Binance atsiliepimai

Galbūt jau teko girdėti apie Binance? Tai – vienas žinomiausių vardų kriptovaliutų prekybos srityje, kur užima dominuojančias pozicijas. Šiame straipsnyje apžvelgsime Binance prekybos platformą, jos ypatumus, išskirtinumus, įvertinsime įvairias funkcijas, saugumą bei palyginsime ją su kitomis platformomis.
8.2/10 (Expert Score)
Privalumai
 • Itin daug įvairių kriptovaliutų;
 • Labai gausus investavimo priemonių pasirinkimas;
 • Vieni mažiausių mokesčių rinkoje.
Trūkumai
 • Ne pats geriausias pagalbos klientams skyriaus darbas.
 • Patogumu naudotojui nusileidžia konkurentams.

Statistika

Mokesčiai0,02–0,10% pirkimo ir prekybos mokesčiai
Bankinis pavedimasNemokamas
Minimali keitimo suma10 USD
Kriptovaliutų kiekisVirš 500
Veikia LietuvojeTaip
20% Nuolaidos kodasY14NHLPU

Sužinok daugiau

Dėmesio: Nuo 2021, rugsėjo 24d. Binance nebeleidžia Lietuvos vartotojams naudotis (keisti) jų finansiniais produktais, tokiais kaip Futures, margin, options, leveraged tokens. Tačiau vis dar galima naudotis Spot Trading. Tiems, ką domina prekyba Futures su Margin, Leverage, siūlau persikelti savo kriptovaliutą į FTX, bent jau aš pats taip padariau ir esu patenkintas: mokesčiai panašūs, bet pozicijų valdymas man asmeniškai daug patogesnis. Jei norite 5% nuolaidos visiems FTX mokesčiams, prisijunkite per šią nuorodą: https://ftx.com/#a=finanpa

Premijos

Akcijos ir premijos

Šiuo metu, mūsų svetainės lankytojai pasinaudoję mūsų nuolaidos kodu Y14NHLPU gali gauti 20% kickback nuo sumokėtų mokesčių.

Binance kuponas nuolaidos kodas

Gauti 20% premiją

Pilna apžvalga

Apie Binance

Ši platforma buvo sukurta 2017m. ir nuo to laiko tapo didžiausia kriptovaliutų prekybos birža/platforma, internete. Jų pagrindinis išskirtinumas yra ne tik tai, kad čia galima prekiauti labai dideliu kiekiu skirtingų kriptovaliutų, tačiau ir kiti įvairūs prekybos instrumentai bei labai maži mokesčiai. Jeigu esate pradedantieji prekiautojai bei investuotojai, ko gero, kad Binance bus vienas iš geriausių, jeigu ne pats geriausias pasirinkimas, kur pradėti savo prekybą.

Platforma naudotis gali beveik visas pasaulis. Dėl vienų ar kitų priežasčių prieiga prie Binance nuolat blokuojama ir vėl suteikiama JAV naudotojams. Iš viso Binance legaliai naudotis galima iš ~180 valstybių. Didelė dalis naudotojų Binance biržoje prekiauja per mobiliąją programėlę.

Binance mobilioji programėlė

Žiūrėti

Prekyba per Binance

Kaip tai veikia?

Per Binance galite už tikrus pinigus (vadinamąsias fiatines valiutas) įsigyti kriptovaliutų žetonų arba prekiauti jų poromis, išvestinėmis finansinėmis priemonėmis, o taip pat ir investuoti, spekuliuoti biržoje, imti paskolas, paskelbti savo kriptovaliutos ICO, kasti kriptovaliutas ir t.t.. Trumpai tariant – prekyba per Binance yra labai atvira, įvairi bei siūlanti itin daug galimybių. Apie prekybą per Binance dar reikia žinoti ir tai, kad šioje platformoje yra nuosavas žetonas – kriptovaliuta „Binance Coin“ (BNB). Šie žetonai naudojami tam, kad sumažintų komisinius mokesčius prekiaujant. 

Exchange – birža

Binance classic atsiliepimai

Biržoje galite pirkti kriptovaliutas su savo banko kortele, bankiniu pavedimu arba pirkti tiesiogiai iš kitų žmonių P2P mokėjimų būdu. Su kredito kortele arba bankiniu pavedimu įsigyti galite maždaug 30 skirtingų žetonų.

Pačioje biržoje rasite ir daugiau nei du šimtus skirtingų kriptovaliutų prekybos variantų bei kriptovaliutų porų. Naudotojai gali keisti platformos išvaizdą tarp „basic“, „classic“ ir „advanced“ pagal tai, kaip gerai jie pažįstami su kriptožetonų prekybos niuansais ir kaip gerai valdo Binance sistemas.

Naujiems vartotojams geriausiai tiks „basic“ režimas, o pažengusieji jau gali drąsiai stebėti daugiau parametrų ir skaičių per „advanced“ sąsają.  

Biržoje taip pat yra prekyba marža (margin trading). Šiuo būdu jūs savo uždarbį galite padidinti net iki 10x, tačiau taip pat reikia paminėti, kad ir nuostolis, kurį galite patirti – išauga kelis kartus. Jeigu tinkamai nuspėjate rinkos svyravimus, Binance Margin Trading jums gali būti labai patraukli funkcija. 

Išvestinės finansinės priemonės (futures)

Prekyba išvestinėmis finansinėmis priemonėmis jau ilgai yra akcijų biržos dalis. Tačiau kriptovaliutų pasaulyje futures ir derivatives atsirado labai neseniai. Būtent Binance juos pristatė 2019 metais ir dabar leidžia prekiauti populiariausių kriptovaliutų opcionais bei futures – BTC, ETH, LTC, BCH ir kitais. Norint prekiauti šiuo būdu, turite turėti pakankamą užstatą (laisvą kapitalą sąskaitoje) USDT arba Tether kriptovaliutos pavidalu. Visą pelną ir uždarbį taip pat gausite šios kriptovaliutos pavidalu.

Šiame modulyje prekiaujantys asmenys gali pelną padidinti daugiau nei 100 kartų (iki 125x), tačiau ir nuostolio rizika išauga tolygiai. Opcionų prekyboje yra Leveraged Tokens. Kiekvienas prekiautojas gali spėti ar tam tikros kriptovaliutos kaina pakils (UP) ar nukris (DOWN). Pagal tai, ar atspėja – uždirbamas pelnas arba prarandamas kapitalas. 

Binance Futures atsiliepimai

Paskolos, investavimas ir kita

Negana mūsų jau išvardintų funkcijų, Binance siūlo ir daugybę kitų būdų, kaip žmonės gali uždirbti bei gauti pelną. Pirmasis – taupomieji indėliai, kurie vadinami Binance Savings. Čia asmenys gali įdėti savo turimus kriptovaliutų resursus (pvz., turi 5 nenaudojamus ETH žetonus) ir už jų laikymą gauti palūkanas. Yra tiek terminuoti, tiek neterminuoti indėliai, kurie skiriasi išmokamų palūkanų dydžiu.

Crypto Loans – kaip išduoda pats pavadinimas, tai yra paskolos kriptovaliutų pavidalu. Norint gauti paskolą iš Binance, reikia palikti atitinkamo dydžio užstatą, nes netikrinamas jūsų mokumas.

Dar per Binance galima rasti Liquid Swap arba automatinį sandėrių sudarymo modulį, kuris padaro turtą likvidesniu. Binance Visa Card – tarptautinė mokėjimų kortelė, kurioje galite kaupti lėšas kriptovaliutų pavidalu ir jomis atsiskaityti. Binance Smart Pool – bendras kriptovaliutų kasėjams skirtas produktas, kuris leidžia generuoti pasyvias pajamas iš BTC kasimo. 

Binance savo siūlomų paslaugų sąrašą nuolat plečia ir atnaujina!

Mokesčiai

Mokesčiai, aptarnaujamos kriptovaliutos ir limitai

Per Binance galite nusipirkti beveik visų įmanomų kriptovaliutų žetonų. Pradedant žinomiausiais: BTC, ETH, BCH, BNB, XRP ir kitais, baigiant visiškomis rinkos naujienomis ar mažiau žinomais, nišiniais žetonais. Juos galite keisti į turimus resursus Binance sąskaitoje arba įsigyti su kreditine kortele ar bankiniu pavedimu.

Jeigu turite BNB žetonų, mokesčius platformoje galite padengti. Tačiau pačių BNB žetonų vertė dabar yra labai išaugusi, todėl daug kas juos vertina ne kaip aptarnaujantį ir mokesčius mažinantį instrumentą, bet kaip gerą investiciją. Visiems sandoriams per Binance yra taikomas 0,1% komisinis mokestis. Binance Futures naudotojai moka dar mažesnius mokesčius – nuo 0,02% (market maker – pirkėjo, perkančio tam tikra kaina) ir nuo 0,04% (market taker – pirkėjo, perkančio dabartine kaina).

Mūsų svetainės lankytojai gali gauti papildomą 20% nuolaidą mokesčiams, jums tereikia atsidarant Spot arba Futures sąskaitą įvesti kodą Y14NHLPU arba tiesiog spausti ant šios nuorodos.

Gauti 20% premiją

Su BNB žetonais galite dar kone perpus sumažinti komisinius prekybos mokesčius.

Binance mokesčiai

Limitai per Binance yra surišti su BTC verte. Pirmo lygio patvirtinimą turintys naudotojai per parą gali išsiimti ne daugiau nei 2 BTC. Na, o antro lygio patvirtinimą turinčios paskyros gali išsiimti net iki 100 BTC kas 24 valandas.

Saugumas

Ar saugu naudotis Binance?

Per Binance veikia 2FA apsaugos sistema. Prisijungti per naują įrenginį galima tik patvirtinus savo tapatybę su slaptažodžiu, Captcha tipo užduotimi, gavus žinutę į mobilųjį telefoną ir el.paštą bei suvedus atskirus kodus iš šių šaltinių. Nors nėra pats patogiausias technologinis sprendimas, tačiau jis yra ganėtinai saugus.

Galbūt kiek nesmagu vis girdėti, kad Binance persekioja įvairūs teisiniai rūpesčiai. Pvz., 2017-2018m. eigoje bendrovė turėjo išsikelti iš Kinijos, nes pastarosios šalies valdžia nusprendė riboti prekybą kriptovaliutomis. Dabar Binance labai domisi JAV teisėtvarkos institucijos, kurios atlieka tyrimą dėl sandorių skaidrumo. Nors dar nebuvo įrodyta, kad Binance sukčiauja ar kažką daro neteisėtai, tačiau tokie precedentai vis tiek gali gluminti. 

Aptarnavimas

Pagalba klientams bei įvertinimai

Su Binance savo problemas reikia spręsti elektroniniu paštu. Atsakymo reikės laukti bent kelias valandas, todėl, kai nutinka problema, geriau tos dienos prekybą atidėti į šalį ir papildomai nesinervinti. Greičiau problema neišsispręs. Pagalba klientams dirba anglų kalba, todėl nebus problemų išaiškinti savo rūpesčius, gauti pagalbą.

Palyginimas

Binance palyginimas su kitomis platformomis

Visų pirma, reikia pabrėžti, kad pagrindinis Binance konkurentas, ko gero yra Coinbase. Pastaroji platforma prekiautojams yra gerokai „brangesnė“, nes taikomi mokesčiai prekiautojams yra kone kelis kartus didesni. Lyginti Binance su kitomis platformomis nei Coinbase nebūtų visiškai objektyvu, nes tik pastaroji platforma dydžiu bei savo prekės ženklu gali rimčiau konkuruoti su mūsų apžvelgiamu Binance.

Iš mokestinės pusės, per Binance visi mokesčiai yra mažesni. Vienintelės išimtys yra tam tikri pavedimai, kurie gali būti nemokami abejose platformose ir tam tikri atveji, kada pagal kintamą skaičiavimą nustatomi komisiniai bus mažesni per Coinbase negu per Binance (pvz., 3,99% per Coinbase ir 3-4,5% per Binance).

Saugumo prasme, Binance turi prastesnę reputaciją nei Coinbase. Binance programėlė, naudotojų per Google Play ir App Store yra įvertinta gerokai prasčiau nei Coinbase. Pastaroji platforma, pasak naudotojų, daug patogesnė.

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

8.2 Total Score
Binance

Binance – milžinas ir pati didžiausia kriptovaliutų prekybos platforma pasaulyje. Jei čia užsiregistruosite, jums tikrai netruks pasirinkimo, kur investuoti, kuo prekiauti bei kokias naujas kriptovaliutų biržos nišas išbandyti. Maži mokesčiai, galimybė prekiauti išmaniajame įrenginyje bei itin gausus funkcijų asortimentas leidžia pasitikėti Binance, kaip viena geriausių platformų pasaulyje. Ir nors tam tikromis funkcijomis ji ir atsilieka nuo savo konkurentų, pradedančiajam ir patyrusiam prekeiviui čia tikrai bus per akis galimybių!

Naudojimasis platforma
8
Saugumas
7
Mokesčiai
10
Klientų aptarnavimas
7
Valiutų pasirinkimas
9
Privalumai
 • Itin daug įvairių kriptovaliutų;
 • Labai gausus investavimo priemonių pasirinkimas;
 • Vieni mažiausių mokesčių rinkoje.
Trūkumai
 • Ne pats geriausias pagalbos klientams skyriaus darbas;
 • Patogumu naudotojui nusileidžia konkurentams.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Į svetainę

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. Jioko saugumo isvale saskaita ir jie nieko negali padeti 🙁 nors jie ir pripazyno kad buvo vagyste

 2. Reply
  Ricardas Venckunas 2022 2 vasario at 12:52

  Absoliučiai nesaugu. apgaulės būdu nurašė lėšas

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo