Kreditai ir paskolos internetu bedarbiams nuo 18 metų

Bedarbystė – paplitusi problema. Vieni, neradę darbo ir praradę viltį, imasi laikinų darbų, už kuriuos negauna oficialių pajamų, kiti – realizuoja savo gebėjimus, užsiimdami kūrybine veikla, amatais. Šiuos žmones vienija tai, kad, siekdami gauti paskolą internetu, jie negali dokumentaliai patvirtinti savo pajamų, ir, nepaisant to, kad pajamas gauna, yra priskiriami bedarbių kategorijai. Tačiau, vis dėlto, paskolos bedarbiams taip pat gali būti teikiamos.

Žinoma, kreditoriai ir paskolų įmonės, visų pirma, atsižvelgs į tai, ar jiems naudinga suteikti finansinę paramą konkrečiam asmeniui. Pagrindinis jų rūpestis – kliento mokumas. Tad, neturint dokumentalaus pajamų įrodymo, teks kitaip pelnyti kreditoriaus palankumą, pvz.: užstatyti automobilį ar nekilnojamą turtą, susirasi laiduotoją ir pan. Rekomenduojame užpildyti paraiškas bent pas kelis šiame sąraše esančius kreditorius ir žiūrėti, kurie pasiūlys jums priimtiniausią variantą.

Informacija aktuali bedarbiams, ieškantiems tinkamos paskolos

Kartais, siekiant gauti paskolą, net jei jos dydis neženklus, nedirbantiems asmenims gali tekti papildomai patvirtinti savo mokumą. Tokiu atveju, kai kurie kreditoriai prašo klientų pasirūpinti laiduotoju arba užstatyti vienos ar kitos rūšies turtą. Tokios priemonės gali tapti patikimu pagrindu kredito įmonei patikėti rimtais kliento ketinimais laiku grąžinti paskolą. Kitas svarbus aspektas, kurį dažnai pabrėždavome ir kreditorių apžvalgoje, yra tas, kad kreditoriai, suteikdami paskolą internetu bedarbiams, visada individuliai atsižvelgia į kiekvieną konkretų atvejį. Kadangi skiriasi skirtingų kreditorių vidaus politika, darbo standartai ir turima patirtis rinkoje, gali būti, kad nesuteikus paskolos vienam kreditoriui, nereikia nuleisti rankų ir kreiptis į kitus. Kaip jau minėjome, kai kurie iš jų vadovaujasi lankstesniais kreditavimo principais.

Tačiau, lankstesni principai – anaiptol nereiškia neatsakingo požiūrio į paskolos suteikimą, matydamas tikrai skylėtą kredito istoriją greitos paskolos bedarbiams nesuteiks joks kreditorius.

Dar vienas variantas, kurį vertą pabandyti, tai paskolos iš žmonių platformose veikiančiose P2P tarpusavio skolinimosi principu. Šiose platformose jūsų paskolą finansuoja dėl šios galimybės besivaržantys investuotojai. Dėl to, kad investuotojai priversti konkuruoti tarpusavyje, jūs galite tikėtis kur kas mažesnių palūkanų, nei kitose įstaigose. Svarbiausios sąlygos, kurias privalote atitikti – turite būti vyresni nei 18 metų, o pagrindinės jūsų gaunamos pajamos neturėtų būti susijusios su pašalpomis. Tai gali netenkinti bedarbių, kuriems pašalpos – vienintelis pragyvenimo šaltinis. Tačiau, yra ir kita dalis asmenų, neturinčių faktinės darbovietės, tačiau dirbančių, pavyzdžiui, pagal verslo patentą ar individualios veiklos pažymą. Jiems paskola, greičiausiai, bus suteikta.

Kitas patarimas, kurį verta turėti omenyje: jeigu jums jau teko imti paskolą ir grąžinti ją, bei mokėti mėnesines įmokas sekėsi sklandžiai, patartina pakartotinai kreiptis pas tą patį kreditorių, nes tikimybė gauti pakartotiną kreditą – kur kas didesnė. O jūsų teigiama bendradarbiavimo patirtis taps jūsų privalumu. Tačiau, jeigu praėjusį kartą grąžinti paskolą sekėsi sunkiai, ar neturite paskolų ėmimo patirties, verta labai atidžiai rinktis būsimąjį kreditorių. Kreditai bedarbiams nėra neįmanomi, tačiau klientas turi būti suinteresuotas ir pasiruošti galimam pokalbiui su kreditoriumi. Išsianalizuoti turimus argumentus, įvertinti savo jėgas ir pasirinkti priimtiniausią variantą.

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo