Provident.lt paskolos

6.3 Total Score
Provident

Tai puikus būdas pasiimti greitą paskolą, kurios paraiškas galima pildyti tiek internetu, tiek namuose. Paskolos sutartis yra atvežama į Jūsų gyvenamąją vietą, o tarpininkai suteikia visą reikiamą informaciją. Būtent tarpininkų paslauga ir yra pagrindinis veiksnys, išskiriantis Provident iš kitų tokio tipo įmonių. Vis dėlto, reikia pripažinti, kad palūkanos yra tikrai didelės, o už papildomas paslaugas, tokias kaip dokumentų pateikimas tiesiai į namus, reikia sumokėti nemažus pinigus. Vartojimo kreditai yra pakankamai dideli, o laikas, per kurį juos reikia grąžinti siekia iki 90 savaičių. Tiesa, reikėtų nepamiršti, kad įmokos bus renkamos kas savaitę, todėl būtina įvertinti savo galimybes, nes priešingu atveju Jūsų laukia nemalonumai. Nors tarpininkai yra viena geriausių įmonės savybių – jų darbas ne visada tenkina klientus, pasitaiko atvejų, kai jie neatvyksta pasiimti įmokų. Komunikacija elektroninėje erdvėje taip pat nėra efektyvi – į laiškus atrašoma vangiai, todėl jei turite skubių klausimų, patariame skambinti tiesiai telefonu.

Naudojimasis svetaine
7
Siūlomų paslaugų kokybė
6
Klientų aptarnavimas
6
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus


Pagrindiniai įmonės pliusai:

 • Puikiai tinka žmonėms, kurie gyvena rajonuose, nes tarpininkai atvyksta į namus;
 • Patogus paraiškos pildymas internetu;
 • Neturintiems interneto prieigos, suteikiama galimybė sutartį sudaryti namuose;
 • Tarpininkai surinkti įmokas atkeliauja tiesiai į namus.

Pagrindiniai įmonės minusai:

 • Beveik per pusę didesnės palūkanos;
 • Norint sutartį tvarkyti ir apmokėjimus atlikti namuose, kyla paslaugų mokestis;
 • Lėta reakcija į el. laiškus;
 • Kai kurie tarpininkai dirba neatsakingai;
 • Įmokos renkamos kas savaitę, o jų atsiėmimą ne visada pavyksta suderinti su tarpininkais.


Žiūrėti geriausias paskolas

Provident.lt teikiamos greitos paskolos internetu – pinigai apmokami per dieną, o kredito suma siekia 2100 Eur. Šios įmonės specifika – paprasti vartojimo kreditai. Privalumai:

 • Pinigai išmokami greitai;
 • Aptarnavimas kliento namuose;
 • Lanksčios sąlygos;
 • Aiškios taisyklės.

Kredito tarpininkai

Įmonė kreditus išduoda ir veikia per tarpininkus, kurie bendradarbiauja su klientais, atvyksta į jų namus bei suteikia visą reikiamą informaciją apie paskolą bei gavėjo galimybes. Dar viena jų atsakomybė – įmokų rinkimas, kuris vykdomas kas savaitę, taip pat atvykstant į mokėtojo namus.

Reikalavimai norint gauti paskolą

 • Turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą ir Lietuvos pilietybę;
 • Gauti nuolatines pajamas, užtikrinančias paskolos įmokos grąžinimą;
 • Turėti nuolatinę gyvenamąją vietą ilgiau nei tris mėnesius;
 • Amžiaus cenzas: paskolos internetu nuo 18 iki 75 metų.

Kaip pasiimti paskolą?

 • Su lt galite susisiekti telefonu arba pildyti paraišką internetu, esančią pagrindiniame lange, skiltyje Gauti paskolą;
 • Jūsų prašymą išanalizuoja įmonės darbuotojai, kurie sudaro palankų pasiūlymą ir susitaria dėl susitikimo laiko, kai į Jūsų namus ateis tarpininkas;
 • Jei sąlygos Jus tenkina, pasirašoma paskolos sutartis;
 • Pinigus grąžinti galite atlikę pavedimą banko sąskaita arba tiesiogiai tarpininkui, kuris atvyks į Jūsų namus.

Naudojimasis svetaine

Provident.lt svetainė gana šviesi, spalvos suderintos, o kur reikia, padidintas šriftas, todėl ja naudotis patogu ir aišku. Jau pagrindiniame lange matoma paskolų skaičiuoklė, leidžianti sužinoti, kiek kainuos Jūsų paskola, o šalia yra langelis, kurį užpildžius prisiregistruosite sistemoje ir galėsite pateikti paraišką. Nors Provident sritis – greitieji kreditai, apie juos informacijos mažoka, nėra skilties, kurioje galėtumėte daugiau sužinoti apie pačią įmonę. Didžiausią informacinio teksto dalį užima tarpininkų paieška ir karjeros galimybės, kurios siūlo prisijungti prie jų komandos, todėl eiliniam klientui, norinčiam kuo daugiau sužinoti apie įmonę, to reikia teirautis asmeniškai, el. paštu arba telefonu.

Aptarnavimas

Parašius el. laišką, atsakymo gali tekti laukti ir keletą dienų, o užpildytų paraiškų dėl paskolos tikrinimas priklauso nuo situacijos: kai kuriais atvejais su duomenimis susitvarkoma greitai, tačiau kartais atsakymo tenka laukti ir ilgiau. Tarpininkų darbas vertinamas dvejopai: yra labai maloniai bendraujančių, visas sąlygas išdėstančių darbuotojų, tačiau pasitaiko ir neatsakingų, įmokų surinkti neatvažiuojančių tarpininkų.

Darbo laikas: I-VI 08.00-20.00.

Provident klientų atsiliepimai

Daugelis klientų skundėsi labai didelėmis palūkanomis, kurios siekia beveik pusę pasiskolintos sumos, pasitaiko atvejų, kai stringa duomenys arba tarpininkai neatvyksta laiku. Vis dėlto nemažai klientų yra patenkinti, kad dokumentus pildyti galima namuose. Neturintiems internetinės bankininkystės ar negalintiems kas savaitę keliauti į banką, labai patogu, kad įmokos yra atsiimamos pačių darbuotojų.

Apmokėjimų būdai

Vartojimo paskolos apmokamos pavedimu į banko sąskaitą arba iš namų, kai jų paimti atvyksta kreditų tarpininkai.

Įmonės rekvizitai:

Telefonas: +370 661 06300;

El. paštas: kab@provident.lt;

Adresas: Naugarduko g. 100, LT-03160 Vilnius.

10 geriausių kreditorių

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo