:00–16:45 val.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Klientai kredito unijos paslaugomis nėra itin patenkinti. Su daugiausia problemų susiduriama kalbant ne apie pačias sąlygas, o aptarnavimą. Pasak kai kurių klientų, Kauno kredito unijai trūksta aiškumo, išsamumo, darbuotojai neinformuoja esant pakeitimams ar galimiems uždelsimams, operatyviai nereaguoja į užklausas ar besikeičiančias situacijas. Nepaisant to, kai kuriems klientams patinka mažesnės palūkanos ir Kauno bei jo apylinkių gyventojams taikomos refinansavimo nuolaidos.

į viršų ↑

Kauno kredito unija rekvizitai

Donelaičio g. 62-301, Kaunas

Telefonas +370 37 752 762

El. paštas info@kku.lt

į viršų ↑

Apibendrinimas

Kitos paskolų įmonės

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo