Eurokreditas.lt

7.9 Bendras įvertinimas
Eurokreditas.lt

Eurokreditas.lt teikia tik kreditus vartojimo paskolai iki 5000 eurų ir refinansavimą iki 7000 eurų. Svetainėje labai aiškiai išdėstytos sąlygos ir galimybės, patogi registracija, paskyros valdymas. Nors ši svetainė netiks norintiems didesnių paskolų su turto įkeitimu ir pan., ji gali tapti puikiu skolinimosi būdu, norintiems gauti greitąjį kreditą ir šiltą, informatyvų konsultantų bendravimą.

Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
7.5
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Itin patogus naudojimasis svetaine.
 • Galimybė pirmąją paskolą pasiimti nemokamai.
 • Malonus konsultantų bendravimas.
 • Patogus įmokų grąžinimo pratęsimas.
 • Refinansavimas iki 7000 eurų.
Trūkumai
 • Sunkiai pasiekiami savaitgaliais.
 • Teikiami tik vartojimo kreditai iki 5000 eurų.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus
Refinansavimas

Atnaujinta - 2020.05.22

Eurokreditas.lt teikia paskolas nuo 100 iki 5000 eurų, Kreditą galima pasiimti 2–48 mėn. laikotarpiui, minimali taikoma paskolos metinė palūkanų norma yra 23.73%, maksimali – 54.82%.

Kreditai teikiami:

 • 18–75 metų Lietuvos Respublikos piliečiams arba nuolatinę teisę gyventi Lietuvoje turintiems asmenims.
 • Asmenims oficialiai gaunantiems pajamas (nemažiau kaip 4 mėnesius), kurios yra nesusijusios su pašalpomis.
 • Šiuo metu neturintiems pradelstų įsipareigojimų.
 • Kurių mėnesinės pajamos siekia bent 200 eurų.
 • Asmenims, kurių mėnesiniai įsipareigojimai neviršija 40 procentų jo gaunamų pastovių pajamų.

Kaip tai veikia?

 • Užsiregistruojate tinklalapyje eurokreditas.lt.
 • Sumokate 0,01 EUR registracijos mokestį iš savo asmeninės sąskaitos, pateiktos registracijos formoje.
 • Prisijungiate prie savo paskyros.
 • Pasirenkate kredito sumą bei terminą.
 • Patvirtinate savo sutikimą su Vartojimo kredito sutarties Bendrosiomis bei Specialiosiomis sąlygomis.
 • Laukiate atsakymo dėl greito kredito suteikimo, kuris atkeliauja telefonu arba el. paštu.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos

Euroecredit.lt teikia vartojimo kreditus iki 5000 eurų sumai.

į viršų ↑

Tipinis paskolos pavydzdys

Skolinantis 300 EUR 12 mėnesių laikotarpiui, kai metinė palūkanų norma – 73.97%. Kredito mėnesinė įmoka yra 35.94 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 431.28 EUR, 12 mėn. palūkanos – 131.28 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN arba MKGN) – 105.05%.

į viršų ↑

Euroecredit refinansavimas

Eurokreditas teikia turimų kreditų refinansavimo galimybę. Čia galima refinansuoti iki 7000 eurų sumą nuo 6 iki 48 mėn. laikotarpiui. Kad gautumėte refinansavimo pasiūlymą, tereikia prisijungti prie savo paskyros, užeiti į svetainės skiltį „Refinansavimas“, pasirinkti pageidaujamą sumą, grąžinimo laikotarpį ir pateikti paraišką.

į viršų ↑

Kredito grąžinimas ir pratęsimas

Euroecredit teikia galimybę pratęsti grąžinimo įmokas. Tai padarysite prisijungę prie savo profilio skyrelyje „Kredito pratęsimas“ ir pasirinkę norimas kredito grąžinimo sąlygas. Taip pat pasiimtas kreditas gali būti grąžinamas ir dalimis. Jūs turite sumokėti kredito mokestį, jei yra – delspinigius ir palūkanas – bei tuo pačiu galite sumokėti papildomai didesnę sumą (pagal galimybes) ir prasitęsti kreditą mažesnei likusiai sumai.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Eurokreditas.lt paskolos

Svetainė šiuolaikiška ir labai patogi. Nors Eurokreditas.lt teikia tik vieno tipo kreditus, tinklalapyje pateikiama visa reikiama informacija apie registraciją, paraiškų kreditui pateikimą, grąžinimą bei ką daryti atsiradus tam tikroms sistemos problemoms. Patogi skaičiuoklė, kurioje aiškiai nurodytos įmokų variacijos pageidaujamai kredito sumai. Viršutinėje svetainės juostoje, matomoje skiltyje, nurodyta sutarties informacija, todėl kiekvienas lankytojas gali susipažinti su sąlygomis bei įsipareigojimais.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Konsultantai bendrauja maloniai, gan greitai sprendžia problemas. Visgi susisiekti su jais, ypač savaitgalį, sudėtingiau, gali tekti ilgiau palaukti atsakymų el. paštu.

Darbo laikas: I–V 8:00–20:00 val.; VI 9:00–14:00 val.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Grąžinti įmokas galima el. bankininkyste arba „Swedbank“, „Luminor“, „Citadelės“, SEB, Šiaulių ir Medicinos bankų padaliniuose. Taip pat galimi apmokėjimai Loterijos „Perlas“ terminaluose, Lietuvos spaudos ir „Vaskota“ kioskuose, Pay Post skyriuose, Lietuvos pašto skyriuose, Narvesen parduotuvėse ir MAXIMA kasose.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Klientai patenkinti sklandžiai veikiančia skolinimosi sistema, maloniu, sukalbamu aptarnavimu bei galimybe pratęsti grąžinimą. Kiek labiau stringama su operatyviu aptarnavimu, taip pat vertėtų atidžiai perskaityti sutarties sąlygas ir įvertinti tai, kad iš anksto nepranešus ar savo paskyroje nenustačius grąžinimo pratęsimo, skaičiuosis delspinigiai.

į viršų ↑

Euroecredit Rekvizitai

Telefonai: +370 609 44944, +370 603 44344

El. paštas: info@eurokreditas.lt

Adresas: Savanorių pr. 273, LT – 50131, Kaunas

Refinansavimas
Eurokreditas.lt
Eurokreditas.lt

Svetainės turinio ir projektų vadovas

1 komentaras
 1. visi reikalavimai atitinka, bet vis tiek neduoda kredito.

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo