Mr Lender

Mr. Lender yra konkuruojanti trumpalaikių paskolų bendrovė, turinti Trustpilot 9,6 reitingą, o 2018 m. laimėjo „Klientų aptarnavimo čempioną“ Vartojimo kreditų apdovanojimuose. Su Mr. Lender nėra jokių išankstinių mokesčių imant paskolą ir nėra jokių mokesčių už trūkstamus mokėjimus. Jie taip pat turi informatyvią svetainę, kurioje dažnai rašomi straipsniai apie pinigų taupymą, atsakingą skolinimą ir kitas svarbias finansines naujienas.

Tipinis pavyzdys: pasiskolinus 200 svarų sterlingų 6 mėnesiams, grąžinamos 6 įmokomos: 1 įmoka – £ 81,33; 2 – £ 73,23; 3 – £ 65,13; 4 – £ 57,33; 5 – £ 49,24; 6 – £ 41,14. Bendra grąžinama suma £ 367.40. Fiksuota metinė palūkanų norma 292%.

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
  1. Laba diena kur galeceu kreiprtis del padkolos turiu anstoliu bet moku gaunu invaluduma reikalinga 150 paskola menesiui pasiulikit ka nors kad duotu

Palikite atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo