Finbee investavimas

8.4 Bendras įvertinimas
Finbee

„FinBee“ yra pakankamai patogi ir gera platforma, jei norite pradėti investuoti ir įdarbinti savo pinigus. Vidutinės metinės pajamos investuotojams čia siekia net 18 %, o minimali investavimo suma – vos 5 Eur. Visgi reikėtų turėti omenyje, kad nevisos investicijos čia yra apdraustos, todėl svarbu gerai pasverti riziką ir gerai išanalizuoti kiekvieną paraišką paskolai pateikusį fizinį ar juridinį asmenį. Vėluojant grąžinimui „FinBee“ įsipareigoja nemokamai išieškoti skolą, tačiau jas atiduoda ne visi 100 % skolininkų. Įmonė taiko 1 % mokestį, jei paskolas norite parduoti antrinėje rinkoje. Platforma itin patogu naudotis, registracija paprasta, pritaikyta išmaniesiems įrenginiams. Apibendrinant, „FinBee“ verta išbandyti dėl aukštų palūkanų, tačiau reikėtų pabandyti investuoti pamažu ir investicijas diversifikuoti, kad išliktų kuo mažesnė rizika.

Naudojimasis svetaine
9
Paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Aukštos, 18 % vidutinės palūkanos
 • Nėra papildomų mokesčių
 • Patogi svetainė
 • Nemokamas skolos išieškojimas
Trūkumai
 • Investicijos nėra apdraustos ar apsaugotos
Palikite savo atsiliepimą
Vartojimo paskolos

FinBee yra tarpusavio skolinimo platforma, kurioje žmonės skolina žmonėms palankiausiomis sąlygomis. Platforma suteikia galimybę investuoti tiek į paskolas fiziniams asmenims, tiek į verslo paskolas. Minimali investavimo suma yra 5 Eur, į kiekvieną paskolą galima investuoti mažomis dalimis. Vidutinė palūkanų norma 2019 metais investuojantiems į privačių asmenų paskolas siekė 18,5 %, į verslo paskolas – 14,7%.

Norint investuoti platformoje netaikomi jokie papildomi mokesčiai, jei savo portfelį ar investiciją norite parduoti antrinėje rinkoje, jums reikės sumokėti 1% dydžio mokestį.

Bendrovė nurodo, kad 2019 m. pabaigoje vėluojančių sumokėti daugiau nei 90 d. tarp privačių klientų buvo vos 6,98%, tarp verslo klientų – 3,03%. Iš vėluojančių privačių asmenų „FinBee“ išieškojo net 89% paskolų.

Kaip tai veikia?

 • Užsiregistruokite svetainėje.
 • Užpildykite registracijos formą ir nurodykite asmeninę informaciją apie save.
 • Sulaukę patvirtinimo, papildykite „FinBee“ paskyrą norima suma.
 • Pasirinkite pageidaujamą paskolą iš paskolų banko ir investuokite į ją pasirinktą sumą.
į viršų ↑

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Platformoje gali investuoti bet kokie asmenys nuo 18 metų. Jiems tereikia susikurti investuotojo paskyrą, atlikti paskyros patvirtinimą ir rinktis paskolas, į kurias jie nori investuoti.

į viršų ↑

Investicijų rūšys

 • Vartojimo paskolos
 • Paskolos automobiliui
 • Paskolos namų remontui
 • Refinansavimas
 • Individuali veikla
 • Paskolos vestuvėms
į viršų ↑

Rizika ir uždarbis

Vidutinė palūkanų norma 2019 metais investuojantiems į privačių asmenų paskolas siekė 18,5 %, į verslo paskolas – 14,7%. Nevisos paskolos, į kurias investuojate per „FinBee“ platformą, yra apdraustos indėlių draudimu ar užtikrintos nekilnojamo turto įkeitimu, taip pat nėra garantuojama, kad klientas, kuriam paskolinote pinigų, tinkamai vykdys savo finansinius įsipareigojimus. Investavimo rizikos laipsnį, paskolas, į kurias investuoti, ir kitus kriterijus pasirenka pats investuotojas, todėl „FinBee“ neprisiima atsakomybės už investuotojų patirtus nuostolius.

Visos „FinBee“ depozitinėje sąskaitoje esančios lėšos yra investuotojų asmeninė nuosavybė. Įmonės bankroto atveju, jos būtų grąžintos investuotojams. „FinBee“ priklausanti depozitinė sąskaita yra visiškai atskirta nuo įmonės sąskaitų. Į šią sąskaitą paskolos gavėjai taip pat moka paskolos įmokas, todėl bankroto atveju visos paskolos gavėjų pervestos įmokos būtų pervedamos investuotojams pagal įmokų grafiką.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Finbee Investavimas atsiliepimai

Svetainės dizainas patogus, šiuolaikiškas, čia galima greitai rasti visą informaciją. Puslapis nėra apkrautas tekstu, išlaikoma vizualinio ir tekstinio turinio dermė. Smagu tai, kad svetainė turi konceptą, kuris atitinka prekės ženklo pavadinimą ir vizualinį identitetą, todėl lengviau įsiminti visą informaciją. Registracijos forma investuotojams patogi, aiški, vėliau pasirinkti paskolas ir investuoti yra patogu. Lengva naudotis ir mobilia svetainės versija. Vienintelis minusas – kai kur trūksta išsamesnių atsakymų į D.U.K.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Komanda bendrauja gan draugiškai, profesionaliai, pakankamai greitai išsprendžia iškilusius klausimus. Registracijos tvirtinimai kartais gali kiek užtrukti, tačiau tai dėl pačių skolininkų ir investuotojų saugumo. Atsakymo el. paštu galima tikėtis per dieną, telefonu prisiskambinti pavyksta ne iš karto, bet tai padaryti galima pakankamai greitai.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Klientai vertina pakankamai aukštas palūkanas, patogią svetainę ir registraciją. Deja, būti aptarnautiems laiku ar sulaukti žadėto skambučio pavyksta ne visada, komunikacija lėčiau vyksta su verslo klientais. Taip pat pasitaiko grąžinimo vėlavimų, atidėjimų, už kurių išieškojimą atsakinga „FinBee“ komanda, tačiau skolas išieškoti pavyksta ne visu 100 % atvejų, todėl svarbu įvertinti kiekvieno paskolos gavėjo duomenis ir reputaciją.

į viršų ↑

Finbee Rekvizitai

Finansų bitė, UAB

Telefonas: +370 (5) 219 9529

El. paštas: support@finbee.com

Adresas: Šv. Ignoto g. 5, Vilnius

Geriausios investavimo platformos

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo