Kreditų centras

7.3 Bendras įvertinimas
Kreditų centras

"Kreditų Centras" teikia greitus vartojimo kreditus iki 2000 Eur, maksimaliam 36 mėn. terminui. Pirmoji paskola gali būti išduodama iki 700 Eur sumai. Svetainė pasižymi itin patogiu naršymu, paprastu paraiškos užpildymu ir greitu atsakymo laiku. Visgi reikėtų persiskaityti sąlygas ir įsidėmėti, kad pasiėmus paskolą, kas mėnesį taikomas administracinis ~ 10 Eur mokestis, tad pasirinkus ilgą grąžinimo terminą, jis prisidės prie palūkanų ir sudarys ganėtinai didelę sumą.

7.3Mūsų įvertinimas
Naudojimasis svetaine
8
Paslaugų kokybė
7
Klientų aptarnavimas
7
1.6Vartotojų įvertinimas
Naudojimasis svetaine
4.5
Paslaugų kokybė
0.5
Klientų aptarnavimas
0
Privalumai
 • Patogi svetainė.
 • Malonus aptarnavimas.
 • Greitai priimamas sprendimas dėl kredito suteikimo.
Trūkumai
 • Pirmoji paskola tik iki 700 Eur.
 • Mėnesinis administracinis mokestis, kuris imant paskolą ilgesniam laikui, sudaro didelę palūkanų dalį.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Palyginti kitas įmones

Kreditų Centras priklauso UAB „Pro Invest Group“, kuri buvo viena pirmųjų vartojimo kreditus teikiančių bendrovių Lietuvoje. Čia galite teikti paraiškas vartojamiesiems kreditams nuo 100 iki 2000 Eur, iki 36 mėn. grąžinimo laikotarpiui. Paskolos suteikiamos asmenims nuo 18 metų amžiaus, kurie neturi skolų. Pagal nustatytas Kreditucentras.lt sąlygas, pirmą kartą imantiems kreditą asmenims suteikiama 100–700 Eur paskola, o lojalūs klientai gali teikti paraiškas maksimaliai kredito sumai.

Kaip tai veikia?

 • Paskolų skaičiuoklėje pasirinkite kredito sumą ir terminą.
 • Nurodykite savo kontaktinius duomenis (jei kreditą imate pirmą kartą).
 • Užpildykite klausimyną apie savo finansinę padėtį.
 • Patvirtinkite savo tapatybę atlikdami 0,10 Eur pavedimą į lt sąskaitą.
 • Prašymo patvirtinimo atveju, artimiausiu metu pinigai bus pervesti į Jūsų sąskaitą, o informaciją apie tai gausite SMS žinute.
 • paštu gausite sudarytą kredito sutartį.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • vartojimo
į viršų ↑

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Turite teisę pratęsti kredito ir palūkanų grąžinimo terminą vienam mėnesiui. Reikia sumokėti tik palūkanas, kurios nurodytos Jūsų gautoje sąskaitoje arba Jūsų paskyroje. Jei norite grąžinti kreditą anksčiau laiko, prieš tai turite susisiekti su Kreditų Centras darbuotojais.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Kreditu centras atsiliepimai

Svetainė itin patogi, visą reikiamą informaciją galima rasti jau pagrindiniame lange. Šaunu tai, kad skirtingai nei dalis paskolas teikiančių įmonių, Kreditucentras.lt neslepia ir smulkiomis raidėmis neišrašo taisyklių bei sąlygų kažkur puslapio pabaigoje – jas galite rasti viename iš vidinių puslapių. Nors atsakymai į DUK pakankamai trumpi, jie aiškūs. Malonu tai, kad pasistengta ir su teksto lygiavimu bei patogiu išdėstymu, kuris nevargina akies ir atrodo estetiškai, tvarkingai.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Aptarnavimas pakankamai malonus, dauguma darbuotojų sugeba greitai spręsti susidariusias situacijas. Vietomis trūksta informacijos suteikimo apie tai, kaip vyksta sprendžiamas procesas, galėtų būti daugiau grįžtamojo ryšio. Nepaisant to, darbuotojai tikrai profesionalūs ir puikiai išmano savo darbą.

Darbo laikas: I–V 8:00–20:00 val., VI 10:00–18:00 val.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Įmokas galite atlikti pervesdami pinigus į Kreditų Centras surenkamąsias banko sąskaitas. Taip pat yra galimybė atsiskaityti „Perlas“ terminaluose su brūkšniniu kodu, kuris nurodytas el. paštu gautoje sąskaitoje.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Pasirinkus ilgesnį paskolos grąžinimo terminą, kas mėnesį taikomas administracinis mokestis sudaro nemažą pinigų sumą, todėl palūkanos gali būti labai didelės. Klientai šią svetainę labiau vertina kaip puikų įrankį greitoms paskoloms ir mažoms sumoms. Kontraversiškai žvelgiama į tai, kad pirmoji paskola suteikiama tik iki 700 Eur sumai: vieniems tai trukdo pasiimti didesnį kreditą, kiti džiaugiasi, kad pirma įmonė nori apsidrausti ir patikrinti kliento mokumą.

į viršų ↑

Kreditų centras rekvizitai

Telefonas: 8 700 31020

El. paštas: info@kreditucentras.lt

Adresas: Savanorių pr. 187, Kaunas

Palyginti 10 geriausių

Kreditų centras
Kreditų centras

Svetainės turinio ir projektų vadovas

2 komentarai
Rodyti visus Naudingiausias Aukščiausias įvertinimas Žemiausias įvertinimas Palikite savo atsiliepimą
 1. 0.65
  Naudojimasis svetaine
  30
  Paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  0

  Nesąmonė imti paskolą iš kredito centro nes su jais neina sutartį net nesileidžia į kalbas sako pasirasei vekselį tai ir mokėk apie atidėjimą negali būti kalbos niekam nerekomenduočiau. Kaip reketas koks jie tenai

  Naudinga(15) Nenaudinga(0)You have already voted this
 2. 1
  Naudojimasis svetaine
  60
  Paslaugų kokybė
  0
  Klientų aptarnavimas
  0

  Pritariu Valdui virs manes, jie nei atsiprasines nei nieko, tiesiog vis mines jog pats pasirasei pats kaltas. Tikrai nerekomenduoju, neimanoma susitarti

  + Pliusai: Greitas atsakymas
  - Minusai: Labai blogas klientu aptarnavimas Duodamos 2 savaites susimoketi, antraip pradeda grasinti
  Naudinga(0) Nenaudinga(0)You have already voted this

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo