Statistika
Mokesčiai | 0,02–0,10% pirkimo ir prekybos mokesčiai |
Bankinis pavedimas | Nemokamas |
Minimali keitimo suma | 10 USD |
Kriptovaliutų kiekis | Virš 500 |
Veikia Lietuvoje | Taip |
20% Nuolaidos kodas | Y14NHLPU |
Premijos
Akcijos ir premijos
Šiuo metu, mūsų svetainės lankytojai pasinaudoję mūsų nuolaidos kodu Y14NHLPU gali gauti 20% kickback nuo sumokėtų mokesčių.
Pilna apžvalga
Apie Binance
Ši platforma buvo sukurta 2017m. ir nuo to laiko tapo didžiausia kriptovaliutų prekybos birža/platforma, internete. Jų pagrindinis išskirtinumas yra ne tik tai, kad čia galima prekiauti labai dideliu kiekiu skirtingų kriptovaliutų, tačiau ir kiti įvairūs prekybos instrumentai bei labai maži mokesčiai. Jeigu esate pradedantieji prekiautojai bei investuotojai, ko gero, kad Binance bus vienas iš geriausių, jeigu ne pats geriausias pasirinkimas, kur pradėti savo prekybą.
Platforma naudotis gali beveik visas pasaulis. Dėl vienų ar kitų priežasčių prieiga prie Binance nuolat blokuojama ir vėl suteikiama JAV naudotojams. Iš viso Binance legaliai naudotis galima iš ~180 valstybių. Didelė dalis naudotojų Binance biržoje prekiauja per mobiliąją programėlę.
Prekyba per Binance
Kaip tai veikia?
Per Binance galite už tikrus pinigus (vadinamąsias fiatines valiutas) įsigyti kriptovaliutų žetonų arba prekiauti jų poromis, išvestinėmis finansinėmis priemonėmis, o taip pat ir investuoti, spekuliuoti biržoje, imti paskolas, paskelbti savo kriptovaliutos ICO, kasti kriptovaliutas ir t.t.. Trumpai tariant – prekyba per Binance yra labai atvira, įvairi bei siūlanti itin daug galimybių. Apie prekybą per Binance dar reikia žinoti ir tai, kad šioje platformoje yra nuosavas žetonas – kriptovaliuta „Binance Coin“ (BNB). Šie žetonai naudojami tam, kad sumažintų komisinius mokesčius prekiaujant.
Exchange – birža
Biržoje galite pirkti kriptovaliutas su savo banko kortele, bankiniu pavedimu arba pirkti tiesiogiai iš kitų žmonių P2P mokėjimų būdu. Su kredito kortele arba bankiniu pavedimu įsigyti galite maždaug 30 skirtingų žetonų.
Pačioje biržoje rasite ir daugiau nei du šimtus skirtingų kriptovaliutų prekybos variantų bei kriptovaliutų porų. Naudotojai gali keisti platformos išvaizdą tarp „basic“, „classic“ ir „advanced“ pagal tai, kaip gerai jie pažįstami su kriptožetonų prekybos niuansais ir kaip gerai valdo Binance sistemas.
Naujiems vartotojams geriausiai tiks „basic“ režimas, o pažengusieji jau gali drąsiai stebėti daugiau parametrų ir skaičių per „advanced“ sąsają.
Biržoje taip pat yra prekyba marža (margin trading). Šiuo būdu jūs savo uždarbį galite padidinti net iki 10x, tačiau taip pat reikia paminėti, kad ir nuostolis, kurį galite patirti – išauga kelis kartus. Jeigu tinkamai nuspėjate rinkos svyravimus, Binance Margin Trading jums gali būti labai patraukli funkcija.
Išvestinės finansinės priemonės (futures)
Prekyba išvestinėmis finansinėmis priemonėmis jau ilgai yra akcijų biržos dalis. Tačiau kriptovaliutų pasaulyje futures ir derivatives atsirado labai neseniai. Būtent Binance juos pristatė 2019 metais ir dabar leidžia prekiauti populiariausių kriptovaliutų opcionais bei futures – BTC, ETH, LTC, BCH ir kitais. Norint prekiauti šiuo būdu, turite turėti pakankamą užstatą (laisvą kapitalą sąskaitoje) USDT arba Tether kriptovaliutos pavidalu. Visą pelną ir uždarbį taip pat gausite šios kriptovaliutos pavidalu.
Šiame modulyje prekiaujantys asmenys gali pelną padidinti daugiau nei 100 kartų (iki 125x), tačiau ir nuostolio rizika išauga tolygiai. Opcionų prekyboje yra Leveraged Tokens. Kiekvienas prekiautojas gali spėti ar tam tikros kriptovaliutos kaina pakils (UP) ar nukris (DOWN). Pagal tai, ar atspėja – uždirbamas pelnas arba prarandamas kapitalas.
Paskolos, investavimas ir kita
Negana mūsų jau išvardintų funkcijų, Binance siūlo ir daugybę kitų būdų, kaip žmonės gali uždirbti bei gauti pelną. Pirmasis – taupomieji indėliai, kurie vadinami Binance Savings. Čia asmenys gali įdėti savo turimus kriptovaliutų resursus (pvz., turi 5 nenaudojamus ETH žetonus) ir už jų laikymą gauti palūkanas. Yra tiek terminuoti, tiek neterminuoti indėliai, kurie skiriasi išmokamų palūkanų dydžiu.
Crypto Loans – kaip išduoda pats pavadinimas, tai yra paskolos kriptovaliutų pavidalu. Norint gauti paskolą iš Binance, reikia palikti atitinkamo dydžio užstatą, nes netikrinamas jūsų mokumas.
Dar per Binance galima rasti Liquid Swap arba automatinį sandėrių sudarymo modulį, kuris padaro turtą likvidesniu. Binance Visa Card – tarptautinė mokėjimų kortelė, kurioje galite kaupti lėšas kriptovaliutų pavidalu ir jomis atsiskaityti. Binance Smart Pool – bendras kriptovaliutų kasėjams skirtas produktas, kuris leidžia generuoti pasyvias pajamas iš BTC kasimo.
Binance savo siūlomų paslaugų sąrašą nuolat plečia ir atnaujina!
Mokesčiai
Mokesčiai, aptarnaujamos kriptovaliutos ir limitai
Per Binance galite nusipirkti beveik visų įmanomų kriptovaliutų žetonų. Pradedant žinomiausiais: BTC, ETH, BCH, BNB, XRP ir kitais, baigiant visiškomis rinkos naujienomis ar mažiau žinomais, nišiniais žetonais. Juos galite keisti į turimus resursus Binance sąskaitoje arba įsigyti su kreditine kortele ar bankiniu pavedimu.
Jeigu turite BNB žetonų, mokesčius platformoje galite padengti. Tačiau pačių BNB žetonų vertė dabar yra labai išaugusi, todėl daug kas juos vertina ne kaip aptarnaujantį ir mokesčius mažinantį instrumentą, bet kaip gerą investiciją. Visiems sandoriams per Binance yra taikomas 0,1% komisinis mokestis. Binance Futures naudotojai moka dar mažesnius mokesčius – nuo 0,02% (market maker – pirkėjo, perkančio tam tikra kaina) ir nuo 0,04% (market taker – pirkėjo, perkančio dabartine kaina).
Mūsų svetainės lankytojai gali gauti papildomą 20% nuolaidą mokesčiams, jums tereikia atsidarant Spot arba Futures sąskaitą įvesti kodą Y14NHLPU arba tiesiog spausti ant šios nuorodos.
Su BNB žetonais galite dar kone perpus sumažinti komisinius prekybos mokesčius.
Limitai per Binance yra surišti su BTC verte. Pirmo lygio patvirtinimą turintys naudotojai per parą gali išsiimti ne daugiau nei 2 BTC. Na, o antro lygio patvirtinimą turinčios paskyros gali išsiimti net iki 100 BTC kas 24 valandas.
Saugumas
Ar saugu naudotis Binance?
Per Binance veikia 2FA apsaugos sistema. Prisijungti per naują įrenginį galima tik patvirtinus savo tapatybę su slaptažodžiu, Captcha tipo užduotimi, gavus žinutę į mobilųjį telefoną ir el.paštą bei suvedus atskirus kodus iš šių šaltinių. Nors nėra pats patogiausias technologinis sprendimas, tačiau jis yra ganėtinai saugus.
Galbūt kiek nesmagu vis girdėti, kad Binance persekioja įvairūs teisiniai rūpesčiai. Pvz., 2017-2018m. eigoje bendrovė turėjo išsikelti iš Kinijos, nes pastarosios šalies valdžia nusprendė riboti prekybą kriptovaliutomis. Dabar Binance labai domisi JAV teisėtvarkos institucijos, kurios atlieka tyrimą dėl sandorių skaidrumo. Nors dar nebuvo įrodyta, kad Binance sukčiauja ar kažką daro neteisėtai, tačiau tokie precedentai vis tiek gali gluminti.
Pagalba klientams bei įvertinimai
Su Binance savo problemas reikia spręsti elektroniniu paštu. Atsakymo reikės laukti bent kelias valandas, todėl, kai nutinka problema, geriau tos dienos prekybą atidėti į šalį ir papildomai nesinervinti. Greičiau problema neišsispręs. Pagalba klientams dirba anglų kalba, todėl nebus problemų išaiškinti savo rūpesčius, gauti pagalbą.
Palyginimas
Binance palyginimas su kitomis platformomis
Visų pirma, reikia pabrėžti, kad pagrindinis Binance konkurentas, ko gero yra Coinbase. Pastaroji platforma prekiautojams yra gerokai „brangesnė“, nes taikomi mokesčiai prekiautojams yra kone kelis kartus didesni. Lyginti Binance su kitomis platformomis nei Coinbase nebūtų visiškai objektyvu, nes tik pastaroji platforma dydžiu bei savo prekės ženklu gali rimčiau konkuruoti su mūsų apžvelgiamu Binance.
Iš mokestinės pusės, per Binance visi mokesčiai yra mažesni. Vienintelės išimtys yra tam tikri pavedimai, kurie gali būti nemokami abejose platformose ir tam tikri atveji, kada pagal kintamą skaičiavimą nustatomi komisiniai bus mažesni per Coinbase negu per Binance (pvz., 3,99% per Coinbase ir 3-4,5% per Binance).
Saugumo prasme, Binance turi prastesnę reputaciją nei Coinbase. Binance programėlė, naudotojų per Google Play ir App Store yra įvertinta gerokai prasčiau nei Coinbase. Pastaroji platforma, pasak naudotojų, daug patogesnė.
Verdiktas
Jioko saugumo isvale saskaita ir jie nieko negali padeti 🙁 nors jie ir pripazyno kad buvo vagyste
Absoliučiai nesaugu. apgaulės būdu nurašė lėšas