Lietuvos centrinė kredito unija

Lietuvos kredito unija (LKU) vienija daugiau nei 50 Lietuvoje veikiančių kredito unijų, kurios klientams siūlo įvairias paslaugas: nuo internetinės bankininkystės iki paskolų suteikimo. Visų kredito unijų veiklą prižiūri bei saugo Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija. Čia paraiškas kreditui gali teikti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Vartojimo paskolos teikiamos iki 15 000 Eur, 60 mėn. terminui, kreditai verslui – iki 150 000 Eur sumai, 10 metų laikotarpiui. Čia taip pat galima gauti paskolą verslo pradžiai iki 25 000 Eur arba būsto kreditą, kurio vertė siekia iki 85 proc. įsigyjamo turto vertės. Užsiimantiems žemės ūkio veikla, Lietuvos centrinė kredito unija siūlo palankiomis sąlygomis gauti finansavimą investicijoms bei apyvartinėms lėšoms. Čia teikiamos paskolas ūkininkams, vykdantiems Europos Sąjungos ar Žemės ūkio paskolų garantijų fondo projektus.

Kur geriausia imti paskolą

Kaip tai veikia?

 • Kredito skaičiuoklėje suvedate pageidaujamą sumą ir grąžinimo laikotarpį.
 • Užpildote paraišką.
 • Laukiate teigiamo atsakymo.
 • Gavę patvirtinimą, susitariate dėl paskolos sąlygų ir pasirašote sutartį.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • vartojimo;
 • verslo;
 • studijų;
 • būsto;
 • žemės ūkio paskirties.
į viršų ↑

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Dėl paskolos grąžinimo ir pratęsimo susitariama sudarant kredito teikimo sutartį, kurioje nurodomi terminai, mokėjimo sąskaitos bei grąžinimo galimybės.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Lietuvos centrinė kredito unija

Svetainė nėra labai patogi. Čia trūksta informacijos, nėra DUK, navigacija sudėtinga. Mūsų atliekamo tyrimo metu, svetainės krovimo greitis buvo pakankamai lėtas, ji dažnai strigo, neatidarė paveikslėlių, įkeltos vaizdinės medžiagos. Dizainas paprastas, minimalistinis, žiūrisi lengvai, neapkrauna puslapio.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Darbuotojai bendrauja maloniai, į klausimus atsako operatyviai tiek el. paštu, tiek telefonu. Kartais trūksta išsamesnės informacijos, todėl rekomenduojama suplanuoti susitikimą ir išsiaiškinti visus kylančius klausimus – taip procesas vyks kur kas greičiau.

Darbo laikas: I–V: 08:00–17:00 val.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Daugelis klientų Lietuvos centrinę kredito uniją vertina palankiai, tačiau vertėtų atkreipti dėmesį, kad labai svarbu laikytis numatytų sąlygų ir su jomis susipažinti, nes paskolos administravimui taikomi komisiniai mokesčiai, o norint atidėti grąžinimą ar nemokant paskolos, skaičiuojamos nemažos palūkanos.

į viršų ↑

Lietuvos kredito unija rekvizitai

Savanorių pr. 363-211, Kaunas

Telefonas (8 37) 20 05 84

lcku@lku.lt

į viršų ↑

Apibendrinimas

7.3 Bendras įvertinimas
Lietuvos centrinė kredito unija

Lietuvos centrinė kredito unija teikia itin platų paskolų spektrą: nuo vartojimo kreditų iki paskolų verslui ar žemės ūkiu užsiimantiems žmonėms. Čia galima skolintis iki 150 000 Eur, taip pat teikiami kreditai būstui, kuomet bankas dengia iki 85 % įsigyjamo turto vertės. Unijos darbuotojai bendrauja pakankamai maloniai, į užklausas reaguoja operatyviai. Geriausia derinti su jais susitikimus, nes naršyti svetainėje ir rasti visą dominančią informaciją – labai sunku. Taip pat labai svarbu laikytis numatytų sąlygų ir su jomis susipažinti, nes paskolos administravimui taikomi komisiniai mokesčiai, o norint atidėti grąžinimą ar nemokant paskolos, skaičiuojamos nemažos palūkanos.

Naudojimasis svetaine
7
Paslaugų kokybė
7
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Didelis įvairių paskolų spektras.
 • Malonus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Komisiniai administravimo mokesčiai.
 • Nepatogi svetainė, kurioje sudėtinga naršyti.
Palikite savo atsiliepimą

Kitos paskolų įmonės

Lietuvos centrinė kredito unija
Lietuvos centrinė kredito unija

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo