Kaip naudotis I-Unija: LKU internetinės bankininkystė

Kodėl verta naudotis I-Unija

Jei esate naujokas internetinėje bankininkystėje, jums gali kilti klausimas: kodėl man reikėtų naudotis I-Unija? Kaip pabrėžė finansų ekspertas Martynas Jovaiša, “I-Unija suteikia vartotojui patogumą ir lankstumą, leidžianti jam valdyti savo finansus bet kur ir bet kada”. Taigi, jei norite patogiai valdyti savo finansus, I-Unija gali būti puiki pasirinkimo galimybė.

I-Unija prisijungimas

Kaip naudotis I-Unija: LKU internetinės bankininkystė
https://www.i-unija.lt/

Norint naudotis I-Unija, pirmiausia turite prisijungti prie sistemos. Šis procesas yra labai paprastas ir greitas. Tačiau norint užtikrinti saugumą, reikės atlikti kelis žingsnius.

Registracija: Pirmasis žingsnis yra registracija. Norėdami tai padaryti, turite apsilankyti LKU tinklalapyje ir sekti nurodymus. Jums reikės pateikti keletą asmens duomenų, tokių kaip vardas, pavardė ir asmens kodas.

Prisijungimas: Kai registracija bus atlikta, galėsite prisijungti prie I-Unijos. Tam reikės jūsų prisijungimo vardo ir slaptažodžio.

Dviejų veiksnių autentifikavimas: Saugumo sumetimais, I-Unija taip pat naudoja dviejų veiksnių autentifikavimą. Tai reiškia, kad po to, kai įvesite savo prisijungimo vardą ir slaptažodį, jums bus išsiųstas patvirtinimo kodas į jūsų mobilųjį telefoną. Tai yra kaip papildomas saugumo barjeras, kuris padės apsaugoti jūsų paskyrą.

Prisijungimo patarimai

Visada laikykitės saugumo taisyklių. Niekada nesidalinkite savo prisijungimo vardu ir slaptažodžiu su kitais, ir visada naudokitės patikimu interneto ryšiu. Be to, jei įtariate, kad jūsų paskyra buvo pažeista, nedelsdami kreipkitės į LKU klientų aptarnavimo skyrių.

I-Unijos prisijungimas yra lengvas ir saugus procesas, kuris leidžia jums greitai ir patogiai pasiekti savo finansus.

Pagrindinės funkcijos ir kaip jomis naudotis

Pervedimai ir mokėjimai: Pervedimų ir mokėjimų skiltyje galite greitai ir lengvai atlikti operacijas. Tiesiog pasirinkite gavėjo sąskaitą, sumą ir paspauskite mygtuką “siųsti”.

Sąskaitų valdymas: Sąskaitų valdymo skiltyje galite peržiūrėti visus savo sąskaitų likučius, atlikti pervedimus tarp savo sąskaitų ir net nustatyti automatinį sąskaitų papildymą.

Investavimas ir taupymas: I-Unija taip pat siūlo investavimo ir taupymo funkcijas. Kaip sakė investavimo ekspertas Audrius Rutkauskas, “Investavimas internete yra puiki galimybė diversifikuoti savo kapitalą ir auginti turto vertę”. I-Unijoje galite atlikti įvairias investicijas ir nustatyti automatinį taupymą, kas suteikia galimybę kaupti pinigus be didelių pastangų.

Kredito ir paskolų valdymas: Jei turite kreditą ar paskolą, I-Unija padės jums jas valdyti. Galite peržiūrėti savo mokėjimus, likučius ir netgi atlikti ankstyvąją grąžinimą.

Saugumas ir privatumas

Vienas iš svarbiausių dalykų internetinėje bankininkystėje yra saugumas ir privatumas. I-Unija naudoja pažangiausias saugumo technologijas, tokias kaip dviejų veiksnių autentifikavimas, užtikrinant jūsų finansinį saugumą ir privatumą. Kaip paaiškino saugumo ekspertas Tomas Vasiliauskas, “Dviejų veiksnių autentifikavimas yra vienas iš efektyviausių būdų apsaugoti jūsų paskyrą nuo kenkėjiškų veiksmų”.

Geriausi patarimai naudojant I-Unija

Pasinaudokite išmaniąja paieška: I-Unija yra labai plati sistema, todėl kartais gali būti sunku rasti reikiamą funkciją. Pasinaudokite išmaniąja paieška, kad greitai rastumėte, ko ieškote.

Naudokite mobilųjį pritaikymą: I-Unijos mobilusis pritaikymas leidžia jums valdyti savo finansus tiesiai iš savo išmaniojo telefono.

Nustatykite pranešimus: Jei norite būti informuotas apie savo finansus, nustatykite pranešimus. Tai leis jums laiku sužinoti apie svarbius finansinius įvykius ir priimti atitinkamus sprendimus.

Išvada

I-Unija yra puiki platforma, leidžianti jums valdyti savo finansus bet kur ir bet kada. Su jos pagalba galite atlikti pervedimus ir mokėjimus, valdyti savo sąskaitas, investuoti ir taupyti, taip pat valdyti kreditus ir paskolas. Atsižvelgiant į tai, kad I-Unija naudoja pažangiausias saugumo technologijas, jūsų finansinis saugumas ir privatumas yra užtikrinti. Todėl, jei norite patogiai valdyti savo finansus, I-Unija gali būti puiki pasirinkimo galimybė.

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo