Rendity atsiliepimai

„Rendity“ yra investavimo į NT platforma, kurioje galima investuoti į projektus nuomai ar NT projektų plėtrą. Visi projektai yra Austrijoje ir Vokietijoje, kur ekonominė padėtis ir rinka yra patraukli, todėl platforma patiks jau patyrusiems ir rinką išmanantiems investuotojams į NT. Vidutinės metinės palūkanos priklauso nuo to, kokį investavimo būdą pasirinksite, jos svyruoja nuo 5 % iki 7 %.
8.1/10 (Expert Score)
Privalumai
 • Austrija ir Vokietija turi stiprią ekonomiką;
 • Patrauklūs projektai.
Trūkumai
 • Nėra automatinio investavimo;
 • Įsipareigojimas mažiausiai 24 mėn;
 • Nėra antrinės rinkos;

Statistika

Investicijų rūšysNekilnojamas turtas
Tipinės palūkanos7%
Minimali investuojama suma500 Eur
Lietuvių kalba svetainėjeNėra
Lietuviškas klientų aptarnavimo skyriusNėra

Sužinok daugiau

Alternatyvos

Palyginkite panašias investavimo platformas

1 Profitus apžvalga ir atsiliepimai
9
2 debitum network atsiliepimai
8.9
3 EstateGuru atsiliepimai
8.8

Pilna apžvalga

Apie Rendity

Rendity“ 2015 m. Austrijoje, Vienoje įsikurta platforma, kurioje galima investuoti į NT Austrijoje ir Vokietijoje. Tai galima padaryti dviem būdais – tradiciniu NT pirkimo-pardavimo arba trečiųjų šalių projektų finansavimu. Pirmuoju atveju, jūs kartu su kitais investuotojais įsigysite NT, kuris bus nuomojamas nuomininkams. Tuomet perdiodiškai gausite nuomos pajamų dalį, nuskaičius mokesčius. Jei norite gauti didesnę grąžą, „Rendity“ suteikia galimybę paremti plėtros projektus. Pavyzdžiui, galite padėti finansuoti naują daugiabučių rajoną, kurio vystytojas sudaro sutartį su „Rendity“. Mainais jūs ir kiti investuotojai gausite fiksuotą palūkanų normą (įprastai vieną mokėjimą per metus), kol paskola bus visiškai grąžinta.

Minimali investicijų suma čia yra 500 Eur, vidutinė palūkanų norma siekia 6, 10 %.

Platforma neturi automatinio investavimo funkcijos, tačiau gali suteikti „Rendity robo invest“ paslaugą. Atsakę į keletą klausimų apie savo situaciją ir investavimo tikslus, gausite rekomendacijas, į kokius projektus vertėtų investuoti ir pagalbą susidarant investavimo planą. Čia taip pat nėra galimybės investicijas parduoti antrinėje rinkoje, o perparduoti investicijas įmanoma tik po 24 mėn.

Rendity Investavimas

Žiūrėti visus projektus

Reikalavimai

Kaip tai veikia?

 • Susikuriate paskyrą „Rendity“ svetainėje.
 • Papildote savo sąskaitą.
 • Pasirenkate dominantį projektą ir investuojate.

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Investuoti gali asmenys nuo 18 metų ir įmonės, turinčios banko sąskaitą Europos Sąjungoje.

Tarptautiniams pavedimams geriausia turėti tarptautinę sąskaitą, kaip kad Wise, kuri nenuskaičiuotų didelių mokesčių pervedant į užsienio sąskaitą.

Rizika ir uždarbis

Kokios grąžos galima tikėtis?

Rizika

Kaip ir bet kokios investicijos, „Rendity“ reikalauja prisiimti tam tikrą riziką. Tačiau platforma taiko nemažai saugumo priemonių, kurios gali padėti ją sumažinti. Visų pirma, bendrovė vykdo gana griežtą projektų atrankos procesą, kuriam pasitelkia išorinius partnerius – jie išanalizuoja ir peržiūri visus projektus. Platformoje taip pat rasite skaidrią projektų vertinimo sistemą, vertinamą nuo A iki E, kad investuotojai žinotų kiekvieno projekto rizikos lygį. Norintiems maksimaliai sumažinti riziką, rekomenduojama rinktis A ir B tipo projektus.

Kiekvienam projektui yra sukuriama atskira banko sąskaita. Tik pasiekus reikiamą sumą, lėšos pervedamos NT vystytojui. Jei limitas nepasiekiamas, visi pinigai grąžinami investuotojams.

Uždarbis

Investuojant į NT plėtrą, palūkanos gali siekti 7 %, jei investuojate į projektus, kurie nuomojami, iš jų galima uždirbti apie 5 % palūkanų. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad šioje platformoje kiekviena paskola į NT yra nustatytos trukmės. Todėl lėšų paprastai negalima grąžinti iki jos pabaigos. Jei investuojate į naujų projektų įgyvendinimą, jų trukmė gali būti nuo 18 iki 30 mėn., todėl būkite pasiruošę, kad teks palaukti, kol gausite grąžą. Jei investuojate į projektus nuomai, mokesčius iš nuomos gausite kas 3 mėn.

Deja, „Rendity“ neturi galimybės investicijas parduoti antrinėje rinkoje. Todėl būtina įvertinti savo galimybes ir investicijas ilgesniame laikotarpyje. Vienintelė išeitis, jei investuojate į nuomojamą NT – tuomet investicijas galite atsiimti po 24 mėn., tačiau privalote sumokėti išankstinio pasitraukimo mokestį.

Premijos

Akcijos ir premijos

Pasinaudoję mūsų nuoroda gausite 25 eurų premiją prie jūsų pirmos investicijos.

Gaukite 25 € premiją

Vartotojo sąsaja

Naudojimasis platforma

Nors iš pirmo žvilgsnio svetainė atrodo moderni, švari ir paprasta, ją reikėtų atnaujinti. Kai kur gali kliūti pasenęs dizainas, kai kur funkcionalumas. Pavyzdžiui, pagrindinėje meniu juostoje nėra tokių svarbių dalių kaip aprašymo apie įmonę, jos veiklą, D.U.K., visko reikia ieškoti footeryje.

Platforma patogesnė naudojantis išmaniuoju telefonu, nei desktop versija. Platformoje vystomas tinklaraštis, kuris yra nuolat atnaujinamas, čia galima skaityti įvairių specialistų įžvalgas apie rinką ir investavimą bei patarimus. Užkliuvo tai, kad ne visas svetainės turinys yra išverstas į anglų kalbą, ji labiau pritaikyta naudotis vokiečių kalba. Svetainės krovimo laikas gana ilgas.

Rendity atsiliepimai

Aptarnavimas

Rendity klientų aptarnavimas

Net ir pasirinkus anglišką svetainės versiją, „chatbot“ sveikinasi vokiečių kalba, kas labai nepatogu vartotojams iš kitų Europos šalių. Su „Rendity“ galima susisiekti el. paštu ar telefonu, tačiau čia specialistai labiau linkę aptarnauti vokiečių kalba, angliškai atsakymai gali keliauti ilgiau, nebūti tokie išsamūs.

Atsiliepimai

Rendity klientų atsiliepimai

„Trustpilot“ platformoje „Rendity“ įvertinimas yra 2,9 žvaigždutės. Įdomu tai, kad 50 % klientų patirtį vertina labai gerai, o 50 % – labai blogai.  Daugelis pabrėžia, kad platforma patogesnė naudotis išmanantiems vokiečių ir austrų rinką bei tų šalių gyventojams. Kiti paminėjo tai, kad pats registracijos procesas yra paprastas ir investuoti nesudėtinga. Žinoma, svarbu įvertinti riziką ir tai, kad čia investicijos yra ilgalaikės, todėl netiks norintiems grąžą gauti greitai.

Kontaktai

Rendity rekvizitai

 • Rendity Immobilien Investments
 • El. paštas: hello@rendity.com
 • Telefonas: +43 1 4180011
 • Adresas: Tegetthoffstraße 7, 1010 Wien, Austria

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

8.1 Total Score
Rendity

„Rendity“ yra investavimo į NT platforma, kurioje galima investuoti į projektus nuomai ar NT projektų plėtrą. Visi projektai yra Austrijoje ir Vokietijoje, kur ekonominė padėtis ir rinka yra patraukli, todėl platforma patiks jau patyrusiems ir rinką išmanantiems investuotojams į NT. Vidutinės metinės palūkanos priklauso nuo to, kokį investavimo būdą pasirinksite, jos svyruoja nuo 5 % iki 7 %. Platformos nerekomenduojame naujokams, nes minimali investavimo suma gana didelė. Taip pat vertėtų apgalvoti, ar jus domina ilgalaikės, ar trumpalaikės investicijos. Su „Rendity“ gali tekti įsipareigoti ilgam – čia projektai trunka po 18 ar 30 mėn., o iš investicijų į nuomos projektus galima pasitraukti tik po 24 mėn., sumokėjus papildomą mokestį. Nepatogumų gali kelti ir tai, kad platforma neturi automatinio investavimo funkcijos ar galimybės investicijas parduoti antrinėje rinkoje.

Naudojimasis svetaine
7
Rizika ir uždarbis
8
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • Austrija ir Vokietija turi stiprią ekonomiką;
 • patrauklūs projektai;
Trūkumai
 • nėra automatinio investavimo;
 • nėra antrinės rinkos;
 • įsipareigojimas mažiausiai 24 mėn.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Į svetainę

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo