Wise (buvęs TransferWise)

8.3 Total Score
Wise (buvęs TransferWise)

Wise (buvęs TransferWise) – patikima, daug metų veikianti ir visame pasaulyje išpopuliarėjusi skaitmeninė pinigų pervedimo platforma. Ji patogi tuo, kad siūlo itin platų valstybių visame pasaulyje ir jų valiutų sąrašą, kur galima atlikti pavedimus. Be to, atliekant pavedimus taikomi pakankamai maži mokesčiai (išskyrus didelės apimties operacijas). Registracija aiški, tačiau vartotojams ne itin patinka tai, kad tapatybės tvirtinimui reikia net 2 dokumentų – tai lėtina procesą. Pridėtinės vertės platformai suteikia paslauga atsidaryti daugiavaliutę paskyrą arba išsiimti debetinę kortelę, kuri suteikia galimybę vienu metu laikyti daugiau nei 40 skirtingų valiutų ir jas konvertuoti per kelias sekundes. Nors svetainės dizainas patrauklus, ja naudotis iškart nėra paprasta, reikia išmokti naviguoti, tačiau mobili TransferWise programėlė puikiai pritaikyta vartotojo patirčiai ir čia daugelį operacijų galima atlikti vos kelių mygtukų paspaudimu.

Naudojimasis platforma
8
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • nedideli mokesčiai mažiems pervedimams;
 • didelis aptarnaujamų šalių ir valiutų sąrašas;
 • galimybė atsidaryti daugiavaliutę paskyrą arba išsiimti debetinę kortelę.
Trūkumai
 • didesni mokesčiai didelėms operacijoms;
 • pervedimas gali užtrukti iki savaitės;
 • tapatybės patvirtinimui reikia 2 dokumentų.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Wise“ buvęs „TransferWise“ – tai 2010 m. dviejų draugų estų įkurta skaitmeninė pinigų pervedimo platforma, kuri padeda greitai, lengvai ir pigiai pervesti pinigus į skirtingas užsienio šalis. Dėl mažų mokesčių ir patogaus naudojimosi, platforma tapo vienu populiariausių tarptautinių mokėjimų prekės ženklu JAV ir visame pasaulyje. Bendrovė turi daugiau nei 8 mln. klientų ir kasmet sudaro milijardus operacijų. Platforma taip pat siūlo atsidaryti daugiavaliutę paskyrą arba išsiimti debetinę kortelę, kuri suteikia galimybę vienu metu laikyti daugiau nei 40 skirtingų valiutų ir jas konvertuoti per kelias sekundes. Susieję paskyrą su Mastercard kortele, galite atlikti operacijas vietine valiuta skirtingose šalyse, o prireikus – paskyrą užšaldyti. Tai itin patogu žmonėms, kurie dažnai keliauja.

Kaip susikurti Wise sąskaitą?

 • Atidarykite registracijos puslapį;
 • Įveskite savo el. paštą, sukurkite slaptažodį ir pasirinkite savo šalį;
 • Nurodykite sumą, kurią norite pervesti, ir į kokią valiutą ją konvertuosite;
 • Įveskite savo duomenis;
 • Įveskite gavėjo duomenis;
 • Atlikite apmokėjimą.

Wise (buvusio TransferWise) įkainiai ir mokesčiai

Wise prieš tai TransferWise pervedimo įkainių palyginimas su kitomis platformomis

Wise yra skaidrūs dėl savo kainodaros ir nurodo galutinius mokesčius, kurie bus taikomi atliekant operaciją. Kiekvienu atveju mokestis priklauso nuo pervedamos sumos, šalies ir kitų veiksnių, tačiau jį iškart galite pamatyti skaičiuoklėje pagrindiniame platformos puslapyje. Išbandėme keletą pervedimo šalių ir valiutų variantų – jų mokesčiai buvo pakankamai maži.

 • Tiesioginis pinigų pervedimas tokia pat valiuta – nemokamas.
 • Mokestis už bet kurios valiutos konvertavimą gali būti nuo 0,35% iki 3%. Dažniausiai jis būna artimesnis mažesnei, 0,35% pusei.
 • Tiesioginio debeto įtraukimas į sąskaitą – 0,2%.

Kaip pervesti pinigus per Wise?

 • Prisijunkite per savo Facebook ar Google paskyrą.
 • Pasirinkite pinigų sumą, kurią norite pervesti.
 • Įveskite gavėjo sąskaitos numerį ir kitą reikiamą informaciją.
 • Patvirtinkite savo tapatybę.
 • Atlikite pavedimą nurodytai sumai.

Pavedimo trukmė

Kai atliksite pavedimą, Wise nurodys tikslų laiką, kada pinigai pasieks gavėją. Paprastai pavedimas gali trukti nuo 24 val. iki savaitės, priklausomai nuo jo tipo ir kitų detalių. Jei pavedimas vėluoja ar kyla problemų, paskaityti apie galimas susidariusios situacijos priežastis galite čia.

Naudojimasis platforma

TransferWise - Wise atsiliepimai

Svetainė sudėliota taip, kad nukreiptų tiesiogiai pagal poreikius ir su kiekviena parinktimi iššoka naujas langas, kuris uždaro kitus, todėl iš pradžių naršyti gali būti kiek sudėtingiau. Nėra lengva rasti D.U.K. skiltį, informaciją apie įmonę ir kitus svarbius bendrovės duomenis. Tačiau išmokus naviguoti ir viską suradus, pamatysite, kad informacija išsami, atsakoma į visus galinčius kilti klausimus, viskas paaiškinama nuodugniai. Kur kas patogesnė TransferWise mobili aplikacija, kur atlikti pavedimus, peržiūrėti mokėjimų istoriją ar pakartoti ankstesnius mokėjimus galite vos vieno paspaudimo pagalba. Pati registracija į platformą yra nesudėtinga, tik turėkite omenyje, kad norint prisiregistruoti, reikia atlikti pirmąjį pavedimą ir patvirtinti tapatybę.

Saugumas

Wise (buvęs TransferWise) veikia pagal FCA (Jungtinės Karalystės Finansinio elgesio nuostatas), o visos platformos lėšos yra laikomos atskiroje sąskaitoje. Tuo atveju, jei bendrovei kažkas nutiktų, klientų pinigai būtų apsaugoti.

Aptarnavimas

Klientų aptarnavimo skyriai veikia puikiai, atsakymus galima gauti pakankamai greitai ir profesionaliai, tačiau tik susisiekus su jų pagalbos centru per svetainę, nėra bendro numerio, kuriuo galima skambinti. Kiek nepatogu tai, kad svetainėje neįmanoma iškart susisiekti su pagalbos centru, pirma reikia perskaityti D.U.K. ta tema, kuri jus domina. Kita vertus, D.U.K. skiltis gana išsami ir tikėtina, kad ją perskaičius rasite atsakymus į rūpimus klausimus, todėl nereikės varginti darbuotojų.

Atsiliepimai

Trustpilot programėlėje Wise (buvęs TransferWise) turi beveik 100 000 apžvalgų, kurių vidutinis įvertinimas 4,6 iš 5 žvaigždučių. Klientai atsiliepia teigiamai apie aptarnavimą, mažus mokesčius, jų skaidrumą. Daugiau nusiskundimų gaunama dėl didesnės apimties pavedimų, kuriems taikomi didesni mokesčiai, itin nepatogu tai, kad registracijos procese reikia parodyti 2 tapatybę patvirtinančius dokumentus, kas gali prailginti procesą ir skatina vartotojus ieškoti kitos platformos.

Rekvizitai

Bendrovės biurus visame pasaulyje rasite čia.

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. Nepatikimas wise iš imones saskaitos dingo pinigai su jais susisiekti neina

 2. Man tai pat dingo 1300€

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo