Swaper atsiliepimai

„Swaper“ – jau 5 metus rinkoje veikianti P2P investavimo platforma, kur galima investuoti į trumpalaikes paskolas. Kad užtikrintų saugumą, visą jų krepšelį sudaro „Wandoo Finance“ įmonių grupės teikiamos paskolos. Vidutinės metinės palūkanos čia yra gana solidžios – net 14 %, o lojalūs investuotojai gauna dar papildomus 2 %.
8.4/10 (Expert Score)
Privalumai
 • Didelės palūkanos;
 • Grąžinimo garantijos;
 • Nemokamas pardavimas antrinėje rinkoje;
 • Lojalūs ir VIP investuotojai gauna papildomus 2 % palūkanų.
Trūkumai
 • Investuoti galima tik į trumpalaikes vartojimo paskolas.

Statistika

Investicijų rūšysTrumpalaikės vartojimo paskolos
Tipinės palūkanos~14%
Minimali investuojama suma10 Eur
Lietuvių kalba svetainėjeNe
Lietuviškas klientų aptarnavimo skyriusNe

Sužinok daugiau

Alternatyvos

Palyginkite panašias investavimo platformas

1 Profitus apžvalga ir atsiliepimai
9
2 debitum network atsiliepimai
8.9
3 EstateGuru atsiliepimai
8.8

Pilna apžvalga

Apie Swaper

Swaper“ – tai 2016 metais Latvijoje įkurta P2P investavimo platforma, kurioje galima investuoti į trumpalaikes vartojimo paskolas. Platforma išsiskiria tuo, kad investuoti galima tik į „Wandoo Finance“ įmonių grupės teikiamas paskolas. Investuoti čia galima itin mažas sumas – nuo 10 Eur, o grąža gali siekti 14 % palūkanų. Tiems, kurie yra VIP investuotojai ir investuoja daugiau nei 5000 Eur, „Swaper“ prideda 2 % premiją.

Paskolų trukmė šioje platformoje yra 1–2 mėn., čia nėra jokių papildomų ar administracinių mokesčių, net jei investicijas norite parduoti antrinėje rinkoje. Įmonė taip pat taiko grąžinimo garantiją paskoloms, kurių apmokėjimas vėluoja daugiau nei 30 dienų.

Swaper investavimas

Žiūrėti visus projektus

Reikalavimai

Kaip tai veikia?

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Investuoti gali asmenys, kurie gyvena Europos ekonominė erdvės (EEE) šalyse. Gyventoju yra laikomi visi, turintys tų šalių pilietybę, leidimą ten gyventi ar esatys mokesčių mokėtojais EEE valstybėse. Investuotojai taip pat turi būti ne jaunesni nei 18 metų, o jų banko sąskaitos registruotos EEE šalyse.

Rizika ir uždarbis

Kokios grąžos galima tikėtis?

Rizika

Kiekvienas, investuojantis į „Swaper“, turi įvertinti riziką ir savo galimybes. Pati platforma deda įmanomas pastangas, kad galėtų sumažinti riziką. Būtent dėl to platformoje galima investuoti tik į „Wandoo Finance“ įmonių grupės paskolas. Įmonių grupė veikia ilgai, turi savo sistemą, todėl yra lengviau pastebėti ir valdyti rizikas.

„Swaper“ taip pat taiko grąžinimo garantijos paslaugą. Ji teikiama tais atvejais, jei grąžinimas vėluoja daugiau nei 30 dienų. Tokiu atveju bendrovė pati išperka paskolą bei sukauptas palūkanas, jas grąžina investuotojui, o su vėluojančiu paskolos gavėju tvarkosi patys. Tuo atveju, jei „Swaper“ bankrutuotų, procesas būtų perduotas bankroto administratoriams, kurie valdytų visas platformoje vykusios operacijas ir pinigų grąžinimą.

Uždarbis

„Swaper“ investicijų grąža priklauso nuo sumos, kurią investuosite. Jei investuosite mažiau nei 5000 Eur, galite tikėtis 14 % vidutinės grąžos per metus. Jei investuosite daugiau nei 5000 %, priklausysite VIP investuotojams ir gausite papildomus 2 % palūkanų. Svarbu turėti omenyje, kad paskolos čia trumpalaikės, skirtos vartojimui, todėl jų trukmė siekia keletą mėnesių.

Patikrinti dabartines palūkanas

Premijos

Akcijos ir premijos

Aktyvūs investuotojai, kurių vidutinis portfelio dydis per tris mėnesius viršija 5000 eurų, gali gauti papildomą 2% lojalumo premiją. Tai yra daugiau, nei šiuo metu galite gauti bet kurioje kitoje platformoje.

Gauti 2% premiją

Vartotojo sąsaja

Naudojimasis platforma

Labai patogu tai, kad „Swaper“ turi mobilias aplikacijas iOS ir Android platformoms. Ji skirta investuotojams, kurie nori prisiregistruoti ar jau yra prisiregistravę prie platformos. Pati svetainė yra tikrai labai informatyvi ir kelianti patikimumą. Joje rasite ir įmonės įkūrėjų prisistatymą, ir visas veiklos ataskaitas, ir aprašytas rizikas. Tiesa, dėl tokio informatyvumo vietomis gali pasirodyti, kad visko šiek tiek per daug, tačiau turėti po ranka tokią informaciją ypač naudinga pradedantiesiems.

Registracijos procesas nesudėtingas, tačiau reikėtų būti pasiruošus tapatybę patvirtinantį dokumentą, todėl tai gali kiek užtrukti.

Swaper atsiliepimai

Aptarnavimas

Swaper klientų aptarnavimas

Platforma turi „chatbot“ funkciją, su jais taip pat galima susisiekti el. paštu ar telefonu. Kadangi per „chatbot“ atsakymo galima sulaukti pakankamai greitai, čia galima išspręsti iškylančius klausimus. Jei reikėtų išsamesnės konsultacijos, rekomenduojame susisiekti su konsultantais.

Atsiliepimai

Swaper klientų atsiliepimai

„Trustpilot“ platformoje nėra daug atsiliepimų, todėl bendras vidurkis gana žemas – 3 žvaigždutės iš 5. Peržiūrėjus daugiau vartotojų įvertinimų, galima pastebėti, kad „Swaper“ yra itin vertinamas tarp savo kategorijos paslaugų tiekėjų. Taip yra todėl, kad bendrovė netaiko jokių mokesčių, suteikia grąžinimo garantiją, yra gana skaidri, o platforma naudotis patogu. Kai kurie skundėsi dėl sutrikusios automatinio investavimo funkcijos, vėlavimo grąžinti įmokas.

Kontaktai

Swaper rekvizitai

 • El. Paštas: info@swaper.com
 • Telefonas: +372 6000393
 • Adresas: Viru väljak 2, 10111, Tallinn, Estonia

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

8.4 Total Score
Swaper

„Swaper“ – jau 5 metus rinkoje veikianti P2P investavimo platforma, kur galima investuoti į trumpalaikes paskolas. Kad užtikrintų saugumą, visą jų krepšelį sudaro „Wandoo Finance“ įmonių grupės teikiamos paskolos. Vidutinės metinės palūkanos čia yra gana solidžios – net 14 %, o lojalūs investuotojai gauna dar papildomus 2 %. Platforma taip pat teikia automatinio investavimo funkciją, pinigų grąžinimo garantiją su palūkanomis, parduodant investiciją antrinėje rinkoje netaiko papildomo mokesčio. Atsižvelgiant į bendrovės finansinius rodiklius, vartotojų atsiliepimus ir teikiamas paslaugas, išbandyti „Swaper“ verta tiems, kurie nenori investuoti į ilgalaikes paskolas ir ieško greitos bei solidesnės grąžos.

Naudojimasis platforma
8
Rizika ir uždarbis
9
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • Didelės palūkanos;
 • Grąžinimo garantijos;
 • Nemokamas pardavimas antrinėje rinkoje;
 • Lojalūs ir VIP investuotojai gauna papildomus 2 % palūkanų.
Trūkumai
 • Investuoti galima tik į trumpalaikes vartojimo paskolas.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Į svetainę

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo