Monify LT

8.3 Bendras įvertinimas
Monify.lt

Monify.lt teikia paskolas verslui be užstato iki 100 000 Eur sumai. Įmonė teigia, kad į paraišką sureaguoja per 60 min., tačiau taip yra ne visuomet, su darbuotojais kartais sunku susisiekti, svetainėje susisiekimui nurodytas tik el. paštas. Visgi susisiekus su komanda, ji bendrauja maloniai, paaiškina viską apie sąlygas. Palūkanos čia prasideda nuo 3,5 %, išduodant paskolą taikomas ir sutarties sudarymo mokestis nuo 4%.

Naudojimasis svetaine
8.5
Paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8.5
Privalumai
 • Paskolos be užstato iki 100 000 Eur.
 • 0% palūkanos iki 30000 Eur sumai.
 • Dirba visame Baltijos šalių regione.
 • Malonu bendravimas su klientais.
Trūkumai
 • Svetainėje trūksta informacijos.
 • Susisiekimas tik el. paštu, ne visada reaguoja taip greitai, kaip pažada.
Palikite savo atsiliepimą

Monify.lt teikia internetines paskolas mažoms ir vidutinėms įmonėms. Bendrovė veikia ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse ir be užstato išduoda paskolas nuo 1 000 iki 100 000 Eur sumai. Bendrovė veikia nuotoliniu būdu ir pozicionuoja tuo, kad paraiškas įvertina ir pinigus perveda per labai greitą laikotarpį. Palūkanos čia prasideda nuo 0% iki 30 000 Eur sumai ir nuo 1,9 % didesnėms sumoms. Sutarties sudarymo mokestis – nuo 4 %. Kad įmonė gautų paskolą, jos apyvarta turi būti didesnė nei 30 000 Eur, o faktinė veikla būti ne trumpesnė nei 12 mėn. Taip pat būtinas įmonės savininko laidavimas ir pastarųjų 12 mėn. banko sąskaitų išrašai PDF formatu.

Kaip tai veikia?

 • įmonė internetu užpildo paraišką;
 • prie paraiškos pridedami visi reikalingi dokumentai;
 • Monify.lt per 60 min. patikrina paraišką;
 • gaunate pasiūlymą;
 • pinigai į banko sąskaitą pervedami per 1 dieną.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

į viršų ↑

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Įmonė suteikia galimybę paskolą grąžinti ankščiau laiko be komisinio mokesčio ar baudų.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Monify Paskolos ir atsiliepimai

Svetainės dizainas modernus, atitinka paskutines tendencijas, joje naviguoti nesudėtinga, viskas išdėstyta pakankamai aiškiai, tam naudojami ir infografiniai, vizualūs elementai, kurie pagyvina turinį. Visgi svetainei trūksta informatyvumo, platesnio įmonės pristatymo, kai kur lietuvių kalba maišoma su anglų ir tik lietuviškai kalbantiems klientams tai gali būti didelis minusas.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Bendrovė teigia, kad paraiškas įvertina per 60 min., tačiau taip yra ne visuomet. Puslapyje nenurodytas joks telefono numeris ar darbo laikas, todėl susisiekti galima tik el. paštu, kas ne visuomet patogu. Susisiekus su darbuotojais, jie bendrauja pakankamai maloniai, situaciją paaiškina išsamiai.

į viršų ↑

Tipinis paskolų pavyzdys

Skolinantis 2000 €, 12 mėnesių laikotarpiui, kai mėnesinis mokestis 5%, mėnesinė įmoka 220,58 €, bendra grąžintina suma 2647 €.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Klientai vertina galimybę greitai įsigyti verslo paskolą be užstato. Visgi ne visuomet pavyksta greitai susisiekti su darbuotojais ir gauti visą reikiamą informaciją.

į viršų ↑

Monify Rekvizitai

Pavadinimas: SIA Monify

Registracijos numeris: 40203083863

Juridinis adresas: Dzirnavu iela 36, Rīga, LV – 1010

Monify LT
Monify LT

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo