InRento atsiliepimai

„InRento“ – pakankamai nauja, nuo 2020 metų veikianti investavimo platforma, kuri specializuojasi investicijose į nekilnojamąjį turtą nuomai. Platformos veiklą licencijuoja ir reguliuoja Lietuvos bankas, ji veikia kaip tarpininkas ir sukuriama turto hipoteka, todėl net ir bankroto atveju investuotojai atgautų savo investicijas.
8.3/10 (Expert Score)
Privalumai
 • Žema rizika
 • Greitas ir profesionalus aptarnavimas;
Trūkumai
 • Registracijai būtina turėti „Paysera“ paskyrą;
 • Minimali investicijos suma didesnė nei kitose panašiose platformose.

Statistika

Investicijų rūšysNekilnojamas turtas
Tipinės palūkanos~6,99%
Minimali investuojama suma500 Eur
Lietuvių kalba svetainėjeTaip
Lietuviškas klientų aptarnavimo skyriusTaip

Alternatyvos

Palyginkite panašias investavimo platformas

1 Profitus apžvalga ir atsiliepimai
9
2 debitum network atsiliepimai
8.9
3 EstateGuru atsiliepimai
8.8

Pilna apžvalga

Apie InRento

„InRento“ yra pirmoji licencijuota sutelktinio finansavimo platforma Europos Sąjungoje, suteikianti galimybę investuoti į nekilnojamąjį turtą nuomai. Platforma leidžia investuotojams uždirbti pasyvias pajamas iš nuomojamo nekilnojamojo turto.

Skirtingai nuo nekilnojamojo turto plėtojimo paskolų sutelktinio finansavimo platformų, „InRento“ investicijas lemia pinigų srautų ir nuomos sutartys, kurios laikomos mažesnės rizikos investicijomis. Investicijos per „InRento“ neturi papildomų mokesčių, tačiau norint investiciją parduoti anksčiau laiko, antrinėje rinkoje taikomas 2 % sandorio mokestis.

Minimali investavimo suma – 500 Eur.

inRento investicijos

Reikalavimai

Kaip tai veikia?

 • Registruotis galite kaip fizinis asmuo arba įmonė.
 • Susikuriate paskyrą.
 • Atliekate tapatybės patvirtinimą.
 • Pateikiate sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo.
 • Kai asmens tapatybė bus patvirtinta, būsite nukreipti į paskyros meniu, kur turėsite paskyrą susieti su „Paysera“ paskyra.
 • Jei neturite „Paysera“ paskyros, reikės sukurti naują.
 • Kai paskyra bus patvirtinta, būsite pasirengę pradėti.

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Investuoti gali visi asmenys, esantys bent 18 metų ir turintys banko sąskaitą. Prieš pradėdami investuoti su „InRento“, taip pat turėsite atlikti klientų atpažinimo procesą.

Rizika ir uždarbis

Kokios grąžos galima tikėtis?

Rizika

„InRento“ platforma yra licencijuota, reguliuojama Lietuvos banko ir veikia pagal sutelktinio finansavimo operatorių veiklos nuostatus. Vadovaujasi Lietuvos įstatymais, Europos Sąjungos reglamentais. Kadangi platformą licencijuoja ir prižiūri Lietuvos bankas, jam keliami griežti kapitalo pakankamumo reikalavimai.

Mažai tikėtinu „InRento“ įsipareigojimų nevykdymo scenarijumi būtų paskirtas sutartinis administratorius, kuris tenkintų investuotojų ir projektų savininkų reikalavimus. Platforma veikia kaip tarpininkas bei ekspertas, atrenkantis investicijas, tad finansiniai įsipareigojimai tarp investuotojų ir projektų savininkų išliktų.

Kai vartotojas investuoja, lėšos yra pervedamos į sąlyginio deponavimo sąskaitą ir pervedamos projekto savininkui tik tada, kai jis įvykdo sandorio saugumo reikalavimus, t. y. įkeičia nekilnojamąjį turtą investuotojams (įregistruojama hipoteka).

Uždarbis

Prie kiekvieno projekto galite matyti išsamius duomenis apie dabartinį metinį nuomos pajamingumą, metinę grąžos normą ir galimą uždarbį investavus atitinkamą pinigų sumą. Priklausomai nuo projekto, metinės palūkanos gali būti apie 6–8 %. Užsiregistravę platformoje taip pat gali matyti daugiau informacijos apie projektą, pavyzdžiui, platformos vertinimą dėl rizikingumo pagal balų sistemą (A, B, C).

Vartotojo sąsaja

Naudojimasis platforma

Platforma pakankamai moderni, ja naudotis paprasta, čia galima rasti turinį ir lietuvių, ir anglų kalbomis. Patį pagrindinį meniu dar būtų galima tobulinti, čia vietomis trūksta aktualios informacijos, kuri galėtų atsirasti pirminiuose polapiuose viršutinėje meniu juostoje. Pavyzdžiui, D.U.K. skiltis, kurioje galima rasti nemažai naudingos informacijos.

inRento atsiliepimai

Gerai tai, kad platformoje galima lengvai rasti visą teisinę informaciją, veiklos duomenis, o prisiregistravę nariai gauna įvairius dokumentus, susijusius su projektais, į kuriuos galima investuoti. Platforma turi tinklaraštį su naujienomis, kuris nuolat atnaujinamas, jame galima rasti „InRento“ veiklos apžvalgas, naudingas norintiems sužinoti, kaip įmonei sekasi ir koks jos patikimumas.

Aptarnavimas

InRento klientų aptarnavimas

Platforma turi „chatbot“ susirašinėjimo funkciją, su aptarnaujančiu personalu taip pat galima bendrauti el. paštu. Rašant tiesiogiai per svetainę, atsakymo galima sulaukti labai greitai – į kai kuriuos klausimus buvo atsakyta per keletą minučių.

Atsiliepimai

InRento klientų atsiliepimai

Bendrovė įsikūrė 2020 metais, todėl sunku rasti pakankamai atsiliepimų iš klientų. Naršant atsiliepimus iš kitų platformos apžvalgų visame pasaulyje, „InRento“ vertinama kaip pakankamai geras įrankis investuoti į žemesnės rizikos NT projektus nuomai. Visgi daugelis pabrėžia, kad platforma yra dar nauja ir neturi daug veiklos įrašų bei duomenų, pagal kuriuos būtų galima ją vertinti ilgalaikėje perspektyvoje.

Kontaktai

InRento rekvizitai

 • Inrento, UAB
 • El. paštas: info@inrento.com
 • Telefonas: +37069347427
 • Adresas: Gynėjų g. 14, LT-01109, Vilnius, Lietuva

Verdiktas

Apibendrinimas ir įvertinimas

8.3 Total Score
InRento

Tai pakankamai žemos rizikos investavimo platforma, todėl metinė palūkanų grąža kiek žemesnė nei kitose investavimo platformose, tačiau lyginant su rizika, uždarbis vis tiek gana solidus. Nepatogu gali būti tai, kad norint investuoti reikalinga „Paysera“ platforma, o minimali investicijų suma gana didelė – nuo 500 Eur. Tai reiškia, kad net norint išbandyti platformą, teks investuoti didesnę sumą, tokiu atveju sunkiau diversifikuoti investicijas. „InRento“ projektų portfolio nėra itin didelis, čia nėra automatinio investavimo funkcijos. Norint parduoti investicijas antrinėje rinkoje, taikomas papildomas 2 % mokestis.

Naudojimasis platforma
8
Rizika ir uždarbis
8
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • Žema rizika;
 • Greitas ir profesionalus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Registracijai būtina turėti „Paysera“ paskyrą;
 • Minimali investicijos suma didesnė nei kitose panašiose platformose.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus
Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

1 Comment
 1. 4.8
  Naudojimasis platforma
  100
  Rizika ir uždarbis
  90
  Klientų aptarnavimas
  100

  Puiki ir aiški platforma, investavau į 2 objektus, jau pervesti į payserą už pirmą mėnesį pinigai, geri procentai, iškilus klausimams gaunamas išsamus konsultantų atsakymas, rekomenduoju…

  + Pliusai: labai geri
  - Minusai: nepastebėti
  Helpful(6) Unhelpful(0)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo