Cashfloat

Cashfloat yra atsakingas tiesioginis greitųjų kreditų teikėjas, aptarnavęs daugiau nei 100 000 klientų. Ši bendrovė skiria daug dėmesio klientams turintiems blogo kredito grąžinimo istoriją ir stengiasi padėti ją pagerinti, prieš tai įsitikindama, jog pasirinkta paskolos rūšis yra klientui prieinama. Cashfloat taip pat naudojasi naujausia programa „Money on Demand“, kuria klientai gali patogiai kontroliuoti savo sąskaitą ir pinigus.

Tipinis pavyzdys: skolinantis 500 svarų sterlingų 4 mėnesiams. Fiksuota metinė palūkanų norma – 226%. Pirmojo mėnesio grąžinimas – £ 172,09, antrojo ir trečiojo – £ 229,45, ketvirtojo – £ 114,75 svarų sterlingų. Iš viso grąžinta 745,74 svaro sterlingų. APR 695%. Į APR įskaičiuoti visi taikomi mokesčiai. Dienos palūkanos negali viršyti 0,75%.

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo