Paskolų klubas

8 Total Score
Paskolų klubas

"Paskolų klubas" – žmogus-žmogui principu veikianti skolinimo platforma, kurioje kreditus dengia fiziniai asmenys. Skolinantis iš fizinių asmenų, dažnai galima pakoreguoti sąlygas arba patiems nurodyti, kokias sumas kokiais terminais galite grąžinti. Visgi turėkite omenyje, kad prie vidutinių palūkanų pridedamos tarpininkavimo palūkanos, o norint gauti paskolą itin greitai, tai gali nepavykti, nes turite laukti eilėje, kuomet Jūs pasirinks investuotojas. Šaunu tai, kad čia galima gauti kreditus iki 20 000 Eur ir refinansavimo paslaugas.

Naudojimasis svetaine
8
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Skolinamasi iš fizinių asmenų, todėl lengviau suderinti sąlygas.
 • Malonus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Taikomos papildomos tarpininkavimo palūkanos.
 • Reikia laukti, kol atsiras investuotojas, norintis suteikti paskolą.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Rekomenduojamos alternatyvos

1 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
2 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
8.8
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Paskolų klubas tarpusavio skolinimo platforma, kurioje pinigus skolina sistemoje prisiregistravę investuotojai. Šioje svetainėje fiziniai asmenys gali suteikti kreditus nuo 100 iki 20 000 Eur sumai, jų grąžinimo laikotarpis siekia 84 mėn., o palūkanos prasideda nuo 6 %. Naudojantis šia platforma, investuotojas pats nusprendžia, kiek laiko skirs savo investicijų valdymui, o paskolinti pinigai pradedami grąžinti jau kitą mėnesį. Paskolų gavėjas pats pasirenka palūkanų dydį ir terminą, per kurį galės lengvai grąžinti kreditą, o Paskoluklubas.lt užtikrina tarpininkavimą su investuotojais, kuris vykdomas nuotoliniu būdu. Paskolos teikiamos LR piliečiams, kurie gauna nuolatines pajamas, neturi pradelstų skolų, o turimi finansiniai įsipareigojimai neviršija 40 % gaunamų pajamų.

Kaip tai veikia?

 • Užsiregistruokite paskolų gavėjams skirtoje paskyroje.
 • Atsidarykite „Paskolų klubo“ elektroninių pinigų sąskaitą.
 • Įsigykite kreditingumo reitingą.
 • Pasirinkite vieną iš paskolos gavimo būdų.
 • Pasirinkite paskolą iš investuotojų skelbiamų pasiūlymų, sudarytų pagal Jūsų kreditingumo reitingą (greitesnis būdas gauti paskolą).
 • Pasirinkite palūkanas, sumos dydį, terminą ir laukite kol į Jūsų paskolą bus investuota.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Refinansavimas

Paskoluklubas.lt svetainėje galima teikti prašymus paskolų refinansavimui.

Ar galimas paskolos grąžinimas ir pratęsimas?

Jei kredito gavėjas nori grąžinti dalį sumos anksčiau sutartyje nurodyto termino, kredito grąžinimo terminas ir mėnesinės įmokos dydis koreguojasi atsižvelgiant į atlikto dalinio išankstinio grąžinimo dydį. Jei išankstinio grąžinimo pinigų sumą yra didesnė už mėnesinės įmokos dydį, paskolos grąžinimo terminas trumpėja tiek mėnesių, kiek atliktas dalinis išankstinis grąžinimas pilnai padengia mėnesinių įmokų.

Naudojimasis svetaine

paskolų klubas atsiliepimai

Svetainė labai lakoniška, sterili, nors ja naudotis paprasta ir aišku, vietomis trūksta išsamesnės informacijos, aiškesnio išdėstymo. Dėl naudojamų šviesių atspalvių dizaine, kai kur tekstas yra neaiškus, jį sunkiau įskaityti.

Aptarnavimas

Bendravimas malonus, iš darbuotojų galima sužinoti visą reikiamą informaciją. Kadangi įmonė neturi fizinių padalinių, visas procesas vyksta jų svetainėje, o jei kyla klausimų, galite susisiekti el. paštu arba telefonu. Svetainėje galima online susirašinėjimo funkcija, tačiau ji sklandžiai veikia ne visada.

Darbo laikas: I 08:00–20:00 val., II–IV 08:00–19:00 val., V 08:00–18:00 val., VI 10:00–17:00 val.

Kokie galim apmokėjimo būdai?

Kad gautumėte kreditą Paskoluklubas.lt, turite atsidaryti el. pinigų sąskaitą, per kurią vykdomi visi mokėjimai. Sąskaitą atsidarysite įkeldami asmens dokumentą arba pasinaudoję savo mob. parašu.

Koks tipinis paskolos pavyzdys?

*BVKKMN – bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta metiniu procentų dydžiu. Priklausomai nuo vartojimo kredito dydžio, kredito ir termino. BVKKMN dydis gali svyruoti nuo 10 proc. iki 121 proc. Vartojimo kreditai nuo 100 € iki 20 000 € suteikiami 3 – 84 mėnesių terminui. Pavyzdžiui, skolinamasi 999 € sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, fiksuotoji metinė palūkanų norma 6%, BVKKMN 11.3%, tarpininkavimo mokestis 52.07 €, bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui 63.72 €, bendra kredito gavėjo mokama suma 1114.8 €, eilinė mėnesio įmoka 46.45 €.

Klientų atsiliepimai

Klientai vertina malonų bendravimą ir greitą darbuotojų atsakymo laiką, tačiau daugiausia nusiskundimų dėl ganėtinai didelių palūkanų. Nors bendrovė skelbia, kad palūkanos paskoloms prasideda tik nuo 6 proc., papildomai prisideda tarpininkavimo procentai, o pačių palūkanų dydis vertinamas pagal vartotojų reitingavimą.

Kokie paskolų klubas rekvizitai?

Telefonas: 870080075

El. paštas: info@paskoluklubas.lt

Adresas: Verkių g. 25C, Vilnius

TAIP PAT ŽIŪRĖKITE: Geriausiai įvertinta greita paskola internetu

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

8 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. 0.5
  Naudojimasis svetaine
  10
  Paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  Visiskas apsurdas…AVOID AVOID AVOID ….Kuo toliau nuo tokiu platformu su visokiais kosminiais administravimo mokesciais. 100 % administravimo mokescio nuolaida 😀 wtf taip jau trigubai atsiima pinigus ir dar administravimo mokescius uzkrauna….Tikiuos kad viena diena jie visi uzsilenks su tokiais savo bizniais ir visais savo mokesciais. Po mazu po truputi arteja galas tokiom imonem.

  + Pliusai: 100 % nuolaida uz administravimo mokestis. Kokia dar nuolaida?????? :-D Visiskas visiskas toks pat kaip ir kiti greitieji kreditai
  - Minusai: Uzsispyres ir nelankstus personalas kuris tyciojas is zmoniu jei paveluoja imoketi pinigus laiku. Saldus zmones kad tik ipirsti paskola...o po to siltas bendravimas baigiasi. Sekmes su tokiais verslsis kurie tikiuosi grritu laiku uzsilenks.
  Helpful(21) Unhelpful(6)You have already voted this
 2. 3.15
  Naudojimasis svetaine
  100
  Paslaugų kokybė
  90
  Klientų aptarnavimas
  0

  Pasiule papildomaj 300euru paskola ir poto reitinga paraše žama E

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
  • Uztikrinimo fondas vis augo,budavo nukrenta 10-15tukt,bet ir vel pakyla kas men. O va paskutini men is 340tukst liko tik 160tukst. Kame problema? Norit pasakyt kad paskutini menesi buvo 10karu daugiau nemokiu zmoniu nei visus ankstesnius menesius? Baikit juokus,ir grazinkit zmoniu sukauptus pinigus i fonda.

 3. negaliu prisijungti su telefonu dabar ir su kompu, kas vyksta? man tai nepatinka, yra geresniu vietu investavimui, tai mano nuomone

 4. 3.3
  Naudojimasis svetaine
  100
  Paslaugų kokybė
  20
  Klientų aptarnavimas
  80

  nerimta kontora. Dave paskola be sutarties mokescio ,o kai prasidejo karantinas ir paprasiau atostogu tai ju nedave ir dad pridejo sutarties mokesti po 50 eur kiekviena menjie net neina i jokius debatus.mokek ir viskas.super jiems aciu.

  Helpful(1) Unhelpful(0)You have already voted this
 5. Sveiki noriu palikti neigiamą atsiliepimą, buvo sumokėta įmoka mėnesinė ,bet kažkaip gavosi kad 30cnt nedavedziau , ir ką jie nei pusė žodžio tik po pusantro mėnesio jau gaunu is išieškojimo laišką dėl visos skolos, tai jei nesugebėjo pranešti kad ir kitą dieną kad trūksta 30cnt laukia kol galėtų perduoti anstoliam

 6. Čia paskolų klube uždirba bankas 200%.Tikra nesąmonė skolintis!

 7. Labai pikta ant jūsų darbuotojos, labai nemandagi pokalbio metu man nebaigus kalbėti numetė ragelį.
  Daugiau į jūsų firmą nesikreipsiu ir kitiems nerekomenduosiu.

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo