EvoEstate atsiliepimai

„EvoEstate“ – vienintelis toks įrankis, kuris jungia didžiausias investavimo į NT platformas Europoje. Tai be galo patogu tiems, kurie nori diversifikuoti savo investicijas. Naudojantis automatinio investavimo funkcija, platforma gali pasiūlyti daugybę skirtingų projektų, kurie atitiks jūsų nustatytus kriterijus.
7.7/10 (Expert Score)
Privalumai
 • Didžiausios Europoje investavimo į NT platformos vienoje vietoje;
 • automatinio investavimo funkcija;
 • patys įkūrėjai daug investuoja šioje platformoje.
Trūkumai
 • nėra grąžinimo garantijos;
 • 2% mokestis parduodant antrinėje rinkoje.

Statistika

Investicijų rūšysNekilnojamas turtas
Tipinės palūkanos11,31%
Minimali investuojama suma100 Eur
Lietuvių kalba svetainėjeNe

Alternatyvos

Palyginkite panašias investavimo platformas

1 Profitus apžvalga ir atsiliepimai
9
2 debitum network atsiliepimai
8.9
3 EstateGuru atsiliepimai
8.8

Pilna apžvalga

Apie EvoEstate

„EvoEstate“ – 2019 m. lietuvių Estijoje (Taline) įkurta investavimo platforma, kuri jungia pagrindines sutelktinio investavimo į NT (nekilnojamojo turto) įmones visoje Europoje. Naudodamiesi šiuo įrankiu, per vieną paskyrą galite investuoti į projektus, priklausančius daugiau nei 18 investavimo platformų. Jų sąrašą galite rasti čia. Tai itin patogu tiems, kurie nori diversifikuoti investicijas. Investuoti galima nuo 50 Eur, o palūkanos siekia  5–15%. Per savo veiklos laikotarpį platforma surinko beveik 3,5 mln. investicijų į daugiau nei 300 skirtingų projektų. Platformoje galima nusistatyti automatinio investavimo funkciją arba investicijas perparduoti antrinėje rinkoje.

EvoEstate investavimas

Reikalavimai

Kaip tai veikia?

 • Prisiregistruokite platformoje.
 • Patvirtinkite tapatybę.
 • Susiekite paskyrą su banko sąskaita.
 • Papildykite paskyros sąskaitą norima pinigų suma.
 • Pasirinkite dominantį projektą ir norimą pinigų sumą.
 • Investuokite.

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

„EvoEstate“ gali investuoti visi, sulaukę 18 metų ir turintys savo EU banko sąskaitą.

Jei norite turėti atskirą banko sąskaitą investicijoms, galite internetu atsidaryti Wise tarptautinę sąskaitą (nemokamai), kurią galėsite naudoti ne tik šioje, bet ir daugumoje kitų investavimo platformų.

Rizika ir uždarbis

Kokios grąžos galima tikėtis?

„EvoEstate“ vidutinės metinės palūkanos siekia 11,31%.

Iš esmės kiekvienas investuotojas pats prisiima riziką, kuri priklauso ne nuo „EvoEstate“ platformos, o nuo kiekvienos konkrečios sutelktinio investavimo į NT platformos taikomų saugiklių. Patys „EvoEstate“ yra sukūrę sistemą, kuri kruopščiai išanalizuoja ne tik kiekvieną NT platformą, bet ir jose esančius projektus bei jų patikimumą. Platformoje neturi grąžinimo garantijos paslaugos ir nurodo, kad vėlavimai apima tik 1,8% grąžinimų.

Premijos

Akcijos ir premijos

Pasinaudoję mūsų nuoroda gausite 0,5% pinigų grąžinimo premiją, nuo visų jūsų investicijų per pirmus 6 mėnesius po pirmos investicijos.

Vartotojo sąsaja

Naudojimasis platforma

Platforma pakankamai nauja, moderni ir patogiai valdoma. Esminė informacija pateikiama pagrindiniame meniu, o platesnių aprašymų galima ieškoti apačioje, prie footerių. Platforma turi įdomų tinklaraštį, kuriame pildo naujienas apie įmonės veiklą, investavimą ir kitą investuotojams aktualią informaciją. Investuotojams skirta dalis ir registracija aiški bei paprasta, jei kyla klausimų, galima skaityti D.U.K. skiltį.

EvoEstate atsiliepimai

Aptarnavimas

EvoEstate klientų aptarnavimas

Platforma turi tiesioginę susirašinėjimo funkciją, kuri patogi tiems, kurie nori bendrauti tiesiai su konsultantais. Atsakymo galite tikėtis per kelias valandas, aptarnavimas malonus, draugiškas.

Atsiliepimai

EvoEstate klientų atsiliepimai

„Trustpilot“ platformoje „EvoEstate“ dar neturi labai daug atsiliepimų, o jos reitingas siekia 4,1 žvaigždutės. Kai kurie klientai skundžiasi dėl sudėtingo, nesklandžiai veikiančio tapatybės patvirtinimo proceso, jie taip pat neigiamai vertina tai, kad norint investiciją parduoti antrinėje rinkoje taikomas 2 % mokestis. Daugelis klientų sako, kad tai itin patogi platforma norintiems investuoti į NT, jie taip pat vertina, kad su jais dažnai bendrauja bendrovės įkūrėjai, kurie patys platformoje yra investavę nemažą pinigų sumą, kas suteikia patikimumo.

Kontaktai

EvoEstate rekvizitai

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

7.7 Total Score
EvoEstate

„EvoEstate“ – vienintelis toks įrankis, kuris jungia didžiausias investavimo į NT platformas Europoje. Tai be galo patogu tiems, kurie nori diversifikuoti savo investicijas. Naudojantis automatinio investavimo funkcija, platforma gali pasiūlyti daugybę skirtingų projektų, kurie atitiks jūsų nustatytus kriterijus. Registracija ir naudojimasis platforma modernus ir patogus, tačiau kai kurie vartotojai skundžiasi stringančiu tapatybės patvirtinimo procesu. Investicijų saugumas priklauso nuo kiekvienos investavimo į NT platformos, priklausančios „EvoEstate“, rizikos valdymo saugiklių. Platforma neturi grąžinimo garantijos, tačiau investicijas galima perparduoti antrinėje rinkoje. Tiesa, už tai teks sumokėti 2% mokestį.

Naudojimasis platfoma
8
Rizika ir uždarbis
8
Paslaugų kokybė
9
Privalumai
 • didžiausios Europoje investavimo į NT platformos vienoje vietoje;
 • automatinio investavimo funkcija;
 • patys įkūrėjai daug investuoja šioje platformoje.
Trūkumai
 • nėra grąžinimo garantijos;
 • 2 % mokestis parduodant antrinėje rinkoje.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus
Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo