Creamcredit

Creamcredit.lv ietilpst “Creamfinance”. Galvenā tā priekšrocība ir saņemt aizdevumu līdz 10 000 eiro 10 minūšu laikā. Tā kvalitāti garantē Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) licence. Jums ir iespējams noformēt labāko nebanku patēriņa kredītu tiešsaistē. Mēneša aizdevuma likme ir 1,57% – 3,60%, ko nosaka Jūsu kredītreitings. Nav jāmaksā komisijas maksa.

8.7 Total Score
Creamcredit

Creamcredit.lv ietilpst “Creamfinance”. Galvenā tā priekšrocība ir saņemt aizdevumu līdz 10 000 eiro 10 minūšu laikā. Tā kvalitāti garantē Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) licence. Jums ir iespējams noformēt labāko nebanku patēriņa kredītu tiešsaistē. Mēneša aizdevuma likme ir 1,57% - 3,60%, ko nosaka Jūsu kredītreitings. Nav jāmaksā komisijas maksa.

Add your review
Creamcredit
Creamcredit

Svetainės turinio ir projektų vadovas

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo