Bigbank paskolos

8.2 Total Score
Bigbank

Bigbank – greitos paskolos, kurių dydis siekia 25000 Eur iki 72 mėnesių laikotarpiui, o būsto remontui net iki 120 mėnesnių laikotaripiui, todėl tai puiki išeitis norintiems greitos paskolos didesniam pirkiniui, nes bankas nereikalauja pradinės įmokos. Jei esate tikri, kad mokėsite laiku ir neturėsite jokių problemų, tai gali tapti nepamainoma pagalba pritrūkus pinigų, tačiau būkite atsargūs ir negalėdami sumokėti įmokų, būtinai informuokite Bigbank iš anksto.

Naudojimasis svetaine
8.5
Siūlomų paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Didelės paskolos: vartojimui, automobiliui ir nekilnojamam turtui.
 • Nemokama 60 dienų grąžinimo garantija;
 • Patogus ir aiškus internetinis puslapis;
 • Galimas refinansavimas.
Trūkumai
 • Kai kurie klientai skundėsi, jog norint pratęsti grąžinimo terminą, konsultantai bendrauja ne taip maloniai, kaip siekiant įsigyti paskolą.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Rekomenduojamos alternatyvos

1 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
2 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
8.8
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Bigbank  specializuojasi vartojimo finansavimo rinkoje ir priima terminuotuosius fizinių asmenų indėlius, teikia kreditus SVV tipo įmonėms, pirkimo išsimokėtinai paslaugą bei tarptautinę terminuotųjų indėlių paslaugą. Bigbank vartojimo paskolas teikia nuo 750 Eur iki 25000 eurų sumai, o grąžinimo terminas siekia 72 mėnesius.

Kas gali kreiptis dėl paskolos?

 • 19–72 metų amžiaus asmenys;
 • Gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį;
 • Valstybės tarnautojai;
 • Asmenys, pajamas gaunantys iš individualios veiklos, neįgalumo, senatvės pensijų, ūkininkai;
 • Turintys banko sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke.

Kaip gauti greitą paskolą?

 • Užpildykite paraišką. Tai galite padaryti internetiniame puslapyje, trumpuoju numeriu 1388, visuose PayPost skyriuose arba banko partnerių prekybos vietose;
 • Pasirašykite sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo. Tai galite padaryti iš savo asmeninės sąskaitos pervesdami 0.01 Eur, PayPost skyriuose arba banko partnerių prekybos vietose;
 • Jei Jūsų paraiška yra iki 3000 Eur, sprendimas bus pateiktas per keletą minučių, jei didesnei sumai nei 3000 Eur – per artimiausias 24 valandas;
 • Teigiamo atsakymo atveju, Jums būtina pasirašyti sutartį. Tai atlikti galėsite PayPost skyriuose, banko partnerių prekybos vietose arba, Jūsų patogumui, sutartis gali būti atvežama į namus.

Paskola automobiliui

Bigbank teikiamos paskolos automobiliui sąlygos:

 • Nereikia mokėti pradinio įnašo;
 • Finansuojama virš 100% automobilio vertės;
 • Pinigai išmokami per 12 val.;

Vartojimo paskolos namams

Jūs galite įsigyti iki 25000 Eur vertės nekilnojamąjį turtą arba visas remontui reikalingas medžiagas, įrangą, pasamdyti specialistus. Paskolą gali gauti asmenys, turintys nuosavą, nuomojamą ar planuojantys įsigyti turtą. Sąlygos:

 • Paskola nekilnojamam turtui turi būti nuo 3500 iki 25000 Eur;
 • Nereikia įkeisti turto;
 • Nereikia pradinio įnašo;
 • Pinigai išmokami per 12 val.

Pirkimas išsimokėtinai

Tai finansavimo būdas įsigyti prekių mokant dalimis. Pirkdami išsimokėtinai, Jūs gaunate prekę arba paslaugą iš karto, o pinigus  sumokate mažomis dalimis vėliau. Vienu metu galite įsigyti kelis pirkinius. Sąlygos:

 • Finansuojama suma nuo 70 iki 7000 Eur;
 • Grąžinimo terminas nuo 6 iki 60 mėn.;
 • Nereikia pradinio įnašo.

Refinansavimas

Jei turite paėmę paskolą, tačiau susiduriate su sunkumais vykdydami finansinius įsipareigojimus kreditoriams, galite rinktis refinansavimą. Tai būdas, leisiantis padengti esamus įsipareigojimus pigiau, sumažinti mėnesinę įmoką ar pasididinti paskolos sumą. Bigbank leidžia refinansuoti bankų, kredito unijų ir greitųjų kredito bendrovių paskolas.

Grąžinimo garantija

Bigbank teikia nemokamą 60 dienų grąžinimo garantiją. Nurodžius išankstinio grąžinimo priežastį ir pateikus prašymą, per 3 kalendorines dienas Jums bus atsakyta, kokią sumą turėsite grąžinti. Pasinaudoti šia garantija galite tik kartą per 3 metus.

Naudojimasis svetaine

BigBank

Bigbank.lt svetainė tvarkinga, informatyvi, joje išdėstytos visų pagrindinių paslaugų skiltys, kurių kiekviena aprašyta pakankamai glaustai, tačiau suteikiant būtent tai, ką reikia žinoti. Prie kiekvieno paslaugų aprašymo, apačioje galima rasti paraišką, kuri ganėtinai paprasta ir aiški. Skirtingai nei daugelyje puslapių, siūlančių kreditus, tiems, kam įdomu, yra pateiktas smulkus įmonės veiklos aprašymas, finansinės ataskaitos, tarpininkų sąrašas ir t. t. Vienas minusas – nėra aiškiai matomos kontaktų skilties, o kad rastume nurodytą paštą ar telefoną, reikia klaidžioti po puslapį.

Aptarnavimas

Atsakomumas gan greitas, norint pasiimti paskolą, darbuotojai bendrauja maloniai. Tačiau reikėtų pabrėžti, kad Bigbank yra labai griežta paskolų negrąžinimo atvejais ir jau po mėnesio gali bylą perduoti antstoliams. Jei žinote, kad negalėsite pateikti įmokos, būtinai skambinkite ir paaiškinkite situaciją, kitu atveju Jums bus priskaičiuota dar didesnė suma.

Informacijos darbo laikas: I–V 08:00-19:00 VI 10:00-14:00.

Apmokėjimo būdai

Mokėjimus atlikti galite naudodamiesi internetine bankininkyste, banko filialuose, prekybos centruose Maxima, Lietuvos pašto ir PayPost skyriuose bei loterijos Perlas terminaluose.

Tipinis vartojimo paskolos pavyzdys

Skolinantis 3000 Eur, kai sudaroma 66 mėn. sutartis, fiksuota metinė palūkanų norma – 12%, mėnesinis administravimo mokestis – 7 Eur, sutarties sudarymo mokestis – 4,9% (grąžinamas lygiomis dalimis per visą sutarties galiojimo laikotarpį), mėnesio įmoka – 71,54 Eur, bendra sumokama suma – 4721,56 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 19,29%.

Bigbank klientų atsiliepimai

Kai kurie klientai skundžiasi, kad Bigbank atsisako suteikti refinansavimo paslaugas, nors jos ir įtrauktos į jų paslaugų sąrašą. Atsiliepimuose teigiame, jog teko susidurti ir su situacijomis, kai nesumokėjus įmokų, priaugo palūkanų, kreditorius neperspėjęs informaciją perdavė antstoliams. Iš kitos pusės, daugelis teigiamų atsiliepimų buvo iš mokių klientų, kurie mano, kad šis bankas veikia puikiai, jei elgiamasi pagal taisykles ir įmokos mokamos laiku.

Rekvizitai

Telefono numeris: 1388 arba 85 205 8788;

El. paštas: info@bigbank.lt;

Adresas: Jogailos g. 4, 01116 Vilnius.

Palyginti paskolas internetu

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo