Kaip gauti paskolą?

Visiems mums kartais prireikia finansinės paramos. Tačiau, ne visada norisi skolintis iš artimųjų ar draugų. Todėl, vis daugiau žmonių susidomi galimybe skolintis iš greitųjų kreditų įmonių. Jų privalumas prieš komercinius bankus – tas, kad dažnai taikomi kur kas mažesni kreditingumo reikalavimai, o ir atsakymą apie paskolos suteikimą, galite gauti kur kas greičiau nei banke, net neišeidami iš namų. Pakalbėkime apie tai, kokių veiksmų reikia imtis, norint gauti paskolą iš greitųjų kreditų įmonių?

Instrukcija, kaip gauti paskolą iš greitųjų kreditų įmonių

 1. Raskite skolintoją. Tai nesunkiai padarysite, panaršę internete, arba mūsų svetainės pagrindiniame puslapyje: finanpa.com, kur galėsite palyginti kreditorių siūlomas sąlygas, o paspaudę “skaityti apžvalgą” rasite išsamų kreditoriaus aprašymą su visais privalumais ir trūkumais.
 2. Įsitikinkite, kad Jūsų kreditingumas pakankamai palankus paskolai gauti. Pasitikrinti savo kredito istoriją galite užsukę į tinklalapį www.manocreditinfo.lt.
 3. Tačiau, jeigu Jūsų kreditingumas ir turi šiokių tokių trūkumų, nusiminti nereikia. Kai kurie kreditoriai kiek atlaidžiau žiūri į šį aspektą. Tad, visada verta teikti paraiškas paskolai gauti keliose greitųjų kreditų įmonėse. Gali būti, kad nesuteikus kredito vienai, jį suteikti sutiks kita įmonė.
 4. Tolesnis Jūsų žingsnis – susipažinti su skirtingų greitųjų kreditų įmonių siūlomomis sąlygomis. Užeikite į konkretaus kreditoriaus interneto svetainę ir pasirinkite norimą gauti sumą bei laikotarpį, per kurį norėtumėte paskolą grąžinti. Tai nesunkiai padarysite specialiai tam pateikiamoje skaičiuoklėje. Atlikus šiuos veiksmus, pamatysite, kokia mėnesio įmoka ir, kokios palūkanos bei kiti mokesčiai Jūsų laukia.
 5. Užpildykite paraišką (kreditoriai prašys pateikti Jūsų asmens duomenis, o identifikacijai dažnai gali tekti pervesti 0,01 € iš savo į kreditoriaus sąskaitą). Taip pat gali tekti pateikti asmens tapatybės patvirtinimo dokumento numerį; elektroninio pašto adresą; duomenis apie šeimyninę padėtį.
 6. Jei yra galimybė, prieš pildydami paraišką, susipažinkite su paskolos teikimo sutartimi bei atidžiai įsiskaitykite į jos sąlygas. Daugelis kreditorių taiko papildomus mokesčius ar kitus apribojimus, kurie, vien tik suvedus pageidaujamus skaičiukus į paskolos teikimo skaičiuoklę, nematomi. Apie juos skolininkai dažniausiai sužino, pradėję mokėti įmokas. Tačiau, jeigu atidžiai skaitysite sutartį, neteks sulaukti nemalonių staigmenų.
 7. Pasidomėkite, ką Jums reikėtų daryti, atsiradus laikiniems finansiniams nesklandumams, dėl kurių iškiltų sunkumai mokant kasmėnesines įmokas bei išsiaiškinkite, ar galėsite grąžinti paskolą anksčiau laiko? Tai nesunkiai padarysite, susisiekę su kreditoriumi jo svetainėje pateikiamais kontaktais. Kai kurie skolintojai leis jums pratęsti grąžinimo terminą, bet už tai gali tekti papildomai susimokėti. Įsitikinkite, kad suprantate, kokia suma būsite apmokestinti, kad pratęstumėte paskolą arba grąžintumėte ją anksčiau laiko.
 8. Belieka laukti patvirtinimo. Jeigu paraišką pildysite kreditoriaus darbo valandomis, atsakymas atkeliaus per 15–30 min. Tiesa, kiek ilgiau atsakymo gali tekti laukti, skolinantis iš tarpusavio skolinimosi platformų. Taip yra dėl paties jų veikimo principo, kai galimi investuotojai, sutinkantys investuoti į būtent Jūsų paskolą, varžosi tarpusavyje, dėl galimybės skolinti mažesnėmis palūkanomis.
 9. Gaukite savo paskolą.

Greitųjų paskolų privalumai ir trūkumai

Greitosios paskolos turi savų privalumų ir trūkumų. Pradėkime nuo pirmųjų:

Privalumai
 • Greitas atsakymas. Paskolų prašymai, dažniausiai, apdorojami pusvalandžio bėgyje Na, o pinigai Jūsų sąskaitoje, daugeliu atvejų, atsiduria tą pačią ar artimiausią darbo dieną. Kaip minėjome, skolinantis iš tarpusavio skolinimo platformų, terminai ilgėja.
 • Kiek atlaidesnis požiūris į kreditingumo trūkumus.
 • Lengvas paskolos paraiškos pateikimo procesas.

Trūkumai

 • Didelės palūkanų normos. Greitųjų kreditų palūkanų normos – išties didelės. Taigi, verta pirmiau kreiptis į tarpusavio skolinimosi platformas, kuriose, dažnai, būna kur kas mažesnės palūkanos.
 • Galimai nepatikimi kreditoriai. Dabar, kai greitosios paskolos tapo tokios populiarios, kartais, šioje rinkoje atsiranda ir ne itin patikimų žaidėjų. Prieš skolindamiesi, įsitikinkite gera kreditoriaus reputacija. Tai nesunkai padarysite, skaitydami mūsų svetainės pateikiamą medžiagą apie Lietuvoje legaliai ir sąžiningai veikiančius kreditorius.

Paskola gali padėti sumažinti finansinę naštą ir padengti netikėtas išlaidas, tačiau, prieš paimdami ją, turėtumėte kritiškai įvertinti savo galimybes. Svarbu atidžiai išsinagrinėti kreditorių taikomas sąlygas bei duomenis apie pačius kreditorius. Ir skolintis tik tada, kai tai neišvengiama, nes greitasis kreditas yra vienkartinis sprendimas, nepadėsiantis spręsti esminių finansinių problemų. Bei nedelsiant apmokėti paskolą, nes delsimas bus apmokestintas, o tai tik dar labiau įtrauks į finansinį liūną.

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo