5 Geriausios asmeninių finansų planavimo programėlės

Šiuolaikinėje skaitmenizuotoje erdvėje yra daug dalykų, kurie palengvina mūsų, paprastų mirtingųjų, gyvenimą. Vienas jų – skaičiuoklės ir finansų apskaitos programos. Šį kart trumpai apžvelgsime išmaniesiems įrenginiams pritaikytas programėles, kurių pagalba lengva planuoti asmeninį ar šeimos biudžetą bei sekti kur „dingsta“ mūsų pinigai.

Žinoma, finansų planavimas toks dalykas, dviračio čia neišrasi, bet visgi programėlės viena nuo kitos šiek tiek skiriasi. Yra programėlių, kurios turi fotografavimo funkciją ir užuot įvedus duomenis rankiniu būdu kasos čekį galima paprasčiausiai nufotografuoti. Kai kurios programėlės susietos su banku ir užfiksuoja išmaniuoju telefonu atliekamas bankines operacijas. Taip pat yra sukurta programėlių, kuriomis gali naudotis ne vienas, o keli vartotojai.

Telieka išsirinkti, kokia labiausiai tiktų jums?

1. Moneon

Moneon galime įvardinti kaip vieną iš pačių paprasčiausių pajamų ir išlaidų apskaitai skirtų programėlių. Kadangi pajamos ne visada tik atlyginimas, tai ir čia jos suskirstytos net į kelias kategorijas: atlyginimas, pašalpa, stipendija, dovana, už Vinted ar kitoje platformoje parduotas prekes gautos pajamos, dividendai.

Moneon

Lygiai taip pat į kategorijas yra išskaidyto išlaidos. Šioje programoje tai yra komunaliniai mokesčiai, išlaidos maistui ir drabužiams. Kiekvieną kategoriją galima išskaidyti į dar mažesnes išlaidų grupes, todėl pamatyti, kur išlaidaujama be reikalo tampa dar paprasčiau.

Papildomos funkcijos:

 • Galima įtraukti paskolas ir jų gražinimo išmokas;
 • Galima nustatyti mokėjimų priminimus.

Galima susikurti virtualias pinigines: asmeninę, šeimos poreikių, darbinę. Piniginių skaičius šioje programėlėje neribojamas.

Kam patiks Moneon?

Programėlė skirta pradinio finansinio raštingumo lygio vartotojui.

Tiks tiems vartotojams, kurie nori sekti, ir kiek uždirba, ir kiek bei kur išleidžia.

Kūrėjai skelbia, kad naudojantis šia programėle išlaidos per mėnesį sumažėja net 25 procentais.

Apple store Google play badge

2. CoinKeeper

CoinKeeper – dar viena finansų sekimo ir planavimo programa. Prie šios programėlės paskyros lengva prisijungti net keliuose išmaniuosiuose įrenginiuose, todėl ji tinka ne tik asmeniniam, bet ir šeimos biudžeto planavimui. Paskyrą taip pat galima susieti su keliomis bankų mokėjimo kortelėmis, o išlaidų duomenys įvedami vos keliais spustelėjimais.

CoinKeeper

Programėlėje:

 • Išlaidos automatiškai pasiskirstomos į vartotojo sukurtas kategorijas;
 • Prie išlaidų galima įrašyti pastabas bei komentarus, taigi tikrai neužmiršite, kam išleidote pinigus;
 • Yra skaičiuotuvas.

Norite, kad programėlėje esanti informacija būtų matoma tik jums? Pasinaudokite įdiegtomis piršto antspaudo bei veido atpažinimo Touch ID ir Face ID apsaugomis.

Kam patiks CoinKeeper?

Puikiai tiks vartotojams, kurie planuoja šeimos biudžetą ir asmenims, kurie naudojasi keliomis banko mokėjimo kortelėmis.

Apple store Google play badge

3. Monefy

Taupote kiekvieną centą? Naudojantis Monefy  tvarkyti savo finansus labai paprasta. Kiekvienąkart ką nors pirkdami iškart užfiksuokite išlaidas, tam tereiks įvesti sumą, pasirinkti piktogramą ir spustelėti „Pridėti“.

Monefy

Taip, išlaidas sekti patogu, o ar ši programa padės mažiau išleisti? Kūrėjai tikina, jog Monefy yra viena geriausių taupymui skirtų programų, nes, palyginus gautas pajamas bei išlaidas, galima protingai suplanuoti būsimas išlaidas ir… sutaupyti.

Programėlėje yra visos reikalingos funkcijos:

 • Labai paprasta įvesti naujus duomenis;
 • Galima įvesti kelias skirtingas valiutas;
 • Kontroliuoti periodinius mokėjimus;
 • Automatiškai sukuriama atsarginė asmens duomenų kopija;
 • Išlaidų ataskaita pateikiamas pasirinktinai: diagramomis arba sąrašu;
 • Per Google ar Dropbox paskyrą galima susieti skirtingus įrenginius.

Kam patiks Monefy?

Vartotojui, kuris valdydamas savo finansus valdo ir savo gyvenimą. Tinka ne tik sekti, kur išleidžiami pinigai, bet planuoti būsimas išlaidas.

Apple store Google play badge

4. Toshl Finance

Programėlė, kurios dėka lengva stebėti visus pinigų srautus: ir grynuosius, ir banko sąskaitas, ir kredito korteles. Išlaidas skirstomos į kategorijas, o jos savo ruožtu į dar smulkesnius skyrius. Taip pat galima užsibrėžti, kiek ketinama išleisti ir artėjant limito link programėlė atsiųs įspėjimą.

Toshl Finance

Naudotis šia programa itin paprasta:

 • Programėlę galima susieti su daugiau nei 14 000 skirtingų bankų sąskaitomis, kreditinėmis kortelėmis ir finansinėmis paslaugomis visame pasaulyje;
 • Išlaidas apibūdinantys duomenys įvedami rankiniu būdu;
 • Yra arbatpinigių skaičiuoklė;
 • Galima pasirinkti bet kurią iš 200 siūlomų valiutų ir 30 kriptovaliutų;
 • Prie išlaidų galima pridėti aprašymą bei nuotraukas. Ši funkcija pravers norint išsaugoti čekius ir su pirkinio garantija susijusią informaciją;
 • Išlaidas bei pajamas galima vizualizuoti – tam puikiai tiks programoje integruoti grafikai, lentelės, diagramos ir išlaidų vietų žemėlapiai.

Kam patiks Toshl Finance?

Tiks vartotojui, kuris nori visko, kas geriausia ir vienoje vietoje. Įvesti duomenys automatiškai sinchronizuojami su visais išmaniaisiais įrenginiais ir žiniatinklio programa, taip pat automatiškai kuriama atsarginė kopija.

Apple store Google play badge

5. Goodbudget

Šią programėlę rekomenduoja Google, New York Times ir Forbes ekspertai, o savo išmaniuosiuose įrenginiuose ją jau įdiegė daugiau nei 3 milijonai vartotojų.

Goodbudget

Ši finansų valdymo programa pagrįsta senąja taupymo sistema, tai yra, kai visos būsimos išlaidos sudėliojamus į skirtingus vokelius. Žinoma, šioje programoje vokai virtualūs.

Pagrindinės funkcijos tokios pat, kaip ir kitose minėtose programose, taip pat galima:

 • Nustatyti taupymo laikotarpį;
 • Patikrinti vokus ir juose esančius pinigų likučius;
 • Lėšas lengva perkelti iš vieno voko į kitą;
 • Yra atskiri, tikslinėms santaupoms skirti vokai;
 • Yra piniginių operacijų paieška;
 • Pateikiama išsami pajamų ir išlaidų ataskaita.

Kam patiks GoodBudget?

Programa skirta labiau pažengusiam vartotojui. Tam, kas jau yra susidūręs su finansų planavimu ir nusiteikęs taupyti tikslingai. Nepatyrusiam programėlė gali pasirodyti per daug sudėtinga.

Apple store Google play badge

Kas geriau: programėlė ar senieji metodai?

Išmaniajame įrenginyje įdiegtas programėles naudoti patogu ir paprasta – juolab, kad iškart galima įtraukti visas, net menkiausias išlaidas, o juk būtent toji smulkmė dažnai ir sudaro didžiąją išlaidų dalį. Tiesa, rizika, kad telefoną bus pamestas ar pavogtas išlieka visada, bet, kaip matome įrašus galima atkurti, O tiems, kurie vis tiek nenusiteikę, kad jų asmeniniai finansiniai duomenys „kabėtų“ virtualioje erdvėje, teks pasikliauti senaisiais metodais: Excel skaičiuokle asmeniniame kompiuteryje arba tiesiog ranka pildyti popierinį išlaidų ir pajamų žurnalą.

Arminas Orantas

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas ir finansų skuriaus redaktorius.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Finanpa” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Finanpa” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta finanpa.com, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2023 finanpa.com. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Finanpa
Logo