Paskola su individualia veikla: kur ir kaip ją gauti?

Individuali veikla tapo labai populiarus verslo modelis tarp daugelio žmonių Lietuvoje. Priežastys įvairios: tai suteikia galimybę dirbti pagal savo tvarkaraštį, realizuoti savo idėjas ir vis dažniau užsidirbti panašių pinigų kaip nuolatinis darbas. Be to, daugelis užsienio rinkų suteikia dar didesnes galimybes užsidirbti dirbant sau. Tačiau tokiai veiklai dažnai gali būti reikalingas finansavimas ir čia gali pasitarnauti paskolos su individualia veikla.

Nors gauti paskolą su individualia veikla yra sudėtingesnis procesas, vis dėlto tai įmanoma. Svarbu suprasti, kokios paskolos paslaugos geriausiai atitinka jūsų situaciją ir reikalavimus. Tarp daugelio bankų bei nebankinių organizacijų, teikiančių paskolas, galima pasirinkti šaltinį, kuris teikia lanksčias vartojimo paskolos sąlygas, tokias kaip galimybė pasiskolinti skirtingas sumas, grąžinimo terminai ir kt.

Kai reikalinga paskola su individualia veikla, verta kreiptis į įmones, kurios specializuojasi dirbantiems savarankiškai, nes jos turi patirties ir geriau žino atitinkamų klientų poreikius. Be to, atliekant įvairių paskolų tiekėjų palyginimą, galitе rasti palankiausias sąlygas ir paskolos sumos bei palūkanų santykį.

Paskolos su individualia veikla

Dirbant pagal individualią veiklą, dažnai susiduriama su poreikiu pasiskolinti lėšų, kadangi lėšų reikia įvairioms asmeninėms ar verslo reikmėms. Paskolos su individualia veikla yra skirtos tiems, kurie dirba pagal individualią veiklą ar vykdo savo verslą.

Pirmiausia, verta paminėti, kad kredito įstaigose yra galimybė gauti vartojimo paskolas dirbantiems pagal individualią veiklą. Tokiomis paskolomis galima pasiskolinti iki 30 000 eurų, o grąžinimo terminas gali būti nuo 3 mėnesių iki 10 metų. Tačiau sąlygos gali kisti priklausomai nuo kredito įstaigos.

Finbee siūlo paskolas individualiai veiklai iki 25,000 eurų su galimybe pasirinkti paskolos terminą nuo 1 iki 7 metų. Be to, jie suteikia 14 dienų grąžinimo garantiją, kurios metu galima grąžinti paskolą be jokių mokesčių ar papildomų sąlygų.

Svarbiausia yra atidžiai išnagrinėti kredito įstaigų pasiūlymus ir pasirinkti palankiausią paskolos variantą, atitinkantį jūsų individualią veiklą ir poreikius. Atkreipkite dėmesį į galimus mokesčius, palūkanų normas bei paskolos grąžinimo sąlygas.

Pasirinkus tinkamą paskolą, verta prisiminti apie laiku vykdomą paskolos įmokų grąžinimą, kad išvengtumėte papildomų mokesčių ar palūkanų. Taip pat svarbu žinoti, kad kai kuriose kreditų įstaigose galite nemokamai grąžinti paskolą jei taip padarysite per duotą laikotarpį (dažniausiai 14 dienų), todėl, jei įmanoma, sutaupykite lėšų būsimoms įmokoms.

Paskolas teikiančios institucijos

Paskolas teikiančios institucijos

Bankai

Dirbant individualia veikla yra svarbu žinoti, kad dauguma bankų gali pasiūlyti paskolas ir tokios veiklos atstovams. Tačiau gauti paskolą gali būti šiek tiek sudėtingiau nei dirbant etatiniame darbe. Pavyzdžiui, kai kurie bankai reikalauja, kad turėtumėte bent 2 metų pajamų deklaracijas ir deklaruotos metinės pajamos siektų ne mažiau kaip 25 000 Eur. Taip pat turėtumėte gerą asmeninę kredito istoriją.

  • Reikalavimai: 2 metų pajamų deklaracijos, bent 25 000 Eur metinės pajamos, gera kredito istorija.
  • Palūkanos: Nuo 7% metinės palūkanos.

Kredito Unijos

Be bankų, kredito unijos taip pat gali suteikti paskolų dirbantiems individualia veikla. Kredito unijos dažniausiai yra lankstesnės sąlygose ir yra labiau orientuotos į klientų poreikius. Svarbu atkreipti dėmesį, kad kredito unijose taip pat gali būti reikalaujama turėti bent jau 2 metų pajamų deklaracijas ir deklaruotos metinės pajamos neturėtų būti mažesnės už nustatytą ribą.

  • Reikalavimai: 2 metų pajamų deklaracijos, nustatyta minimali metinė pajamų riba, gera kredito istorija.
  • Palūkanos: Gali skirtis priklausomai nuo kredito unijos.

Vis dėlto, neįmanoma garantuoti, kad bet kokios kredito institucijos suteiks paskolą dirbantiems individualia veikla. Svarbu iš anksto pasidomėti konkrečios institucijos sąlygomis ir procesu, siekiant rasti geriausią pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius.

Greitųjų kreditų įmonės

Dar viena galimybė gaunant finansavimą yra kreiptis į greitųjų kreditų įmones. Nors šios įmonės gali pasiūlyti paskolas su mažesniais reikalavimais, tačiau jos dažnai taiko didesnes palūkanų normas, lyginant su bankais ar kredito unijomis.

Greitųjų kreditų įmonės dažniausiai pasižymi greitumu ir operatyvumu sprendžiant klientų poreikius. Jie yra lankstūs, todėl jų paslaugos gali būti patrauklios tiems, kam reikia greito finansavimo sprendimo. Tokios įmonės, kaip šios pateiktos žemiau esančioje lentelėje, siūlo greituosius kreditus, kuriuos galima gauti per keletą valandų ar net per kelias minutes.

1 Finbee finansu bite atsiliepimai
8.9
Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
2 Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai
8.8
Pavyzdžiui, skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 81,50 €, MPN – 15%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14,6% (išdalinamas grafike), bendra kredito kaina – 61,44%, bendra mokama suma – 978,05 €.
3 SAVY paskola
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji MPN - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama kredito suma - 2404 €.
4 Bobutės paskola atsiliepimai
8.6
Pavyzdys: skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 77,06 €, MPN – 55%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis - 0,75%, BVKKMN – 93,21%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1849,49 €.
5 Credit24.lt apžvalga ir atsiliepimai
8.5
Pavyzdys: suteiktą 500 € kredito limitą grąžinus per 12 mėn., metinė palūkanų norma – 23,88%, minimali mėnesio įmoka – 47,25 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27,09%, o bendra mokama suma 567,01 €. Paskolų pasiūlymai asmeniniai, todėl kainos gali skirtis.

Atnaujinta – 2024.04.01

Įmonės karts nuo karto keičia savo paslaugų sąlygas, tad kai kurie mūsų pateikti duomenys gali nesutapti, tačiau mes stengiamės juos kuo dažniau atnaujinti. Jeigu pastebėjote nesutapimų, busime dėkingi jeigu mus pranešite.

Tačiau prieš pasirinkdami greitojo kredito paslaugas, turite atidžiai išnagrinėti visus sąlygų aspektus. Svarbu suprasti palūkanų normas, terminus, mokesčius ir kitas sąlygas, taip pat atkreipti dėmesį į galimas sankcijas už pavėluotą grąžinimą.

Palūkanos ir sąlygos

Svarbu žinoti, ką reiškia palūkanos ir kokias sąlygas pasirinkdami paskolą su individualia veikla. Palūkanos tai procentinis dydis, kuris parodo, kiek jums reikės sumokėti už pasiskolinimus, ir tai yra vienas iš pagrindinių kriterijų, renkantis paskolos teikėją.

Renkantis paskolą su individualia veikla, svarbiausia yra įvertinti įvairių kredito įstaigų siūlomas palūkanų normas. Jos gali skirtis priklausomai nuo paskolos dydžio, laikotarpio, jūsų metinių pajamų ir kredito istorijos.

Atkreipkite dėmesį į paskolos sąlygas, susijusias su palūkanomis, pvz., ar palūkanų norma yra fiksuota ar kintama, bei kokios gali būti palūkanų pokyčių galimybės. Be to, svarbu žinoti, ar palūkanos yra skaičiuojamos sutartyje nurodytu laikotarpiu ar gali būti koreguojamos.

Kad paskolą su individualia veikla gautumėte palankiausių sąlygų, būtina turėti gerą kredito istoriją, o metinės pajamos dažnai turi siekti bent 25 000 EUR. Taip pat pravartu turėti ne mažiau kaip 2 metų pajamų deklaracijų. Visa tai padės jums gauti geriausią paskolos pasiūlymą su žemomis palūkanomis ir palankiais mokėjimo terminais.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip gauti būsto paskolą su individualia veikla?

Norint gauti būsto paskolą, dirbant su individualia veikla, svarbu įvertinti savo finansinę padėtį ir susipažinti su bankų reikalavimais. Bankai dažnai reikalauja, kad jūsų individualios veiklos pajamos būtų stabilesnės ir įrodomos per banko sąskaitą.

Kokie reikalavimai individualios veiklos atstovams norint gauti paskolą?

Individualios veiklos atstovai norint gauti paskolą turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Įregistruoti individualią veiklą Valstybinės mokesčių inspekcijos sistemoje.
  • Turėti individualios veiklos pažymą, kurią gaunate per 5 darbo dienas po prašymo pateikimo.
  • Užtikrinti, kad individualios veiklos pajamos būtų stabilesnės ir įrodomos per banko sąskaitą.
  • Individualią veiklą užsiimti bent jau 4 mėnesius.

Ar galima gauti paskolą be pajamų vertinimo?

Bankai dažnai reikalauja įrodyti pajamas. Tačiau ne visos paskolos turi tokį aukštą pajamų vertinimo reikalavimą. Pavyzdžiui, galite rasti paskolų paslaugas, kurios vertina individualios veiklos pajamas žemesniu lygmeniu, kas gali padėti lengviau gauti paskolą.

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo