NEO Finance atsiliepimai

7.9 Total Score
NEO Finance

„NEO Finance“ yra tarpusavio skolinimo platforma, kurioje galima investuoti nuo 10 Eur ir tikėtis vidutinių palūkanų, siekiančių 12 %. Vidutinė paskolos suma „NEO Finance“ paskolos gavėjams yra 2 757 Eur, o vidutinė paskolos trukmė – 50 mėn. Šaunu tai, kad bendrovė yra vienintelė Lietuvoje, turinti EPĮ licenciją, kuri apsaugo investuotą turtą ir suteikia garantiją, kad jis bus grąžintas, „NEO Finance“ veiklą reguliuoja Lietuvos bankas. Įmonė nesisvaido tuščiais pažadais dėl 100 % grąžinimo garantijos ir visa informaciją apie sąlygas pateikia svetainėje. Bene didžiausias minusas investuotojams yra tas, jog vartotojams iš kitų šalių nei Lietuva, yra taikomi papildomi mokesčiai, kas gali atbaidyti nuo platformos pasirinkimo. Klientai taip pat skundžiasi nepatogia sistema, nereikalingų langų pildymu ir pan. „NEO Finance“ gali būti patogus įrankis mėgstantiems diversifikuoti investicijas po skirtingas platformas arba jei esate Lietuvos gyventojas.

Naudojimasis svetaine
8
Paslaugų kokybė
7
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • Platforma turi EPĮ licenciją
 • Galima investuoti sumas nuo 10 Eur
 • Automatinių investicijų funkcija
 • Vidutinės palūkanos 12 %
Trūkumai
 • Ne visiems patogi sistema ir vartotojo paskyra
 • Papildomi mokesčiai investuotojams ne iš Lietuvos
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Neofinance.comtai 2015 m. Lietuvoje įkurta tarpusavio skolinimosi platforma, kuri turi savo filialą ir Olandijoje. Ji jungia asmenis, turinčius papildomų lėšų ir ieškančius investavimo galimybių su žmonėmis, kuriems reikalinga paskola. Čia išduodamos vartojimo paskolos iki 15 000 Eur, kurioms taikomos palūkanos yra nuo 6 %, o vidutinė grąža investuotojams siekia 12 %. Platformoje galima investuoti nuo 10 Eur. Vidutinė paskolos suma „NEO Finance“ paskolos gavėjams yra 2 757 Eur, o vidutinė paskolos trukmė – 50 mėn.

„NEO Finance“ netaiko jokių mokesčių investuotojams, išskyrus 1 % komisinį mokestį paskolomis prekiaujant antrinėse rinkose. Čia taip pat taikomas 0,29 Eur mokestis už kiekvieną lėšų išėmimą iš investavimo platformos ir pervedimą į banko sąskaitą.

Kaip tai veikia?

 • Užsiregistruokite investuotojams skirtoje paskyroje.
 • Atlikite asmens tapatybės nustatymą.
 • Atidarykite elektroninę „NEO Finance“ pinigų sąskaitą.
 • Perveskite pinigus į šią sąskaitą.
 • Galite pasirinkti iš 2 investavimo būdų. Pirmasis – pasirinkite paskolą, į kurią norite investuoti, pageidaujamą pinigų sumą ir ją perveskite. Platformoje rasite visą informaciją apie paskolos gavėją: pajamas, finansinius įsipareigojimus, kreditingumo reitingą, darbovietę, ankstesnes skolas ir kt. Antrasis – nustatykite maksimalią investicijos sumą į paskolą, pažymėkite, kokius kriterijus atitinkantiems gavėjams pageidaujate teikti paskolas, nurodykite kredito vertę ir palūkanų dydį, kurio tikitės. „NEO Finance“ sistema automatiškai atrinks skolininkus ir atvers geriausias investavimo galimybes.

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

„NEO Finance“ platformoje gali investuoti bet kokie asmenys nuo 18 metų. Jiems tereikia susikurti investuotojo paskyrą, atlikti paskyros patvirtinimą ir rinktis paskolas, į kurias jie nori investuoti. Jei platformoje nori registruotis asmenys, kurie yra jaunesni nei 18 metų, jie privalo atvykti į Vilniuje esantį biurą su vienu iš tėvų ar jį atstovaujančiu asmeniu ir pateikti visus dokumentus, kurių reikalauja „NEO Finance“ taisyklės.

Investicijų rūšys

 • NT paskolos;
 • Vartojimo paskolos;
 • Paskolos automobiliui;
 • Refinansavimui;
 • Paskolos būsto remontui;

Rizika ir uždarbis

Vidutinės palūkanos, kurias galima uždirbti „NEO Finance“ platformoje – 12 %. „NEO Finance“ yra vienintelė tarpusavio skolinimo platforma Lietuvoje, kuri turi neribotą EPĮ licenciją, leidžiančią veikti visoje Europos Sąjungoje. Licencija užtikrina investuotojų pinigų apsaugą, nes jie yra laikomi nuo bendrovės atskirtoje sąskaitoje, todėl bankroto atveju pinigai bus grąžinti atgal. Įmonę taip pat prižiūri Lietuvos bankas, veikiantis pagal LR veikiančius įstatymus. Be to, nutraukus sutartį su skolininku, investuotojai gali parduoti savo investiciją „NEO Finance“ už 50–80 % nominaliosios vertės.

Naudojimasis svetaine

NEO Finance atsiliepimai

Pagrindinis svetainės puslapis yra kiek kitoks, nei įprasta tokio tipo platformoms. Informacijos išdėstymas prasideda statistika, vaizdo įrašu, kuriame įmonės akcininkas pasakoja apie paslaugas ir tuomet seka paskolų, į kurias galima investuoti, sąrašas ir informacija apie platformos privalumus. Nors pats dizainas švarus ir aiškus, įdomus sprendimas meniu laikyti kairėje svetainės pusėje, taip pat sudėtingiau rasti informaciją apie pačią įmonę. Nepaisant to, išmokus naviguoti svetainėje, čia galima rasti viską, ką investuotojui reikia žinoti apie „NEO Finance“ platformą.

Aptarnavimas

Aptarnavimas ne visuomet profesionalus ir kokybiškas. Pagrindinė problema yra ta, kad sunku susisiekti telefonu ir greitai gauti atsakymus į iškilusius klausimus, problemos ne visada sprendžiamos operatyviai.

Darbo laikas: I–V 10:00–18:00.

Klientų atsiliepimai

Klientai džiaugiasi dėl apsaugotų investicijų ir pakankamai nemažų vidutinių palūkanų, kurios grįžta. Daugiausia nusiskundimų egzistuoja dėl platformos funkcionalumo. Vartotojai skundžiasi, kad ja sudėtinga naudotis, stringa sistema, reikia atlikti per daug žingsnių kai kuriems veiksmams ir lyginant su konkurentais, ji labai nepatogi.

Neo Finance rekvizitai

NEO Finance, AB

Telefonas: +37068700300

Adresas: A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo