Bobutės paskola

8.3 Bendras įvertinimas
Bobutės Paskola

Bobutės paskola – tai greitas būdas, jei trūksta pinigų ir jų reikia gauti greitai. Ji skirta iki 5000 € siekiančioms sumoms, tačiau skolintis apsimoka tik tuomet, jei jums reikalinga nedidelė paskola – mat, įmonė apskaičiuoja ganėtinai dideles palūkanas. Šaunu tai, jog čia visada rasite akcijų, galite atidėti mokėjimus ar pirmą paskolą iki 200 € gauti nemokamai. Vis dėlto, reikėtų būti atsargiems – įmonė neprimina, jog artėja paskolos grąžinimo terminas, o vėluojant, gali tekti ilgai bylinėtis teismuose.

Naudojimasis svetaine
8
Atsakomumas
8
Bendravimas su klientais
8
Privalumai
 • Galima atidėti paskolos grąžinimą.
 • 500 € paskolai taikoma 60 % nuolaida (trukmė – 18 mėn.).
 • 1200 € paskolai taikoma 35 % nuolaida.
 • Paskolą galima gauti net 3 būdais: internetu, telefonu ir aptarnavimo skyriuje Vilniuje.
Trūkumai
 • Skolinantis didesnę sumą, itin aukštos palūkanos.
 • Už skolas antstoliams perduoda neperspėję.
 • Išankstinis grąžinimas taikomas tik tuomet, kai grąžinate visą paskolą iš karto.
Palikite savo atsiliepimą

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą

Bobutės paskola – tai greitųjų paskolų įmonė, suteikianti paskolas nuo 50 € iki 5000 €, 3–48 mėn. laikotarpiui. Galima skolintis be jokio užstato, laidavimo ar papildomų dokumentų. Paskolos išduodamos fiziniams asmenims, kurie:

 • yra LR piliečiai ir turi galiojantį asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę);
 • nėra paieškomi;
 • yra 18–60 metų amžiaus;
 • 4 mėnesius ir daugiau oficialiai dirbantys pagal darbo sutartį Lietuvoje;
 • gauna mėnesines pajamas, kurios yra ne mažesnės nei 100 €;
 • neturi pradelstų įsiskolinimų kitiems kreditoriams;
 • turimų finansinių įsipareigojimų mėnesinės įmokos neviršija 40% mėn. gaunamų pajamų.

Naujiems klientams  pirmą kartą gali būti suteikta paskola nuo 50 € iki 5 000 €.  Maksimali paskolos suma apskaičiuojama įvertinant darbo užmokesčio dydį bei turimus finansinius įsipareigojimus.

Kaip gauti greitąjį kreditą?

Paraiškas galite pildyti keletu būdų:

 • Prašymas pateikiamas apskaičiavus Bobutės kišenėlę, esančią pagrindinio puslapio kairiajame kampe. Skaičiuoklėje turite pasirinkti norimą gauti pinigų sumą bei jos grąžinimo laikotarpį. Paspaudus mygtuką „Gauti paskolą“, turite užpildyti registracijos formą, pervesti 0,01 € iš sąskaitos, į kurią norite gauti pinigus bei laukti atsakymo SMS žinute ar el. paštu.
 • Pateikti paraišką galite ir skambučiu: tereikia paskambinti klientų aptarnavimo tel. 8 700 800 70, pateikti reikiamą informaciją bei laukti paskolų administravimo vadybininko atsakymo.
 • Klientų aptarnavimo skyriuje Vilniuje. Atvykite adresu Ulonų g. 5, Vilnius, susipažinkite su paskolos sutartimi, užpildykite paraišką, pateikite ją bei asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą Jus aptarnaujančiam darbuotojui. Jei paskola bus suteikta, pinigus netrukus gausite į savo banko sąskaitą.
į viršų ↑

Bobutės paskola refinansavimas

Įmonė suteikia refinansavimo paslaugą, kurios suma – iki 15000 €, o apjungimo galimybės – net iki 10 kreditų. Norint gauti refinansavimą, būtina užpildyti 3 laukus, esančius internetinėje svetainėje: Suma ir laikotarpis, Asmeninė informacija ir Mokumo informacija.

Kredito grąžinimas ir pratęsimas. Jei negalite sumokėti periodinės įmokos numatytu laiku, galite pratęsti grąžinimo terminą ir atidėti periodinio mokėjimo datą 1 mėnesiui. Tokiu atveju mokėjimo paskirties langelyje turite įrašyti PRATĘSTI 1 mėn. bei norimo pratęsti kredito ID.

Šiuo metu Bobutės paskola vykdo akciją, leidžiančią paskolą atidėti kitiems metams.

Esant poreikiui, padidinti jau turimą paskolą galimybės nėra, tačiau įmanoma pasiskolinti papildomai. Vienu metu vienam asmeniui Bobutės paskola suteikia iki 3 greitųjų kreditų.

Išankstinis grąžinimas taikomas tik tuomet, kai grąžinate visą paskolą iš karto. Palūkanos yra perskaičiuojamos dienos tikslumu. Palūkanas mokate tik už tą laikotarpį, už kurį naudojotės paskola, ir tik iki paskolos grąžinimo dienos.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

bobutės paskola

Svetainė patraukli ir ganėtinai patogi naudoti. Jau pagrindiniame lange galima matyti Bobutės kišenėlę, kurią užpildžius, įvertinamos galimybės, o paskolos skaičiuoklė leidžia pasitikrinti, kokias įmokas pasiskolinęs asmuo turės pateikti kiekvieną mėnesį bei kokios palūkanos jam priklausys. Itin patogu ir tai, kad skaičiuoklės apačioje galima rasti mokėjimo grafiką, kuriame aiškiai nurodoma, kokią mėnesio dieną reikia atiduoti savo įmokos dalį. Pakankamai aiškus D.U.K., tik yra ir vienas minusas – tam tikra svarbi informacija, pavyzdžiui, paskolos grąžinimas, randama tik pačioje puslapio apačioje, kaip vos matomas skilties pavadinimas. Tai ypač nepatogu norintiems išsiaiškinti grąžinimo sąlygas bei galimybes.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Aptarnavimas greitas, informacija išdėstoma pakankamai aiškiai. Itin patogu tai, jog Bobutės paskola dirba ir savaitgaliais bei švenčių dienomis. Tiesa, telefonu atsiliepiama ne iškart, tačiau tai patogesnis būdas nei kreipimasis el. paštu, į kurį gali būti atsakoma kiek ilgiau.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Atsiskaityti galite banke, elektronine bankininkyste, Lietuvos pašte, Perlo terminaluose arba Maxima kasose.

į viršų ↑

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 77,06 €, MPN – 55%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0,75%, BVKKMN – 93,21%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1849,49 €.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Nors nemaža dalis klientų pripažįsta, jog palūkanos čia itin aukštos, jie teigia, kad Bobutės paskola – pakankamai greitas ir patogus būdas gauti norimą sumą. Tačiau reikia būti atidiems ir įmokas grąžinti laiku, nes kaip ir daugelis tokio tipo įmonių, už vėlavimą nemokius klientus jie paduoda į teismą, o tai atsieina tikrai nemažus pinigus.

į viršų ↑

Bobutės paskola rekvizitai

BnP Finance, UAB 

Įmonės kodas 302447985

Telefonas: 8 700 800 70  Skambinant iš užsienio +370 700 800 70

El. paštas: info@bobutespaskola.lt

Adresas: Žalgirio g. 90, 09303 Vilnius

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą

Bobutės paskola
Bobutės paskola
Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2021 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo