CapitalBox

9.5 Total Score
Capitalbox.lt

CapitalBox teikia paskolas mažoms ir vidutinėms įmonėms iki 3 000 000 eurų. Maksimalus paskolos grąžinimo terminas – 36 mėn. Paskolą galima gauti be užstato, tereikia laiduojančio asmens. Paraiškos užpildymo procesas labai paprastas ir patogus, o atsakymą gausite greitai. Ne visi  darbuotojai vienodai profesionaliai atsako į visus rūpimus klausimus. Paskolą galite grąžinti anksčiau laiko. Išankstiniam grąžinimui jokie mokesčiai nėra taikomi – mokate tik už laikotarpį kol paskola yra aktyvi.

Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
8.5
Privalumai
 • Teikia verslo paskolas iki 3 000 000 Eur;
 • Greitas ir patogus paraiškos pildymas;
 • Paskola išmokama per 1 darbo dieną nuo sutarties pasirašymo;
 • Nereikalingas užstatas;
 • Nemokamas išankstinis paskolos grąžinimas.
Trūkumai
 • Pakankamai trumpas paskolos grąžinimo laikotarpis;
 • Nevisai patogus informacijos išdėstymas svetainėje.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

CapitalBox specializuojasi smulkaus ir vidutinio verslo finansavime. Įmonė teikia paskolas iki 3 000 000 Eur, maksimaliam 36 mėn. grąžinimo laikotarpiui. Kreditai tinka įmonėms, kurioms reikia įsigyti naują įrangą, pasamdyti talentingus darbuotojus, plėsti verslą ar padengti nenumatytas išlaidas. CapitalBox verslo paskola yra teikiama be jokio užstato – tik su asmeniniu laidavimu. Verslo paskolos teikiamos įmonėms, kurios veiklą vykdo ne mažiau nei 6 mėnesius, o jų mėnesinės pajamos didesnės nei 24 000 Eur. Visi įmonės steigėjai turi būti Lietuvos gyventojai ir ne jaunesni nei 21 metų.

Kaip tai veikia?

 • Užpildote paraišką internetu ir pateikiate informaciją apie save, įmonę ir kiek norite pasiskolinti.
 • Peržiūrite mėnesio įmokas bei palūkanų normą, ir patvirtinate pasiūlymą.
 • Kas mėnesį mokate fiksuotas, vienodo dydžio įmokas.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • verslo plėtrai;
 • naujoms prekėms ar įrangai įsigyti;
 • padengti nenumatytas išlaidas;
 • kitiems verslo vystymo sprendimams.

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Paskolą galite grąžinti anksčiau laiko. Išankstiniam grąžinimui jokie mokesčiai nėra taikomi. Mokate tik už laikotarpį kol paskola yra aktyvi.

Naudojimasis svetaine

Ferratum Verslui - Capitalbox.lt apžvalga ir atsiliepimai

Mūsų nuomone, capitalbox.lt svetainės dizainas kiek eklektiškas, pagrindiniame puslapyje pateikiame daug skirtingos informacijos, kas gali sukelti neaiškumų. Pati informacija pateikta gan glaustai ir informatyviai, bet norėtųsi aiškesnio jos išdėstymo. Malonu tai, kad svetainėje pateikiama “Blogas” skiltis, kur galite rasti naudingų patarimų savo verslo vystymui.

Klientų aptarnavimas

Susiekit su klientų aptarnavimo skyriumi nesudėtinga. Aptarnavimas pakankamai malonus ir aiškus, tačiau darbuotojų profesionalumas gali  būti  nevienodas, priklausys nuo nuo konkretaus vadybininko, su kuriuo bendrausite. Sklandesniam bendravimui, pasiruoškite jus dominančių klausimų sąrašą.

Darbo laikas: I–V 09:00–17:00 val.

Klientų atsiliepimai

Kadangi įmonėms tai nemažas įsipareigojimas, klientai sako, kad į paskolą reikėtų žvelgti atsargiai ir gerai įvertinti savo galimybes. Jei viskas vyks laiku ir bendrausite gražiai, CapitalBox gali puikiai padėti norint plėsti veiklą ar prireikus pinigų. Kaip ir kitose paskolų bendrovėse, jeigu nesilaikysite sąlygų ir nekomunikuosite apie tai, galite susidurti su dideliais nesklandumais.

CapitalBox rekvizitai

Įmonė: UAB Ferratum Finance​

Telefonas: +370 5 270 8802

Adresas: Žalgirio g. 135, Vilnius

Atnaujinta: 2020.02.10 – “Ferratum Verslui” pakeitė pavadinimą į CapitalBox! Šis pavadinimo pakeitimas niekaip nepaveiks esamų klientų, jų paskolų ir sutarčių. Taip pat, jeigu jau kreipėtės dėl verslo paskolos, jums nereikia to daryti iš naujo.
Atnaujinta: 2023.09.03 – CapitalBox padidino maskimalią paskolos sumą ir sumažino reikalavimus.
Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. Įmonės puslapis visiškai neteikia informacijos apie palūkanas ir nemokumo sąlygas.

 2. Jai nori kurti įmonė ir tam neturi pinigų, tai niekas ir nepadės, jokie bankai ir finansinės bendrovės, vadinasi yra tik vėjo g audimas laukuose, suta parama.

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo