8.7 Total Score
Gosavy.com

„Savy“ platforma patogi tuo, kad paskolos teikiamos P2P (žmogus-žmogui) principu, todėl galima susitarti dėl geresnių sąlygų, palūkanų dydis čia mažesnis nei įprastų paskolų įmonių. „Savy“ platformoje teikiamos tiek vartojimo (iki 19000 eurų) paskolos, tiek verslui (iki 500 000 eurų). Nors šis skolinimosi būdas ir patogesnis bei naudingesnis besiskolinančiajam, reikia susitaikyti su tuo, kad investuotojo paieška gali užtrukti, todėl platforma netiks tiems, kurie nori pinigus gauti čia ir dabar.

Naudojimasis svetaine
8.6
Siūlomų paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
  • Kadangi platforma tik tarpininkas, o pinigus skolina žmogus-žmogui, galima suderinti lankstesnes sąlygas, geresnes palūkanas.
  • Patogi svetainė su aiškiai sudėliota informacija.
Trūkumai
  • Pasitaikančios klaidos sistemoje.
  • Kartais stinga operatyvumo sprendžiant problemas.
  • Gali užtrukti nemažai laiko, kol rasite finansuotoją.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Gauti paskolą

Palyginkite panašias paskolų platformas

1 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
9
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
2 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.

Apie Savy

GoSavy.com – tai virtuali paskolų platforma, veikianti pagal P2P (žmogus-žmogui) skolinimo internetu modelį. Įmonė pati neišduoda paskolų, ji veikia kaip tarpininkas, kuomet vartotojai skolina savo pinigus kitiems vartotojams. Čia paskolos išduodamos: vartojimui, refinansavimui, automobiliui ar būstui pirkti – iki 19 000 eurų be pradinio įnašo. Savy.lt taip pat teikia paskolas verslui: iki 5000 eurų be turto įkeitimo ir net iki 500 000 eurų su turto įkeitimu. „Savy“ platformoje leidžiama skolinti ir skolintis tiek juridiniams tiek fiziniams asmenims, kuriems tokią teisę suteikia Lietuvos Respublikos Civilinio Kodekso 6.870 straipsnis.

Kaip tai veikia?

  • Galima registruotis „Savy“ platformoje arba tiesiog skaičiuoklėje suvesti norimą sumą, grąžinimo terminą, spausti „Gauti paskolą“, pateikti paraišką ir pervesti 0,06 eurų duomenų patvirtinimo deklaraciją.
  • Kiekvienas paskolą norintis gauti vartotojas yra patikrinamas pagal Lietuvos Banko patvirtintus atsakingo skolinimo nuostatus: analizuojama kredito istorija, gaunamų pajamų ir finansinių įsipareigojimų santykis ir pan.
  • Patikrą praėję vartotojai registruojami duomenų bazėje, kurioje investuotojai renkasi kam suteiks paskolą.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Refinansavimas

Platforma teikia refinansavimo galimybę, kuriai paraiška užpildoma labai panašiai kaip ir norint gauti įprastą paskolą.

Ar galimas paskolos grąžinimas ir pratęsimas?

Skolinimo procesas vyksta tiesiogiai tarp fizinių asmenų, todėl dėl paskolų grąžinimo ar pratęsimo kiekvienu atveju tariamasi individualiai.

Naudojimasis svetaine

Savy Paskolos

Gosavy.com svetainė paprasta, tačiau naudojimasis ja labai aiškus ir patogus, nėra bereikalingos informacijos, labai išsamūs atsakymai į D.U.K, gerai išvystyta skiltis investuotojams, kur galima greitai peržiūrėti visus reikiamus duomenis apie norinčius gauti paskolą asmenis. Vietomis trūksta vizualumo: daug teksto, lentelių sudėta tekstiniu formatu, tačiau viskas išdėstyta tikslingai, todėl neįmanoma pasiklysti informacijos sraute.

Aptarnavimas

Bendraujant telefonu kartais stinga aiškumo, jausmo, kad konsultantas yra kliento pusėje. El. paštu atsakymų gali tekti laukti ilgai. Gerai tai, jog susisiekti su konsultantais galima ne tik darbo dienomis, bet iš šeštadieniais.

Darbo laikas: I-V: 8:00-19:00 val.; VI: 10:00-18:00 val.

Kokie galimi apmokėjimo būdai?

Apmokėjimai vykdomi į „Savy“ banko sąskaitą arba per „PAYSERA“.

Koks tipinis paskolos pavyzdys?

Skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka – 96,25 €, BVKKMN – 20,96 %, visa grąžinama paskolos suma – 2404 €.

Klientų atsiliepimai

Dėl lankstesnių sąlygų nemažai žmonių platformą vertina teigiamai ir nesusidūrė su didesnėmis problemomis. Visgi yra skundų dėl proceso eigoje keičiamų sutarties sąlygų, konsultantų bendravimo ir operatyvaus problemų sprendimo.

Kokie SAVY rekvizitai?

Bendras finansavimas, UAB

Telefonas: +370 610 31184;

El. paštas: labas@savy.lt;

M. Valančiaus g. 1-1, LT-03105 Vilnius.

Gauti paskolą

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo