Paskoliukas.lt

7 Bendras įvertinimas
Paskoliukas.lt

Ši įmonė labiau orientuota į trumpalaikius kreditus, kurių palūkanos nėra labai didelės, pasitaiko akcijų. Neseniai buvo atnaujintos sąlygos, tačiau svetainėje dar yra neatnaujintos informacijos. Patogu, jog savo duomenis valdyti bei redaguoti galite naudodamiesi paskyra. Neturintiems interneto ryšio ir jau prisiregistravusiems sistemoje, be galo patogi paslauga – SMS kreditai, kurie leidžia pinigų gauti greitai ir naudojantis tik telefonu.

Naudojimasis svetaine
7
Siūlomų paslaugų kokybė
6
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • SMS paskolos;
 • Galimybė valdyti savo paskyrą;
 • Grąžinimo termino pratęsimas;
 • Malonus bendravimas su klientais.
Trūkumai
 • Nepatrauklus puslapio dizainas;
 • Ne visada įmanoma susisiekti;
 • Svetainėje yra neatnaujintos informacijos;
 • Kartais stringanti sistema.
Palikite savo atsiliepimą

Paskoliukas.lt – tai greitieji kreditai, kurių grąžinimo terminas yra nuo 3 iki 36 mėnesių, o sumos nuo 100 iki 3000 Eur.

 Kas gali pasiimti kreditą?

 • Asmenys nuo 21 metų;
 • Gaunantys pastovias pajamas, susijusias su darbo santykiais ar individualia veikla;
 • Neturintys pradelstų įsipareigojimų kitose kredito bendrovėse;
 • Klientai, kurie nėra įrašyti į skolininkų registrų duomenų bazes.
į viršų ↑

Kaip pasiimti kreditą?

Skubus kreditas išduodamas atlikus 5 žingsnius:

 • Užsiregistruokite sistemoje ir sumokėkite registracijos mokestį – 0.01 Eur. Tai galite padaryti jų svetainėje;
 • Prisijunkite prie sistemos;
 • Pažymėkite norimą pasiūlymą;
 • Pakartotinai patvirtinus Jūsų pasirinkimą, Paskoliukas.lt įvertins Jūsų paraišką;
 • Jūsų paraiška bus peržiūrėta.Teigiamu atveju, artimiausiu metu Jūsų sąskaitą pasieks reikiama suma.
į viršų ↑

SMS kreditas. Kaip gaunamos SMS paskolos?

 • Visų pirma, turite užsiregistruoti Paskoliukas.lt sistemoje ir vartotojo zonoje (PA vartotojo zona, SMS nustatymai), įjunkite kredito skolinimąsi SMS žinute;
 • Išsiųskite kredito paraišką SMS žinute, telefonu +370 690 82201. Joje nurodykite turinį „PRASAU“, pasirinktą kredito dydį skaičiais ir terminą dienomis. Visi duomenys turi būti atskirti tarpais, pvz., norėdami gauti 300 EUR dydžio kreditą 30 dienų terminui, turėtumėte išsiųsti tokio turinio SMS žinutę: PRASAU (tarpas) 300 (tarpas) 30;
 • Paskoliukas.lt komanda darbo valandomis peržiūrės Jūsų pateiktą kredito paraišką ir atsiųs atsakymą SMS žinute. Neigiamas atsakymas siunčiamas tada, kai Jūsų duomenys neatitinka paskolos teikimo reikalavimų;
 • Teigiamu atveju, pinigus pervedus į Jūsų  nurodytą sąskaitą (sąskaita nurodoma “PA vartotojo zonoje” > “SMS nustatymai” puslapyje) , apie tai būsite informuoti SMS žinute.
į viršų ↑

Kredito pratęsimas

Po įmokos užskaitymo pateikite kredito pratęsimo paraišką. Joje užpildykite mokumo deklaraciją ir išsamiai susipažinkite su Sutarties sąlygų pakeitimo projektu. Įvertinus Jūsų mokumą, būsite informuoti, ar galite pratęsti grąžinimo terminą, ar turite grąžinti kreditą. Grąžinimo termino pratęsimo kaina bus skaičiuojama pagal sutarties sąlygose nustatytą fiksuotą metinę palūkanų normą.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Paskoliukas Atsiliepimai

Nors pati paskoliukas.lt svetainė informatyvi, joje vis dar yra pasenusios informacijos, jos koncepcija ir dizainasskurdus, nelabai patrauklus akiai. Patogiau būtų, jei puslapis turėtų paskolos skaičiuoklę, nes palūkanas apsiskaičiuoti galima tik nurodyta lentele.  Puslapyje jau yra paskolos skaičiuoklė. Pakankamai išsami pagalba D.U.K skiltyje, visa pagrindinė informacija matoma kitose parinktyse, o duomenis galite valdyti prisijungę prie savo paskyros, kas yra be galo patogu.

į viršų ↑

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 100 EUR, 30 dienų terminui, metinė palūkanų norma (MPN) -60,83 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 81,05%, bendra kredito gavėjo mokama suma-105 EUR, palūkanos 30 dienų- 5 EUR. Šis paskoliukas.lt svetainėje nurodytas pavyzdys yra pasenęs. Įmonė trumpiausias paskolos teikimo terminas yra 3 mėnesiai.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Aptarnavimas malonus, darbuotojai atsako į reikiamus klausimus, tačiau atsakomumas el. paštu ne toks greitas, todėl patartina skambinti tiesiogiai. Nors rašoma, kad įmonė dirba savaitgaliais, telefono numeriu susisiekti ne visada pavyksta iš karto, o paraiškos vertinamos tik darbo dienomis.

Darbo laikas: I–V 8:00-20:00 VI–VII 10:00-18.

į viršų ↑

Atsiskaitymo būdai

Greitos paskolos apmokėjimus galite atlikti Lietuvos bankuosePerlo terminaluose, R-Kiosk, Lietuvos spaudos kioskuose, Lietuvos pašto, PayPost skyriuose, prekybos centrų Maxima kasose.

į viršų ↑

Paskoliukas.lt klientų atsiliepimai

Klientai apie šią įmonę atsiliepė teigiamai, juos tenkino aptarnavimas ir palūkanos, jie susipažino su visomis taisyklėmis. Tiesa, kai kurie pasakojo, jog paskolos patvirtinimo teko laukti ilgiau nei žadėta, ne visada ateidavo žinutės dėl SMS paskolos.

į viršų ↑

Rekvizitai

Telefono numeris:  +370 690 30997;

El. paštas: info@paskoliukas.lt;

Adresas:  Gedimino g. 47, LT-44242 Kaunas.

Paskoliukas.lt
Paskoliukas.lt

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo