SMSCredit.lt

7.7 Total Score
SMSCredit.lt

SMScredit.lt – puiki galimybė norintiems nedidelės paskolos arba siekiantiems ją imti tik vieną kartą, nes šiuo atveju pirmasis kreditas teikiamas nemokamai. Galimas termino grąžinimo pratęsimas, kuris už tam tikrą sumą leidžia atidėti grąžinimo laikotarpį 30 dienų. Vis dėlto, ši įmonė specializuojasi siauresnėje srityje. Jei Jums reikalingas vartojimo kreditas didesnei sumai, jo SMScredit.lt nesuteiks. Čia išduodamos paskolos yra iki 750 Eur, o pirmąjį kartą negalima gauti daugiau nei 300 Eur.

Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • Nemokama paskola. Imant pirmąją paskolą iki 300 Eur, neskaičiuojamos palūkanos;
 • Paprasta ir aiški kredito paėmimo sistema;
 • Lengva pratęsti grąžinimo terminą;
 • Paskolos studentams ir moksleiviams. Amžiaus cenzas – kreditai nuo 18 metų.
 • Paskolos nedirbantiems. Prieš suteikiant paskolą, įmonė atsižvelgia į Jūsų įsiskolinimus, o ne į tuometines pajamas;
Trūkumai
 • Išduodamos sumos yra tik iki 750 Eur;
 • Pirmą kartą galima gauti ne daugiau nei 300 Eur;
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Palyginkite panašias paskolų platformas

1 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
2 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
8.8
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Apie SMSCredit.lt

SMSCredit.lt – skolinimo sistema, teikiama nuotoliniu būdu. Ką reikia žinoti, jei norite pasiimti paskolą?

 • Greitas kreditas teikiamas sumoms nuo 50 iki 750 Eur;
 • Imant pirmąjį kreditą, suma turi būti ne didesnė, nei 300 Eur;
 • Imant pirmąją paskolą iki 300 Eur, neskaičiuojamos palūkanos;
 • Grąžinimo terminai nuo 14 iki 30 dienų (juos galima pratęsti už papildomą mokestį).

Kaip pasiimama greita paskola?

 • Užeikite ant lango Kredito skaičiuoklė, nurodykite pageidaujamą pinigų sumą ir terminą. Spauskite Gauti;
 • Užpildykite registracijos formą, kurioje nurodysite asmens kodą, mobiliojo telefono numerį ir el. pašto adresą;
 • Kad įmonės sistema turėtų tikslius Jūsų banko sąskaitos duomenis, turite pervesti 0.01 Eur;
 • Gavusi Jūsų prašymą, artimiausiu metu įmonė apsvarstys prašymą ir teigiamo atsakymo atveju, Jums nedelsiant bus pervesti pinigai.

Kokiais atvejais suteikiamas greitas kreditas?

 • Jei Jūs esate Lietuvos pilietis;
 • Jei Jūsų amžius yra nuo 18 iki 70 metų;
 • Jei neturite uždelstų paskolų mokėjimų arba pažeistų skolinių įsipareigojimų kitose finansinėse įstaigose.

Kredito grąžinimas ir tolimesnės paskolos. Kredito gavėjas turi teisę pratęsti Kredito grąžinimo terminą 1 mėnesiui. Pasibaigus kredito ir palūkanų pratęsimo terminui, gavėjas gali grąžinti Kreditą ir sumokėti palūkanas, arba ta pačia tvarka ir sąlygomis pakartotinai pratęsti grąžinimo terminą.

Laiku grąžinus kreditą, antrą kartą galima skolintis iki 450 Eur, o trečią kartą iki 600 Eur. Didesnė suma bus išduodama tik praėjus 7 dienoms nuo prieš tai paimto kredito grąžinimo.

Naudojimasis svetaine

smscredit atsiliepimai

SMSCredit.lt svetainės struktūra aiški, o pagrindiniame puslapyje jau iš karto matoma paskolos skaičiuoklė, kuri tiesiogiai nukreipia į paraiškos pildymą. Neaiškumas kyla dėl puslapio pavadinimo ir paslaugų aprašymų. Juose nėra paminėtos galimybės, leidžiančios kreditus pasiimti SMS žinute ar panašiu, su telefonu susijusiu būdu, todėl tai šiek tiek klaidina. Taip pat klaidina tai, jog kontaktus galime rasti skiltyje Apie mus, nors įprastiniuose puslapiuose šioje skiltyje pateikiama kiek kitokia informacija apie įmonę.

Puikiai išaiškinta, kaip reikia pasiimti kreditą, iš karto nurodomos jo palūkanos bei kitos sąlygos. Apačioje pateiktos metinės palūkanų normos ir neatliktų mokėjimų pasekmės, o labiausiai sužavėjo skiltis Skolinkis atsakingai, kurioje matomi aiškūs bei žmogiški patarimai, kada patartina imti greitą kreditą ir kokiais atvejais to geriau nedaryti.

Aptarnavimas

Įmonė reaguoja pakankamai greitai, geriausia komunikaciją vystyti telefonu. Žinoma, pasitaiko ir nemaloniai bendraujančių darbuotojų, tačiau jų nedaug.

Darbo laikas: I-VII 7:00-22:00.

Apmokėjimo būdai

Pinigus grąžinti galite atlikę pavedimą bet kuriame Lietuvos banke, loterijos Perlas terminaluose, „Lietuvos spauda“ kioskuose, Narvesen parduotuvėse, PayPost klientų aptarnavimo skyriuose ir paštuose bei visose prekybos centro Maxima kasose.

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 100 EUR, visa palūkanų suma – 6,16 EUR, administracinis mokestis – 1,20 EUR, metinė palūkanų norma – 74,95%, sutarties terminas – 30 dienų; bendra kredito gavėjo mokama suma – 107,36 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 137,3%.

SMSCredit.lt klientų atsiliepimai

Pagrindiniai skundai – tėvų, kurių vaikai, pasiėmę greitųjų kreditų, jų negrąžina, todėl jie turi prisiimti visą atsakomybę. Kai kuriems, jų neinformavus, buvo padidinta kredito pratęsimo suma. Daugiausiai bėdų su šia įmone turėjo žmonės, negalėję laiku grąžinti pinigų, todėl visi pritaria, kad prieš imant greitą paskolą, būtina apsvarstyti savo galimybes. Jei jos apsvarstytos ir sugebėsite grąžinti paskolą laiku, ši įmonė – puikus būdas pasiimti nedidelę pinigų sumą skubiai.

Rekvizitai

 • Telefonas: 8 700 73470;
 • El. paštas: info@smscredit.lt;
 • Adresas: Raugyklos g. 15, Vilnius;
 • Klientų aptarnavimo adresas: Jonavos g. 254A, Kaunas.
Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. 2.5
  Naudojimasis svetaine
  70
  Siūlomų paslaugų kokybė
  80
  Klientų aptarnavimas
  0

  Jokio supratinguma bandai su jai bendraut paprasai kad palauktu 4dienas ir viskas ka gauni grasinimai . Njokio zmogiskumo .bukit atsargus nes nieks nesupras

  + Pliusai: Greitai gaunama paskola
  - Minusai: Visiskai jokio supratingumo .prasai palaukti mokejimo kelias dienas gauni spaudima ir grasinimus nors is anksto pranesei .jokio supratingumo tik grasinimai kai prasai palaukti 4dienas.bukite atsargus
  Helpful(2) Unhelpful(2)You have already voted this
 2. 0.3
  Naudojimasis svetaine
  10
  Siūlomų paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  0

  Sveiki, esu labai nepatenkinta vieno is sms credit konsultanto elgesiu. Paskambino turbut su pasiulymu i tel nr ir atsiliepus mano vyrui net nesiteike su juo sneket primygtinai reikalaudamas manes. Paskambines net neprisistate ir t t. Labai zemas lygis, nenoreciau net ir daugiau jokiu pasiulymu gauti.

  Helpful(2) Unhelpful(0)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo