Mintos atsiliepimai

7.9 Total Score
Mintos

Mintos – viena populiariausių P2P platformų, kurioje gali investuoti tiek pradedantys, tiek jau patyrę. Platformoje galima investuoti vos nuo 10 Eur, yra sudarytos palankios sąlygos diversifikuoti investicijas, o vidutinės palūkanos siekia 12,5 %. Įmonė turi informatyvią svetainę, patogią mobilią programėlę, integruotą ChatBot‘ą, kuris padeda atsakyti į kylančius klausimus. Kad užtikrintų saugumą, Mintos teikia investicijos grąžinimo garantiją, jei paskolos grąžinimas vėluoja 60 dienų. Nors klientai patenkinti, kad platforma yra patogi, turi automatinio investavimo funkcijas ir net kelis skirtingus strategijų tipus, jiems nepasitikėjimą kelia kai kurie paskolų teikėjai, atvejai, kai grąžinami pinigai vėlavo ir pan. Be to, Mintos platforma taiko ganėtinai nemažą 0,85 % mokestį investiciją parduodant antrinėje rinkoje.

Naudojimasis platforma
8.5
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • Patogi mobili programėlė;
 • Skirtingos investavimo strategijos ir diversifikacijos pasirinkimai;
 • Automatinio investavimo funkcija.
Trūkumai
 • Neveikia Didžiojoje Britanijoje;
 • Papildomas mokestis valiutos keitimui;
 • Didelis mokestis investicijas parduodant antrinėje rinkoje.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Mintos – viena lyderiaujančių investavimo platformų Europoje, įsikūrusi 2015 metais, Latvijoje. Šiuo metu kompanijoje dirba daugiau nei 180 žmonių Rygoje, Vilniuje, Berlyne ir Varšuvoje. Platforma turi daugiau nei 300 000 registruotų vartotojų iš 63 valstybių visame pasaulyje. „Mintos“ veikia P2P principu, kai investuojama į paskolas. Platforma yra tarpininkas tarp investuotojo ir paskolos teikėjo, todėl visa jų veikla koncentruota į saugų investicijų pritraukimą. Patrauklu tai, kad pradinė investavimo suma yra vos nuo 10 Eur. Vidutinės palūkanos siekia 12,5 %, platforma turi automatinio investavimo funkciją ir grąžinimo garantiją, jei paskolos įmokos neatkeliauja 60 dienų.

Kaip tai veikia?

 • Susikurkite profilį.
 • Patvirtinkite savo tapatybę.
 • Pasirinkite investavimo strategiją (diversifikuotą, konservatyvią, aukšto įvertinimo, personalizuotą).
 • Pasirinkite investuojamą sumą ir (jei reikalinga) paskolas, į kurias norite investuoti.
 • Kai jau patvirtinate investiciją, negalite jos atšaukti – nebent parduoti antrinėje rinkoje su 0,85 % mokesčiu.
Mintos investicijos

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Investuoti į paskolas gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Investuotojai turi būti nuo 18 metų amžiaus ir turėti banko sąskaitą ES arba trečiosiose šalyse, turinčiose kovos su pinigų plovimu sistemas.

Rizika ir uždarbis

Investuojant šioje platformoje galima uždirbti 6–22 % palūkanas. Vidutinės palūkanos siekia 12,5 %. Bendrovė taiko grąžinimo garantiją, kurią užtikrina paskolos teikėjai. Jei paskolos įmokos vėluoja daugiau nei 60 dienų, įmonė privalo grąžinti investiciją nominalia verte su sukauptomis palūkanomis.

Kad sumažintų riziką, Mintos komanda atidžiai analizuoja kiekvieną paskolos įmonę, norinčią prisijungti prie platformos. Bendrovė taip pat taiko „Skin in the game“ principą, kuriuo kiekvienas paskolos teikėjas platformoje turi išlaikyti 5–10 % gautų investicijų. Tai veikia kaip papildomas saugiklis, nes sąlygų nevykdymo atveju paskolos teikėjas prarastų dalį pinigų.

Mintos platforma veikia skaidriai, o metinės bendrovės ataskaitos yra prieinamos jų svetainėje. Jei įmonė bankrutuotų ar nutrauktų veiklą, investuotojai gautų visą informaciją apie savo sandorius platformoje ir jų vykdymą perimtų likvidatorius ar kitas paslaugų administratorius.

Didžiausią riziką kelia galimas paskolų bendrovių bankrotas, taip jau yra nutikę su įmone „Eurocent“. Kad maksimaliai apsaugotumėte investicijas, rekomenduojame rinktis investavimo strategijas su grąžinimo garantija, diversifikuoti investicijas, paskolų įmones ir paskolų tipus.

Naudojimasis platforma

Mintos platforma

Mintos svetainė patogi, švaraus, neperkrauto dizaino, joje galima rasti informaciją ne tik apie tai, kaip naudotis platforma, bet ir bendrovės statistiką, finansines apžvalgas ir t. t. Išsamiai paaiškinta, kaip bendrovė veikia, svetainėje galima rasti skirtingomis temomis suskaidytą D.U.K., kuris atsako į visus galinčius kilti klausimus. Integruotas Mintos ChatBot, kuriame galima pasirinkti dominančią temą ir gauti reikalingą informaciją. Kadangi pačioje svetainėje tikrai daug išsamios informacijos, naršant telefonu atsiranda daug „paklodžių“ ir naršyti sudėtingiau, svetainė prastai adaptuota išmaniesiems įrenginiams. Jei ketinate investuoti naudodamiesi telefonu, geriau atsisiųsti Mintos programėlę, kuria naudotis bus žymiai paprasčiau.

Aptarnavimas

Aptarnavimas greitas, profesionalus, į daugelį klausimų gali atsakyti ChatBot‘ai, o patys Mintos darbuotojai yra gerai apmokyti bei išsprendžia iškilusias problemas.

Klientų atsiliepimai

„Trustpilot“ platformoje įmonės Mintos reitingas yra 3,5 žvaigždučių. Bendrovė sulaukė daug neigiamų atsiliepimų po vieno iš paskolų teikėjų „Eurocent“ bankroto, nes klientams buvo grąžinta tik pusė investicijų. Daugelis klientų skundžiasi dėl didelio investicijos pardavimo antrinėje rinkoje mokesčio, ilgo termino laukiant paskolos grąžinimo, ne visi paskolų teikėjai atrodo patikimi. Nepaisant to, nemaža dalis klientų yra patenkinti platforma, jos paslaugomis ir patogia programėle.

Rekvizitai

AS Mintos Marketplace

Telefonas: +351 308 808 418

El. paštas: support@mintos.com

Adresas: Skanstes 50, Riga, LV-1013, Latvia

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

1 Comment
 1. 0.65
  Naudojimasis platforma
  20
  Paslaugų kokybė
  0
  Klientų aptarnavimas
  20

  Apie ,,MINTOS,, jei investuoji tai viskas gerai, pervedi jiems pinigus okei, bet jei nori išsivesti pinigus jie žiūri į tai truputėli nesažiningai.Išsivesdavau nedaug tai nieko, viskas stabiliai, nedaugėja išvaržytiniu skolų, bet kai pamato kad daugiau išsivedinėji, gal išeiti nori. Tai ,,MINTOS,, ką daro man tai buvo ir dabar yra, noriu kažkokia suma išvesti, tai ta suma nebeišsiveda, o prisideda prie išvaržytinių paskolų kurių negali atgauti. Tai nežinai ką daryti, pabandysi vėl vesti pinigus lauk, jie vėl prie ivaržytiniu priskirs. Aš investuoju jau pas juos 5-6 metai, tai galvoju kaip išeiti be minuso.

  Helpful(6) Unhelpful(1)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo