QuickQuid

QuickQuid yra paskolų bendrovės partneris Pounds to Pocket ir specializuojasi trumpalaikėse paskolose bei leidžia klientams gauti paskolą per kelias minutes. Naudinga funkcija, kurios neturi kitos paskolų bendrovės savo svetainėse, yra gyvas pokalbis su kamera, jei klientui reikia pagalbos, nuo pirmadienio iki sekmadienio. QuickQuid svetainėje Jūsų asmeniniai duomenys yra apsaugoti per Secure Socket Layer (SSL), jie taip pat užtikrina, jog Jūsų konfidencialūs duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims.

Tipinis pavyzdys: pasiskolinus 200 svarų sterlingų 6 mėnesiams, grąžinamos 6 įmokos: 1 įmoka – £ 81,33; 2 – £ 73,23; 3 – £ 65,13; 4 – £ 57,33; 5 – £ 49,24; 6 – £ 41,14. Bendra grąžinama suma £ 367.40. Fiksuota metinė palūkanų norma 292%.

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo