First Finance LT

8 Total Score
First Finance LT

Firstfinance.lt teikia 4 rūšių paskolas verslui. Tai sąskaitų finansavimas, paskolos apyvartinėms lėšoms ir paskolos įkeičiant NT arba automobilį. Įmonės darbuotojai bendrauja gana maloniai, tačiau derinant sąlygas jos ne visuomet yra skaidrios. Į paraiškas ne visuomet atsakoma per žadėtą laikotarpį. Svetainė patogi, turi aiškią paskolų skaičiuoklę, palūkanos pakankamai nedidelės.

8Expert Score
Naudojimasis svetaine
8.5
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
7.5
1User's score
Naudojimasis svetaine
1
Paslaugų kokybė
1
Klientų aptarnavimas
1
Privalumai
 • Platus paskolų verslui spektras.
 • Sąlyginai nedidelės palūkanos.
 • Patogi svetainė.
Trūkumai
 • Paskolos teikiamos tik juridiniams asmenims.
 • Kartais trūksta aiškumo nurodytose sąlygose.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Firstfinance.lt specializuojasi paskolų verslui teikime. Bendrovė siūlo platų įvairių paskolų pasirinkimą, į kurį įeina sąskaitų finansavimas, paskolos apyvartinėms lėšoms ir paskolos su NT arba automobilio įkeitimu. Paskolos dydis ir grąžinimo terminas derinamas individualiai, įvertinus įmonės finansinę situaciją ir kredito grąžinimo galimybes.

Kaip tai veikia?

 • Įmonė turi užpildyti paraišką paskolai gauti.
 • Per 48 val. su bendrove susisiekia Firstfinance.lt darbuotojai, kurie pakviečia jos atstovą aptarti paskolos sąlygas.
 • Įvertinus paskolos sąlygas ir kredito grąžinimo galimybes pasirašoma paskolos sutartis.
 • Paskolos suma išmokama netrukus, po sutarties pasirašymo.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Įmonė suteikia galimybę atidėti paskolos mokėjimą iki 36 mėnesių ir už šį laikotarpį mokėti tik palūkanas.

Naudojimasis svetaine

First Finance LT

Svetainė ganėtinai aiški, turi puikią, lengvai pildomą paskolų internetu skaičiuoklę, čia trumpai ir aiškiai išdėstytos visos sąlygos. Vietomis trūksta daugiau informacijos arba DUK skilties, kai kur informacija šokinėja ir yra sudėliota ne visai logine seka. Dizaine naudojamos nekokybiškos, nepakankamos raiškos nuotraukos kiek rėžia akį, tačiau ikonėlės ir teksto išdėstymas bei stilistika neapkrauna, leidžia lengvai viską perskaityti ir įsisavinti.

Aptarnavimas

Po paraiškos paskolai pateikimo darbuotojai per 48 val. susisiekia ne visuomet, tačiau jie noriai atsiliepia į skambučius ir papasakoja apie bendrovės veiklą. Komanda pakankamai draugiška, jei kažko nežino, išsiaiškina ir patikslina detales.

Darbo laikas: I–V 08:00–17:00 val.

Apmokėjimo būdai

Pagal susitarimą.

Klientų atsiliepimai

Klientai įmonę vertina dvejopai. Vieni džiaugiasi nedidelėmis palūkanomis ir sako, kad tai puiki išeitis, kai verslui reikia finansavimo. Kiti teigia, kad sudarant sutartis sąlygos nebuvo išdėstytos aiškiai, būta sukčiavimo atvejų, trūksta aiškumo, o esant problemai, sunku susisiekti ir viską išsiaiškinti su darbuotojais ar vadovybe.

Firstfinance.lt Rekvizitai

Telefonas: +3706 552 9999

Adresas: Saltoniškių g. 12, Vilnius

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

1 Comment
 1. 0.5
  Naudojimasis svetaine
  10
  Paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  Galimai sukcaujanti imone,paskendusi teismuose.
  Vien neigiamaivertinta klientu pastaruoju laiku,be viso ko negrazina skolukreditoriams,kurie finansavo per sutelktiniofinansavimo platforma (Lenndy).

  + Pliusai: jokiu geru savybiu
  - Minusai: nepatikimi
  Helpful(1) Unhelpful(0)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo