Sunny

Sunny greitai ir lanksčiai teikia paskolas nuo £100 iki £2500. Jie turi puikų Trustpilot reitingą: 9.1/10. Jei gražinsite paskolą anksčiau, sutaupysite mokėdami palūkanas ir turėsite 5 dienas persigalvoti, kai gausite pinigus. Sunny turi Jungtinėje Karalystėje įsikūrusią klientų aptarnavimo tarnybą, kuri dirba nuo pirmadienio iki sekmadienio.

Tipinis pavyzdys: £ 100 paskola paimta 6 mėnesiams. Fiksuota metinė palūkanų norma 292%. Grąžinami 6 mokėjimai po 33,13 svarus. Bendra mokėtina suma: 198,75 svaro sterlingų.

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
  1. Sveiki ar galima gauti 800 svaru paskola

  2. sveiki ar duodate paskola dirbanciam uzseni

Palikite atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo