CreditOn LV

“Credit On” ir starptautisks uzņēmums, kas piedāvā patēriņa kredītus un kredītlīniju, un ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Kredītu iespējams saņemt bez ķīlas vai galvojuma 15 minūšu laikā. Patēriņa kredīts pieejams ar aizdevuma summu no 100 – 4000 € ar atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Kredītlīnija pieejama ar termiņu līdz 48 mēnešiem un aizdevuma summu no 50 līdz 2000 €. “Credit On” piedāvā pastāvīgajiem klientiem īpašus piedāvājumus un noteikumus.

7.5 Kopējais vērtējums
CreditOn

“Credit On” ir starptautisks uzņēmums, kas piedāvā patēriņa kredītus un kredītlīniju, un ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Kredītu iespējams saņemt bez ķīlas vai galvojuma 15 minūšu laikā. Patēriņa kredīts pieejams ar aizdevuma summu no 100 - 4000 € ar atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Kredītlīnija pieejama ar termiņu līdz 48 mēnešiem un aizdevuma summu no 50 līdz 2000 €. “Credit On” piedāvā pastāvīgajiem klientiem īpašus piedāvājumus un noteikumus.

Pievienojiet savu atsauksmi  |  Read reviews and comments
Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mēs būsim priecīgi uzzināt jūsu domas

ATSTĀJIET ATSAUKSMI

Lai samazinātu surogātpastu, šī vietne izmanto Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāri.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo