Hipokredit

7.8 Total Score
Hipokredit.lt

Hipocredit.lt paslaugomis gali naudotis tik asmenys, turintys nekilnojamojo turto, kurį gali įkeisti, tad ši įmonė labiau tinkama norint skolintis didesnes pinigų sumas. Šaunu tai, kad kreditus gali gauti ir fiziniai, ir juridiniai asmenys, o jų paraiškos ir turtas įvertinamas labai greitai, kas patogu norintiems, kad pinigai juos pasiektų kuo greičiau. Kadangi sutartys pasirašomos su notarais, įmonė padeda surasti reikiamus specialistus ir įforminti nekilnojamojo turto draudimą. Hipocredit.lt teikia lanksčias grąžinimo sąlygas bei refinansavimo galimybę.

Naudojimasis svetaine
7.5
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Didelės kreditų sumos.
 • Galimybė kreditą gauti verslui.
 • Nedidelės palūkanos.
 • Greitas aptarnavimas.
Trūkumai
 • Skolintis galima tik įkeitus nekilnojamąjį turtą.
 • Svetainėje daug reklamos, kuri erzina.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Hipocredit.lt veikia hipotekos principu, kuomet skolinantis yra įkeičiamas nekilnojamasis turtas. Čia galima gauti kreditus iki 75 % nekilnojamojo turto rinkos vertės, nuo 1000 iki 150 000 eurų sumoms, o jų grąžinimo terminas siekia 20 metų. Įmonės taikoma palūkanų norma yra nuo 1 iki 1,8 % per mėnesį, tačiau pasiėmus paskolą taip pat skaičiuojama bendra vartojimo kredito kainos metinė norma. Kad gautumėte kreditą, Jūsų pajamos ir kreditingumas nėra pagrindiniai kriterijai – Hipocredit.lt skolinimo paslaugą teikia fiziniams bei juridiniams asmenims, turintiems nekilnojamo turto nuosavybės teisę Lietuvoje. Kadangi svetainėje skolinimo operacijos vykdomos tik su turto įkeitimu, bendrovė suteikia visą reikiamą pagalbą įforminant nekilnojamojo turto draudimą, surandant notarą ir pateikia aiškų paskolos kainoraštį bei supažindina su gavimo ir grąžinimo procesais.

Kaip tai veikia?

 • hipocredit.lt svetainėje pateikiate paraišką, kur suvedate savo duomenis ir pageidaujamą paskolos sumą.
 • Per keletą valandų įmonė Jums pateikia pasiūlymą, kurį atsiunčia elektroniniu paštu.
 • Įvertinamas Jūsų turtas.
 • Pasirašote kredito ir hipotekos sutartis bei jas tvirtinate pas notarą Jums patogioje vietoje ir tinkamu laiku.
 • Kai sutartis įregistruojama hipotekos registrų centre, pinigai pervedami į Jūsų asmeninę banko sąskaitą.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Refinansavimas

Įmonė teikia refinansavimo galimybę, kurią garantuosite įkeisdami nekilnojamąjį turtą (būstą, mišką ar didesnę nei 5 ha žemės ūkio paskirties žemę). Refinansavimo suma – iki 75% nekilnojamojo turto vertės, nuo 1000 iki 150 000 eurų.

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Hipocredit.lt galimas išankstinis kredito grąžinimas, kuris yra nemokamas. Kad tai padarytumėte, Jums reikės sumokėti einamojo mėnesio palūkanas ir likusią kredito dalį. Jei vėluojate grąžinti įmokas, Jums skaičiuojami delspinigiai, sudarantys 0,05% per dieną nuo kredito sumos.

Naudojimasis svetaine

hipokredit paskolos

Hipocredit.lt svetainė paprasta, tačiau labai patogi. Keliose vietose galima rasti kredito skaičiuoklę, kuria įvertinama paskolos suma bei grąžinimo sąlygos, o pagrindiniame puslapyje trumpais bei aiškiais punktais išdėstyta pagrindinė informacija, leidžianti nuspręsti, ar šiuo būdu galėsite gauti norimą kreditą, ar ne. D.U.K. apima labai daug galinčių kilti klausimų, todėl neradus tam tikros informacijos pagrindinėse svetainės skiltyse, galite būti tikri, kad ji bus patalpinta čia. Kiek erzina gausus įtikinti siekiančių reklaminių teiginių ir atsiliepimų kiekis, kuris labiau atbaido, nei paskatina skolintis. Nepaisant to, tiek informacijos paieškos, tiek kredito gavimo procesas čia bus suprantamas kiekvienam, kas ir yra svarbiausia tokio tipo puslapiuose.

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 10 000 EUR, sutarties terminas – 36 mėnesiai, metinė palūkanų norma – 12%, visa palūkanų suma – 1957.10 EUR, kredito sutarties administravimo mokestis 300 EUR, įkeičiamo turto vertinimo išlaidos – 80 EUR, bendra kredito kaina – 2 337.10 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 12 337.10 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 15.75%

Minimalus kredito terminas 3 mėnesiai/ maksimalus terminas 240 mėnesių. Maksimalus įmanomas BVKKMN – 29%.

Aptarnavimas

Hopocredit.lt svetainėje viešai afišuoja tai, kad paraiška įvertinama per keletą valandų, o nekilnojamojo turto patikra užtrunka 1–3 darbo dienas. Nors atsakymų laukti gali tekti su šiokia tokia paklaida nuo pažadėto laiko, aptarnavimo laikas lyginant su kitomis paskolų bendrovėmis čia yra ganėtinai greitas. Taip pat džiugina malonus darbuotojų bendravimas bei noras padėti išspręsti iškilusias problemas ir išsamiai atsakyti į užduotus klausimus.

Darbo laikas: I–V 8:00–18:00 val.

Apmokėjimo būdai

Dėl apmokėjimo būdų susitariama derinant sutarties sąlygas.

Klientų atsiliepimai

Hipocredit.lt teikia ganėtinai tikslinei auditorijos daliai orientuotus kreditus, todėl atsiliepimų apie bendrovę nėra daug. Čia skolinasi žmonės, pasiryžę įkeisti nekilnojamąjį turtą, todėl į sutarties sąlygas ir grąžinimo terminus žiūrima rimtai, pasitaiko labai mažai atvejų, kuomet delsiama atiduoti įmokas ar reikia konfiskuoti užstatytą turtą. Klientams patinka palankios refinansavimo sąlygos bei ganėtinai didelės kreditų sumos žirklės.

Rekvizitai

Telefonas: +370 607 77708

El. paštas: info@hipocredit.lt

Adresas: V. Putvinskio g. 62, LT-44211, Kaunas

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo