Ecocredit

7.8 Total Score
Ecocredit.lt

Jau iš puslapio koncepcijos galima pasakyti, kad tai nedidelė skolinimosi agentūra. Jų pliusai – kiek mažesnės palūkanos ir malonus bendravimas, išaugantis iš siekio išlaikyti klientą. Vis dėlto, įmonės darbo laikas gana ribotas, paskolos pasiėmimo sistema kiek sudėtinga bei išdėstyta nepakankamai aiškiai.

Naudojimasis svetaine
7
Siūlomų paslaugų kokybė
9.5
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • Nedidelės palūkanos, kintančios nuo atidavimo termino;
 • Malonūs konsultantai.
Trūkumai
 • Registracijos mokestis;Lėtas atsakomumas;
 • Kebli registracijos sistema;
 • Neišsamus puslapis;
 • Labai ribotas darbo laikas.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Ecocredit.lt kreditai internetu, siūlantys paskolas nuo 100 iki 2000 Eur ir grąžinimo terminą, siekiantį 720 d. Šioje svetainėje registracijos mokestis kainuoja 0.29 Eur.

Kaip viskas veikia?

 • Užpildoma registracijos forma;
 • Patvirtinami asmens duomenys;
 • Į UAB „Sostinės kreditai“ sąskaitą sumokamas registracijos mokestis;
 • Prisijungus užpildoma Kredito paraiška.
 • Pasirinkus terminą bei sumą, laukite kredito patvirtinimo.

Kam išduodami kreditai?

 • Kreditai suteikiami asmenims nuo 18 iki 70 metų;
 • Kreditai suteikiami asmenims, gaunantiems pastovias pajamas.

Kredito pratęsimas

Kreditą galite pratęsti tik prisijungę prie savitarnos svetainės ir paspaudę parinktį Kredito pratęsimo paraiška, kur rasite visus žingsnius, nurodančius, kaip atlikti pratęsimą.

Ką daryti susiklosčius sunkiai finansinei situacijai?

Jei negalite grąžinti paskolos, susisiekite su įmone telefono numeriu arba el. paštu ir darbuotojai, atsižvelgdami į Jūsų aplinkybes, išdėstys skolos mokėjimą dalimis.

Naudojimasis svetaine

Ecocredit.lt kreditai

Ecocredit.lt Svetainė nėra informatyvi, joje informacija labai glausta, lakoniška, o tai sudaro nerimtos, labai mažos įmonės įspūdį. Nepaisant to, pagrindinis puslapis atrodo tvarkingai, čia aiškiai matomos funkcijos, yra paskolos skaičiuoklė, puikiai parinktos spalvos, šriftas. Kiek klaidinanti Pagalbos skiltis, kurioje iš tikrųjų yra registracijos bei prisijungimo laukai, ją reikėtų pervadinti.

Aptarnavimas

Aptarnavimas gana lėtas, tačiau darbuotojai malonūs, bendraujantys paslaugiai ir nuoširdžiai.

Įmonės darbo laikas: I-V 8:00-17:00.

Apmokėjimo būdai

Įmokas grąžinti galite per savitarnos svetainę, mokėjimai.lt sistemą, Maximos kasose, Perlo terminaluose, Lietuvos pašte, PayPost skyriuose ir Lietuvos spaudos kioskuose.

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 120,85 EUR €, MPN – 55%, MKGN – 105,88%, metinė palūkanų norma – 74,86%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1450,20 €.

Ecocredit.lt klientų atsiliepimai

Klientai patenkinti logiškai sudėliotomis palūkanomis, noriai bendraujančiais darbuotojais ir daugelis jų džiaugėsi galėdami pratęsti grąžinimo terminą. Tačiau nemažai klientų skundėsi tuo, kad su įmone sunku susisiekti, jos darbo valandos trumpos, negalima prisiskambinti savaitgaliais.

Įmonės rekvizitai

Telefono numeris: +370 656 94000;

El. paštas: info@ecocredit.lt;

Adresas: J. Basanavičiaus g. 25a-21, Vilnius.

Ecocredit
Ecocredit
Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Palikite savo atsiliepimą
 1. Labai blogas aptarnavimas,gyvenime nieksm nerekomenduoju,dirba neišaukleti konsultantai permokejau tai dar ir apreke

 2. 0.5
  Naudojimasis svetaine
  10
  Siūlomų paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  Nekokybiškas aptarnavimas. Niekam nerekomenduočiau. Prieš dvi dienas ėmiau paskolą, pinigų dar laukiubiki šiol. Jokio konkretaus paaiškinimo, tik liepė laukti.

  + Pliusai: Klientai paskutinėje vietoje, ėmiau paskolą, tai dvi paras nesulaukiu pinigų į sąskaitą, niekam nerekomenduoju,nes personalas nedraugiškas, nieko nepaaiškina. O pinigų iki šiol dar negavau.
  - Minusai: Klientai visiškai nerūpi, paėmus paskolą pinigai į sąskaitą neįkrito, likau nesupratusi. Rašiau ir skambinau, bet konkretaus paaiškinimo nesulaukiau.
  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo