Moment Credit

7 Total Score
Moment Credit

"Moment Credit" teikia pakankamai dideles, net iki 15 000 Eur paskolas, o pirmasis kreditas iki 2 mėn. laikotarpiui yra nemokamas. Įmonė taip pat taiko lojalumo programą, padedančią rinkti eurus, kuriuos galėsite naudoti imamos paskolos palūkanoms dengti. Nors bendrovė teigia, kad paskolos sistemoje suteikiamos per 5 minutes, šis pažadas išpildomas ne visada, dažnai pasitaiko trukdžių sistemoje tvirtinant ID ir pan. Nepaisant to, aptarnavimas malonus, darbuotojai greitai sprendžia iškilusias problemas.

Naudojimasis svetaine
6
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • Kreditai iki 15 000 Eur.
 • Nedidelės palūkanos.
 • Pirmoji paskola iki 2 mėn. – nemokama.
 • Lojalumo programa, kuomet galima kaupti taškus.
Trūkumai
 • Ne itin patogi svetainė su sudėtinga navigacija.
 • Pasitaikantys trikdžiai sistemoje.
 • Sutartims, kurių terminas nuo 36 mėn. ir suma nuo 2100 Eur, kredito grąžinimo įmokos atidėjimas negalimas.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Palyginti kitas įmones

Moment Credit veikia daugiau nei 10 metų ir buvo viena pirmųjų kompanijų, teikiančių kreditus internetu bei SMS žinutėmis. Šiuo metu įmonė klientus aptarnauja ne tik internetinėje svetainėje, bet ir 5 klientų aptarnavimo skyriuose, kurie įsikūrę didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Tai – greito skolinimosi platforma, įsipareigojanti paskolą suteikti per 5 minutes. Momentcredit.lt priklauso Lietuvos finansinių paslaugų įmonių asociacijai FINCO, nuo 2016-ųjų įmonė pradėjo bendradarbiauti su „Medicinos banku“. Čia galima pasiskolinti nuo 50 iki 15 000 Eur iki 60 mėn. laikotarpiui, pirmoji paskola iki 2 mėn. teikiama nemokamai, o palūkanos prasideda tik nuo 3,9 %. Beje, norint gauti paskolą remontui ar automobiliui, joks pradinis įnašas ar turto įkeitimas nereikalingas.

Kaip tai veikia?

 • Kad galėtumėte teikti paraišką paskolai, turite prisiregistruoti sistemoje.
 • Tuomet paskolos skaičiuoklėje nustatykite reikiamą sumą ir grąžinimo laikotarpį.
 • Patvirtinate savo tapatybę pervesdami simbolinį mokestį į lt surenkamąją sąskaitą.
 • Apie kredito suteikimą klientų aptarnavimo skyrius jus informuos artimiausiu metu.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • automobiliui;
 • namų remontui;
 • asmeninėms reikmėms.

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Momentcredit.lt galimas paskolos grąžinimas anksčiau nurodyto termino, kuomet palūkanas reikia mokėti tik iki kredito grąžinimo dienos. Jūs taip pat galite atidėti grąžinimą vienam mėnesiui. Tai padarysite apmokėję iki pratęsimo dienos sukauptas palūkanos ir už vėlavimą priskaičiuotus nuostolius (jei tokių yra) ir 3% negrąžintos kredito sumos mokestį. Tik turėkite omenyje, kad sutartims, kurių terminas nuo 36 mėn. ir suma nuo 2100 Eur, kredito grąžinimo įmokos atidėjimas negalimas.

Naudojimasis svetaine

Moment Credit atsiliepimai

Atrodo, kad svetainė yra neatnaujinama pagal nuolat besikeičiančius standartus ir dizaino tobulinimus. Tekstai išmėtyti gan padrikai ir netvarkingai, navigacija sudėtinga, tenka ilgokai ieškoti reikiamos informacijos. Paskolų skaičiuoklė vos matoma ir ne itin patogi, svetainėje trūksta nuoseklumo. Nepaisant to, puslapyje pakanka informacijos apie suteikiamus kreditus ir ją išdėsčius patogiau bei atnaujinus dizainą, jis būtų pakankamai kokybiškas ir pravartus.

Aptarnavimas

Nors Moment Credit teigia, kad paskolą gali suteikti per 5 minutes, aptarnavimas ne visuomet toks greitas, kartais ID patvirtinimo tenka laukti labai ilgai. Darbuotojai bendrauja ganėtinai maloniai, išaiškina visas sąlygas, tad jei norite paskubinti procesą, skambinkite konsultantams.

Darbo laikas: I –V 9:00–19:00 val., VI 10:00–15:00 val.

Apmokėjimo būdai

Grąžinimą galima atlikti pervedant pinigus į vieną iš Momentcredit.lt banko sąskaitų.

Klientų atsiliepimai

Klientai labiausiai nerimauja dėl to, kad bendrovė gali išduoti paskolas bet kam, gerai neįsigilinę į nuolatines pajamas ir kitus kriterijus, taip pat išreiškiamas nepasitenkinimas dėl ilgai tvirtinamo ID ar tikrovės neatitinkančios informacijos, jog paskolos išduodamos per 5 minutes. Nepaisant to, vartotojai vertina nedideles palūkanas ir malonų aptarnavimą. Tai pagrindinės dvi priežastys, dėl ko jie renkasi Moment Credit paslaugas.

Moment Credit Rekvizitai

Telefonas: mob. 8 614 60 586, tel. 1862

El. paštas: info@momentcredit.lt

Adresas: Kalvarijų g. 2, Vilnius

Palyginti 10 geriausių

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo