Greitieji kreditai internetu visą parą

Patogiausias greitų kreditų internetu aspektas yra tas, kad kai kuriuos iš jų galima gauti bet kuriuo paros metu! Jums daugiau nereikės laukti kitos dienos ryto ar kulniuoti į kredito kompanijos būstinę.  Greitieji kreditai internetu visą parą dažnai pasiekiami tiesiog suvedus būtiniausius duomenis. Tačiau, svarbu paminėti, kad tokios, automatizuotu būdu teikiamos paskolos turi ir apribojimų.

Jos yra išduodamos išimtinai tik nedidelėmis sumomis. Juk automatizuotu būdu tikrinant skolininko duomenis, neįmanoma įvertinti visų rizikos faktorių, todėl, akivaizdu, kad norint gauti didesnę paskolą, reikės laukti kiek ilgiau. Ir to padaryti ne kredito bendrovės darbo valandomis nepavyks. Juk kreditorius turi įsitikinti Jūsų mokumu, o tai įmanoma tik pasitelkus žmogiškuosius išteklius.

Dėl minėtos rizikos, kyla ir kreditų, suteikiamų visą parą, kaina. Taigi, labai staigiai prireikus pinigų, gali tekti ir permokėti. Kreditoriai kelia kainą, kad bent kiek apsidraustų  nuo tikimybės, kad skolininkas nesugebės išmokėti kredito. Vis dėlto, jeigu Jums reikalinga didesnė suma, gera žinia ta, kad dabar jau sunku įsivaizduoti kredito bendrovę, kuri neleistų kredito paraiškos užpildyti internetu.

Taigi, turėdami gerą kredito istoriją, ir šiek tiek palaukę iki darbo laiko pradžios, taip pat, sąlyginai greitai, sulauksite paskolos o tam, kad gautumėte ją, Jums net nereikės išeiti iš namų. Na, o labai skubantiems papildyti pinigines, atrinkome sąrašą kreditorių, į kuriuos kreipdamiesi, galite gauti paskolą internetu visą parą.

Kreditoriai, kurie gali suteikti greituosius kreditus internetu per 24 valandas

Kreditoriai ĮvertinimasPatvirtinimo laikas
SAVY atsiliepimai
Iki 3 d. d.
2 Bobutės paskola atsiliepimai
Nuo 15 min iki 24 val.
3 Credit24.lt
Per 15 min.
4 Moneytree.lt – “Pinigų medis”
iki 24 val.
5 Vivus Finance atsiliepimai
nuo 10 min. iki 24 val.
6 Fjord Bank atsiliepimai
1 d. d.
7 Mokilizingas atsiliepimai
30 min.
8 Eurokreditas.lt
iki 24 val.

Eurocredit

Tam, kad gautumėte šio kreditoriaus paskolą, Jums reikės užsiregistruoti svetainėje www.eurokreditas.lt; prisijunkti prie savo paskyros šioje svetainėje ir eiti į skiltį „Kredito paraiška“. Pasirinkę kredito sumą bei terminą, turėsite patvirtinti savo pasirinkimą ir nepamiršti susipažinti su vartojimo kredito sąlygomis. Atlikus visa tai, Jums reikės patvirtinti savo sutikimą su vartojimo kredito sutarties bendrosiomis bei specialiosiomis sąlygomis. Toliau beliks pasirinkti banko sąskaitos, į kurią norite gauti kreditą, numerį ir patvirtinti savo pasirinkimą.

Bobutės paskola

Šis kreditorius paraiškas priima telefonu, internetu arba Jums atvykus į kreditoriaus biurą Vilniuje. Norimą gauti sumą bei laikotarpį galite pasirinkti skaičiuoklės pagalba. Užpildžius registracijos formą, Jums beliks sulaukti atsakymo sms žinute arba el. paštu. Kaip ir daugelis kitų kreditorių, Jūsų asmenybei patvirtinti, Bobutės paskola prašys pervesti 0,01 € iš Jūsų asmeninės sąskaitos. Kitas būdas – užpildyti paraišką ne internetu, o atvykus į klientų aptarnavimo skyrių Vilniuje, Žalgirio g. 90, pasiėmus su savimi asmens dokumentą.

Vivus.lt

Kreipdamiesi į šį kreditorių, paraiškas pateikti galite trimis būdais. Pirmasis: pateikti paraišką internetu. Antrasis būdas: paskambinti telefonu 8 700 77788 ir pranešti, kokio dydžio bei termino paskolą norėtumėte gauti. Kad patvirtintumėte savo tapatybę, turėsite padiktuoti slaptažodį. Trečiasis būdas: pateikti paraišką „PayPost“ klientų aptarnavimo skyriuje. Tam tikslui, Jums reikės įvardinti darbuotojui norimos paskolos dydį ir netrukus, darbuotojui patikrinus Jūsų duomenis, Jums bus pranešta, ar kreditorius sutinka suteikti paskolą ir kokio dydžio ji bus. Kreipiantis dėl paskolos šiuo būdu,  paskola išmokama grynaisiais tame pačiame „Pay Post“ skyriuje, į kurį kreipėtės.

Mokilizingas

Šio kreditoriaus paskolai gauti, paraiškas galite pildyti internetu, telefonu arba užsukę į artimiausią „Pay Post“ skyrių. Mokilizingas teikia paskolas, kurių palūkanos prasideda nuo 2 %! Galite gauti vartojimo paskolą, paskolą automobiliui arba būsto remontui. Šis kreditorius vykdo lojalumo programą, kurioje turite teisę gauti nuolaidas paskolos palūkanoms, priklausomai nuo Jūsų statuso programoje. Kuo daugiau turėsite pasirašytų ir tvarkingai išmokėtų sutarčių – tuo didesnė bus Jūsų palūkanų nuolaida. Pavyzdžiui, auksiniams ir VIP klientams šios nuolaidos siekia iki 10 %.

Kitos vertos paminėti įmonės

Paskola23.lt

Šis kreditorius teigia priimantis didesnę riziką, nei komerciniai bankai. Dėl šios priežasties, galite kreiptis į www.paskola23.lt , jeigu bankas nesuteikė Jums paskolos. Šis kreditorius individualiai įvertina kiekvieną klientą. Kaip ir minėjome straipsnyje, tai vienas iš kreditorių, duomenų patikrai naudojantis automatizuotas sistemas. Dėl to, paskolos išdavimas tampa operatyvesnis. Vis dėlto, automatinės sistemos gali atmesti paraiškas, kai pajamų nėra Sodros duomenų bazėje, tačiau įdarbinimas nėra vienintelis leidžiamas pajamų šaltinis. Pajamas galima pagrįsti banko išrašu (įplaukų kopija), pateikus paskutinės deklaracijos kopiją ar pajamų žurnalą. Taigi, paskolai gauti, nereikia ruošti šūsnies dokumentų, o tai labai patogu, kai pinigų prireikia nedelsiant.

Apibendrinimas

Pagrindinis paskolų, teikiamų internetu, privalumas yra operatyvumas ir patogumas vartotojui, kai kreditą galite gauti, neatsikėlę nuo kėdės. Nereikia laukti eilėse ir sutaupomas laikas, kurį, iki šios paskolų rūšies atsiradimo, sugaišdavote, keliaudami į fizinius kreditorių padalinius. Beje, kaip ir minėjome straipsnio pradžioje, dalį kreditų, teikiamų internete, galima įsigyti visą parą. Žinoma, reikia atsižvelgti ir į minėtus, kiek mažiau patrauklius tokių paskolų teikimo aspektus: mažesnę skolinamą sumą ir didesnes palūkanas. Taip pat – domėtis atsiliepimais internete ir neimti paskolos „aklai“. Pasirūpinus visu tuo, galima gauti paskolą itin palankiomis sąlygomis.

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo