Verslui24

8 Bendras įvertinimas
Verslui24

Verslui24 teikia paskolas smulkiam verslui iki 5000 Eur, nuo 6 iki 24 mėn. laikotarpiui. Į klientų grupę įeina ne tik UAB, IĮ ar MB, bet ir pagal verslo liudijimą ar individualią veiklą dirbantys asmenys. Kadangi bendrovė vertina ir aukštesnio rizikingumo bendrovių paraiškas, tai puiki vieta pradedantiesiems ar susidūrusiems su nenumatytomis išlaidomis. Verslui24 svetainėje informacijos apie pačią įmonę nedaug. Geriausia, jei pabandysite susisiekti telefonu ir patys užduosite visus rūpimus klausimus.

Naudojimasis svetaine
7
Paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Greitai suteikia paskolas smulkiam verslui;
 • Teikia paskolas ir rizikingoms verslo grupėms.
 • Paskolas teikia ne tik įmonėms, bet ir fiziniams asmenims.
 • Nereikia pateikti jokių papildomų dokumentų.
 • Netaikomi sutarties sudarymo ar nutraukimo mokesčiai.
Trūkumai
 • Paskolos tik iki 5000 Eur.
 • Svetainėje trūksta išsamesnės informacijos.
Palikite savo atsiliepimą

Verslui24 specializuojasi paskolose smulkiam verslui. Paraiškas gali teikti uždarosios akcinės bendrovės, mažosios bendrijos, individualios įmonės, ūkininkai ir asmenys, dirbantys pagal verslo liudijimą arba individualią veiklą. Teikiama kredito suma yra nuo 500 iki 5000 Eur, terminas – 6–24 mėn. Įmonė vertina ir aukšto rizikingumo įmonių paraiškas, tarp kurių gali būti ir naujai įsteigtos įmonės, nepelningai veiklą vykdančios ar finansinių sunkumų patiriančios bendrovės. Kiekvieną gautą paraišką Verslui24 analizuoja individualiai, atsižvelgiant į pateiktus duomenis. Svarbu įsidėmėti tai, kad klientams, kurie šiuo metu turi negrąžintą Credit24 paskolą, Verslui24 kreditas neteikiamas. Dėl verslo paskolos galima kreiptis grąžinus visą Credit24.lt paskolą.

Kaip tai veikia?

 • Svetainėje https://credit24verslui.lt/ užpildote esančią paskolos prašymo formą.
 • Per valandą Verslui24 įvertina Jūsų paraišką ir pateikia pasiūlymą telefonu.
 • Iš įmonės ar fizinio asmens, kuriam suteikiama paskola, banko sąskaitos atliekate simbolinį 0,01 € pavedimą kuriuo patvirtinsite tapatybę.
 • Identifikavus Jūsų tapatybę, pinigai pervedami į tą pačią sąskaitą.
 • Paskolos sutartiniai dokumentai ir paskolos grąžinimo grafikas išsiunčiami nurodytu el. paštu. Sąskaitos faktūros už mokamas įmokas siunčiamos kas mėnesį.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • kai planuojate vystyti verslą;
 • kai trūksta apyvartinių lėšų;
 • kai patiriate nenumatytų ir neplanuotų verslo veiklos išlaidų;
 • kai finansavimas ir greitis yra svarbiausia.
į viršų ↑

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Įmonė suteikia galimybę mėnesiui atidėti įmokos grąžinimą. Taip pat galite paskolą nutraukti anksčiau laiko be jokio papildomo mokesčio, o tokiu atveju palūkanos sumažinamos jas perskaičiuojant laikotarpiui iki nutraukimo dienos.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Verslui24 apžvalga, paskolos ir atsiliepimai

Svetainė credit24verslui.lt gana paprasta ir tvarkinga, turinys joje gerai matomas, o naudojami vizualiniai elementai gerina skaitomumą. Visgi tinklapyje labai mažai informacijos apie pačią įmonę ir jos veiklą. Tačiau įmonė turi išsamią DUK skiltį, kur pateikiama informacija apie paraiškos teikimo ar paskolos gavimo sąlygas. Verslui24 taip pat turi savo tinklaraštį su patarimais, gaila, jog jis nebuvo atnaujintas nuo 2017 gruodžio 20 d. 

į viršų ↑

Tipinis paskolos pavyzdys

Pasiskolinus 2000€ 12 mėnesių, metinė palūkanų norma sudarys 12%, mėnesinis administravimo mokestis 1%, mėnesinė įmoka 197,53 €. Bendra grąžintina suma 2370,40 €. Pasiūlymas Jums gali skirtis dėl taikomos asmeninės paskolų kainodaros.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Aptarnavimas šiltas ir malonus, tačiau kartais jame trūksta detalumo, reikia patiems klausti visko, kas aktualu, tad prieš skambindami pasiruoškite klausimų sąrašą ir Jums bus atsakytą.

Darbo laikas: 08:00–18:00 val.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Klientai vertina galimybę greitai ir patogiai pasiimti paskolą smulkiam verslui ir dideliu pliusu įvardija tai, kad vertinamos net ir rizikingesnes įmonės. Didelių nusiskundimų nepastebėta, išskyrus kelis atvejus dėl nepateikiamos išsamios informacijos. Bet kaip ir minėjome, jos reiktų ieškoti svetainės DUK skiltyje arba skambinti telefonu ir malonus klientų aptarnavimo skyrius atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

į viršų ↑

Verslui24 Rekvizitai

Telefonas: +370 700 80020

El. paštas: verslui@credit24.lt

Adresas: Švitrigailos g. 11M, Vilnius

Verslui24
Verslui24

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo